pompy abs, abs pump

wiercenie studni

sms'owe wpadki

Wszystko na temat komórek, Gry Java, loga, dzwonki itp.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Koniec zabawy, bo polecą warny.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Rose pisze:
Mariette pisze:za to moja koleżanka chciała wysłać smsa do chłopaka z wyznaniem miłości, ale jakoś tak wyszło, ze wysłała go do mamy.
Miałam podobną sytuację. Chciałam napisać smsa chłopakowi, w życiu nie chciałabym, żeby przeczytała go mama. Ale On była na M i mama też na M i mi się pomyliło ;/ I słyszę, że mamie dzwoni telefon. Szybko lecę z góry na dół i krzyczę "Mamooo nie czytaaaaaj!". Szybko skasowałam ;)
Jakby moja sytuacja, miał być Misiek wyszla mama, naszczescie byalm pierwsza i zaraz skasowałam, w sms'ie nie było nic takiego ale rozmowa by zapewne była.
Awatar użytkownika
Pivo
-#
-#
Posty: 306
Rejestracja: 2010-07-16, 14:31
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Pivo »

Sms'owej wpadki żadnej nie pamiętam, ale mój najświeższy Fail! można podziwiać na stronie głównej tego forum w okienku czatu (na samym dole dla niewiedzących).
Awatar użytkownika
Mandy
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2010-09-26, 12:13

Post autor: Mandy »

Kilka wpadek miałam, najpoważniejszą całkiem niedawno. Chciałam wysłać sms'a do koleżanki, która miała mieć jazdę z moją instruktorką godzinkę po mnie.Miałam akurat krótką przerwę, wzięłam telefon i napisałam: " Beatka jedź dzisiaj spokojnie i nie pyskuj, bo Aneta ma chyba okres, bo zachowuje się jak małe dziecko" i wysłałam do swojej instruktorki, która siedziała obok mnie.
Nie pamiętam kiedy ostatnio było mi tak strasznie głupio jak wtedy.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Sporo tego jest, ale większości nie pamiętam.
Jeden z niewielu SMS-ów, które pamiętam brzmiał: "Kochanie, kiedy przyjdziesz? Mam na Ciebie straszną ochotę." został wysłany do siostry. Ale ona w ogóle się tym nie przejęła, przyzwyczaiła się pewnie.
Innym razem napisałem dziewczynie, że źle się czuję i nie mogę do niej przyjść. Następnie dostała SMS-a "Jasne, wpadaj, tylko kup fajki, bo mi się wychodzić nie chce. Myśli, że jestem chory, więc jej nie będzie.", który miał być do znajomego z klasy.
Ogólnie bardzo często mylę adresatów. Na GG też.
Awatar użytkownika
Pandora
-#
-#
Posty: 193
Rejestracja: 2010-10-19, 19:53
Lokalizacja: Łóżko Vangarda

Post autor: Pandora »

Moqueur pisze:Innym razem napisałem dziewczynie, że źle się czuję i nie mogę do niej przyjść. Następnie dostała SMS-a "Jasne, wpadaj, tylko kup fajki, bo mi się wychodzić nie chce. Myśli, że jestem chory, więc jej nie będzie.", który miał być do znajomego z klasy.
Zerwałabym z Tobą.
:lol:


Wpadek jako takich nie miałam bo nie lubię pisać smsów - zazwyczaj dzwonię.
Ale czasem na AQQ jak mam za dużo okienek włączonych to mylę adresatów.
Awatar użytkownika
Kanonimka
-#
-#
Posty: 111
Rejestracja: 2010-09-30, 16:37

Post autor: Kanonimka »

Kiedyś tylko przez omyłkę wysłałam ''Dobranoc.'' do taty. Na ogół staram się sprawdzać to, co piszę i do kogo. Wtedy była jednak już późna godzina i oczy mi się już prawie zamykały.
Awatar użytkownika
Cammie
-#
-#
Posty: 138
Rejestracja: 2010-10-20, 15:47
Lokalizacja: Ze Śląska

Post autor: Cammie »

raz troche sie pokłóciłam z chłopakiem i chciałam napisać przyjaciółce, zaczełam narzekać na niego i wgl a później wysłałam to JEMU z przyzwyczajenia xd
Potem wymyśliłam, że to tylko żart, że chciałam narobić mu stracha czy coś, ale on zczaił, że to nie miało być do niego i nawet zaczął przepraszać ;-)
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Takie historie to u mnie normalka. Pisze do kogoś a mysle o kimś innym i leci do tej drugiej osoby.
Ostatnio chciałam napisac do przyjaciółki " Jakby M. pytał to jestem u Ciebie ;* " i wysłałam do chłopaka ;D musiałam się tłumaczyć... ;P
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Ostatnio miałam koszmarną wpadkę. Mieliśmy z chłopakiem przerwę, bez konkretnego terminu, miał wszystko przemyśleć i dał mi znać. Kiedy informował o tym, że zamierza się 'sprecyzować' napisał, czy mógłby jutro wpaść, że może obejrzelibyśmy jakiś film. Skopiowałam ten fragment rozmowy, dopisałam 'chyba dobrze to wygląda, nie?' po czym wysłałam to...z powrotem do niego... -.-'
ODPOWIEDZ