pompy abs, abs pump

wiercenie studni

drukarka

Hardware - wszystko co dotyczy sprzętu komputerowego.
u.ef.o
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2008-12-27, 11:26
Lokalizacja: z Domu xDD

drukarka

Post autor: u.ef.o »

Mam drukarkę hp c3180. Bajer polega na tym, że kseruje i skanuje, ale nie drukuje xd zainstalowałam od nowa całe oprogramowanie i to gówno dało. Kabel łączący to urządzenie z komputerem jest dobry. Możecie mi pow co jest nie tak?
Awatar użytkownika
Marcin
-#
-#
Posty: 47
Rejestracja: 2010-10-26, 07:09

Post autor: Marcin »

A możesz dokładniej opisać to "nie drukuje" ? Wyskakuje jakiś błąd? Czy po prostu pokazuje ż drukuje a jednak tego nie robi ? Pobiera kartkę czy nie?
Wyjaśnij dokładniej xd
Bo może powodem jest brak tuszu :P
u.ef.o
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2008-12-27, 11:26
Lokalizacja: z Domu xDD

Post autor: u.ef.o »

jest tusz;p chodzi o to że gdy klikam "drukuj" to nic się nie dzieje. zupełnie nic. nie pobiera papieru.
Awatar użytkownika
Marcin
-#
-#
Posty: 47
Rejestracja: 2010-10-26, 07:09

Post autor: Marcin »

Drukarka pewnie jest podłączona pod usb, odinstaluj sterowniki, podłącz ją pod inne usb i zainstaluj sterowniki.
bit
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2010-11-03, 15:49

Post autor: bit »

Witam ,jest to mój pierwszy post na forum :oops:

Odnośnie drukarki to od kiedy taki problem występuję? Czy to tak z dnia na dzień, po prostu, czy może instalowałaś nowe tusze? HP z zamiennikami robi niestety często problemy :/
Awatar użytkownika
Marcin
-#
-#
Posty: 47
Rejestracja: 2010-10-26, 07:09

Post autor: Marcin »

bit pisze:Witam ,jest to mój pierwszy post na forum :oops:

Odnośnie drukarki to od kiedy taki problem występuję? Czy to tak z dnia na dzień, po prostu, czy może instalowałaś nowe tusze? HP z zamiennikami robi niestety często problemy :/
Ale nawet papieru nie pobiera. Jakby było coś nie tak z tonerami to by pokazywało że ich po prostu nie ma.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Ja mam HP Deksjet F4500 series.
ma te same opcje co twoja. ale nie drukuje, i w tym problem. hmm.. narazie nic nie drukuję, bo zwyczajnie nie potrzebuję ale może to stać się ciężkie z czasem, coś wydrukować na last minute.
ODPOWIEDZ