pompy abs, abs pump

wiercenie studni

sms'owe wpadki

Wszystko na temat komórek, Gry Java, loga, dzwonki itp.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

uniqex33, ja też bym miała nie fajnie ;)
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

tak mi się przypomniało jeszcze. Kiedy byłam w sanatorium, mieliśmy tam swoją lodówkę z jedzonkiem. Koleżanka była głodna, więc poszła do lodówki, ja zostałam w pokoju. Miała ochotę na pasztet :P ale nie miała swojego, więc z korytarza chciała zadzwonić do mnie do pokoju. Ale tak się niefortunnie przytrafiło, że zamiast wybrać numer do mnie, zadzwoniła do kogoś innego, mówiąc: "ej Magda, gdzie trzymasz pasztet?" o.O Chciałabym zobaczyć minę tej osoby do której zadzwoniła...
Awatar użytkownika
Virgo
-#
-#
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-23, 23:14

Post autor: Virgo »

Często mi się to zdarza niestety
apo_19
-#
-#
Posty: 206
Rejestracja: 2009-07-29, 20:20
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: apo_19 »

Oj tak,mam czasami taki przypadek :]
Piszę do kogoś smsa,a myślę o drugiej osobie i do niej właśnie wysyłam :]
Na szczęście nigdy nic głupiego nie zdarzyło mi się wysłać do nie właściwej osoby,przed wysłaniem krępującego smsa sprawdzam dokładnie wybranego odbiorcę :P
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Raz mi się zdarzyło, ale nie było to raczej nic poważnego. Ot, jakiś zwykły sms do kumpeli, że ma się streszczać, a dostała go moja siostra. Zwykle pięć razy wszystko sprawdzam, zanim wyślę sms-a.
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Post autor: Barbie »

Oj zdarza się to i niejednokrotnie.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Ostatnio napisałam do kuzynki 'kup mi podpaski, kasę oddam później' i wysłałam do kolegi :oops:
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Zdarzyło mi się i to nie raz Masakra Serce aż mi do gardła w tym momencie podskakuje Zwłaszcza jak ostatnio pisałam smsa to mojego faceta i niechcący wysłałam do byłego Nie wiem wogóle skąd ten numer się wziął mi w telefonie Chyba był zapisany na starym telefonie a ostatnio musiałam chwilowo korzystać ze starego telefonu.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Często mi się to nie zdarza. Na szczęście. Kiedyś napisałam do przyjaciółki, żebyśmy się spotkały, bo tęsknie za nią, i wysłałam do eks! Ale była jadka...
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Zdarzały się, ale jeszcze takiej poważniejszej nie miałam. W każdym razie nauczyłam się sprawdzać do kogo piszę :roll: .
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Wpiszcie sobie w słowniku t9 zdanie "Jestem na rejsie" i zobaczcie co z tego wyjdzie Tylko nie wysyłajcie tego swojej drugiej połówce :/
Awatar użytkownika
Consigne
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2009-11-01, 13:25

Post autor: Consigne »

O której jedziesz, żeby zdążyć na czas do klubu? Myślę, że z alkoholem nie będzie problemu, bo kupimy go na mieście koło kfc, no trzymaj się ja właśnie jadę pociągiem. ;)

Przypadkowy odbiorca : TATA :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dartan
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2009-11-04, 14:10
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Dartan »

Nie miałem żadnej wpadki - za to kolega z ławki ma ich ostatnio aż nadto i może się pochwalić tym, jak wysłał mojej mamie sms'a: "Co robisz, kotku?"
misiekkrk
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-11-13, 14:09

Post autor: misiekkrk »

Zamiast do kumpla napisalem do mamy przez pomylke tresc To mi tez kup gumki :mrgreen: :lol: :lol: po popwrocie nie bylo tak smiesznie :( :lol:
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

pamiętam jak kiedyś wysłałam sms o treści " kocham Cię Kochanie, tak bardzo chciałabym żeby wszystko między nami zaczęło się układać" i wysłałam do byłego faceta.
ODPOWIEDZ