pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przenośne ładowarki do telefonów

Wszystko na temat komórek, Gry Java, loga, dzwonki itp.
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Przenośne ładowarki do telefonów

Post autor: misterpop »

Czy ktoś jest szczęśliwym posiadaczem takiego urządzenia? Jak sprawdza się taka zewnętrzna ładowarka niewymagająca zasilania prądem? Ile razy można ją ładować i czy jest w stanie naładować baterię w telefonie do końca?
ihunia
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-09-19, 12:38

Post autor: ihunia »

Ja niestety pierwsze słyszę o czymś takim. Mam smartfona ale nie narzekam na baterię, ponieważ trzyma mi kilka dni przy używaniu. Jednak na jakąś podróż chętnie kupiłabym coś takiego. W sieci można, są dostępne?
Suzanne
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2011-12-06, 16:25

Post autor: Suzanne »

Niestety nie widziałam takiej ładowarki, ale słyszałam o niej. Ma końcówki do różnych modeli telefonów i Iphonów, nawigacji, odtwarzaczy Mp3. I z tego co pamiętam jest nieduża i niedroga.
ihunia
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-09-19, 12:38

Post autor: ihunia »

Dużo szukałam i szukałam i MAM! M. in coś takiego istnieje: http://www.zaaz.pl/
Czytałam opinie i są pozytywne. Bateria działa tak jak w opisie. Przydaje się oczywiście tam, gdzie nie ma mozliwości podłączenia telefonu przez ładowarkę do gniazdka. Jak dla mnie bomba i będe zamawiać.
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Post autor: lektor »

ja mam taką baterię, dostałem w prezencie od dziewczyny bo wiecznie zapominam naładować komórki i nie może się do mnie dodzwonić. chociaż się dowiedziałem ile na mnie wydała :) działa bez zarzutu, naprawdę fajna sprawa jak się wiecznie zapomina naładować telefonu czy gdzieś się jedzie w dzicz :)
ihunia
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-09-19, 12:38

Post autor: ihunia »

Żałuję, że wcześniej czegoś takiego nie wymyślono.. Mimo wszystko jestem wdzięczna komukolwiek, kto na to wpadł i pomyślnie zrealizował. Ja już będę czekała na paczkę.
Moje rodzeństwo również zamówiło.
greta5
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2011-12-09, 12:51

Post autor: greta5 »

Ja również od razu zamawiam tą baterię.Chociaż jeden problem z ładowaniem z głowy.Niesamowity komfort można zyskać dzięki tak małej rzeczy:).
lubq
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2013-10-01, 11:36

Post autor: lubq »

Ja mam taki power bank http://www.skapiec.pl/site/cat/203/comp/7921560
Sprawdza sie super w sytuacjach kiedy nie mam dostępu do kontaktu ;)
ODPOWIEDZ