pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Pomoge przy uszkodzonych telefonach. Pisać !!!

Wszystko na temat komórek, Gry Java, loga, dzwonki itp.
estk3021
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2010-11-10, 13:06
Lokalizacja: Opolskie

Pomoge przy uszkodzonych telefonach. Pisać !!!

Post autor: estk3021 »

Witam. Jeżeli ma ktoś problem z komórką i nie wie jak ją naprawić, co z nią zrobić, lub nie wie co jest usterką, przyczyną jej nie prawidłowego działania, Proszę kierować problemy tutaj, a chętnie doradzę. Mam kilkuletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Obsługuje systemy Android, Windows Mobile, Symbian s60-2nd, 3rd, 5th.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

hm, nie wiem, czy to pytanie pasuje tutaj, ale na wszelki wypadek zadam :P


mam telefon dotykowy (Huawei U8230 http://www.new-cellphone-news.com/wp-co ... -c8000.jpg - ten pierwszy, czarny). Chciałam do niego przełożyć kartę pamięci, która była kupiona dla Samsunga E250. Niestety, po włożeniu nie ukazuje się żaden "sygnał" dzięki któremu wiedziałabym, że karta działa. Tak, jakby jej wogóle nie było. I ten, i ten telefon obsługuje karty micro-sd więc nie wiem, czemu nie działa. A może trzeba kupić nową, specjalną dla Huawei'a? ;)
estk3021
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2010-11-10, 13:06
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: estk3021 »

Witam.Pomyliły ci się modele. Nie ma Huawei 8230. Jest to model Huawei U7510 Andy.
Model ten obsługuje MicroSd. Myślę że musisz sformatować kartę na komputerze. Musisz mieć czytnik MicroSd na usb żeby komputer ją odczytał.I Format z poziomu komputera.
Niektóre telefony mają zabezpieczenia gdy jest do nich wkładana używana karta pamięci i wymagaj formatu. Zanim sformatujesz skopiuj wszystkie dane na kompa z karty.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

no tak, pomyliłam się ;) dziękuję za pomoc ;)
ODPOWIEDZ