pompy abs, abs pump

wiercenie studni

jaki laptop

Hardware - wszystko co dotyczy sprzętu komputerowego.
dudka83
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2010-09-30, 10:01

jaki laptop

Post autor: dudka83 »

Chce kupić laptopa ale zupełnie sie na tym nie znam...Laptop ma mi służyć do codziennego uzytku, nie musi byc "super wypasiony", podstawa zupełnie wystarczy:-) Moglibyście mi doradzic na co powinnam zwrócić uwagę i jaka cena jest rozsądna?? Kolega podesłał mi takie oto ogłoszenie? Co o tym myslicie:

[ciach] Coś czuję,że to kolejna reklama serwisu. Link usuwam, chodzi o laptopa DELL STUDIO 1749 / Empatia.
Ostatnio zmieniony 2010-09-30, 10:05 przez dudka83, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Marcin
-#
-#
Posty: 47
Rejestracja: 2010-10-26, 07:09

Post autor: Marcin »

Nie myślimy o tym nic bo linka już nie ma ;) Jeśli jest to reklama to wiadomo że już nie odpiszesz. Ale jeśli naprawdę szukasz laptopa to proponuję coś nie drogiego , około 1500zł .
Specyfika: procesor 2.0 GHz , RAM 2 gb, dysk około 250gb , na karcie graficznej Ci nie zależy więc nie będę pisać ;)

Napewno znajdziesz coś podchodzącego pod to co opisałem wyżej ;)
Awatar użytkownika
Pandora
-#
-#
Posty: 193
Rejestracja: 2010-10-19, 19:53
Lokalizacja: Łóżko Vangarda

Post autor: Pandora »

Najlepiej iść do sklepu komputerowego i tam wypytać się co i jak.
Awatar użytkownika
Marcin
-#
-#
Posty: 47
Rejestracja: 2010-10-26, 07:09

Post autor: Marcin »

Niby masz rację Pandora, ale moim zdaniem lepiej mieć już wczesniej założone co się chce kupić. Bo wiadomo że jak zajdziesz do sklepu to Oni za bardzo nie patrzą na to żeby Ci jak najlepiej doradzić(chociaż zdarząją się wyjątki) tylko by Ci wcisnąć coś za kosmiczną cenę, w dodatku chiński szmelc.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Temat jest z września, nawet jakby to nie była reklama, autor za pewne do tego czasu rozwiązałby problem.
Zablokowany