pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wybór operatora

Wszystko na temat komórek, Gry Java, loga, dzwonki itp.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Wybór operatora

Post autor: Ziou »

Otóż dzwoniła dzisiaj do mnie Pani z salonu Play z bardzo korzystną ofertą.
Jakaś nokia za 1zł w abonamencie 6 miesięcy po 20zł i reszta za 40.
29 gr/min do wszystkich sieci.
Zaczęłam poważnie się zastanawiać nad zmianą sieci, ponieważ właśnie kończy mi się umowa MixPlus.

Co myślicie o Play ?
I jaki według was operator jest najlepszy ?
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Wiem, że jeśli chodzi o Play wygląda to dość nieciekawie w połączeniach do innych sieci. Ponoć są cholernie drogie. I w jedną, i w drugą stronę. A przynajmniej spotkałam się z wieloma negatywnymi opiniami na ten temat (sama nigdy w Play nie byłam).
Ziou pisze:I jaki według was operator jest najlepszy ?
Dla mnie Plus. Ze względu na to, że osoby z którymi się kontaktuję mają w tej samej sieci i możemy korzystać z dość opłacalnych pakietów. No i po czasie doszły zniżki. Im dłużej jesteś, tym tańsze masz rozmowy i sms-y.
Ale oczywiście wszystko zależy od tego czego dana osoba wymaga od swojej sieci.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Jestem w Play już półtora roku. Obecnie na Miturze, bo potrzebowałam nowego telefonu. Wcześniej Fresh'u, zero martwienia się o ważność konta, stawki do wszystkich sieci tanie w sieci za darmo i darmowe sms'y do wszystkich po każdym doładowaniu. Osobiście abonament Ci odradzam, bo sama z niego zrezygnowałam, bo pewnie rachunki miałabym straszne a tak na kartę mam swój limit.
I owszem inne sieci mają wysokie stawki do Play, ale jeśli ja mam tanie rozmowy to co mnie to obchodzi?;) Tym bardziej, że jednak mam sporo znajomych w tej sieci więc ogólny bilans wychodzi mi całkiem nieźle na plus.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

M. pisze:I owszem inne sieci mają wysokie stawki do Play, ale jeśli ja mam tanie rozmowy to co mnie to obchodzi?;)
Mnie by jednak obchodziło, bo wolę, gdy opłaca się w obie strony. W razie czego nie narażam ludzi na koszty. Ale jak już wspomniałam, każdy widzi to inaczej i oczekuje czegoś innego. ; )
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Co myślicie o Play ?
Miałem Play Fresh, było to dla mnie nieopłacalne. Chyba, że masz wielu znajomych posiadających Play. Bo co mi było po tych całych darmowych SMS-ach do wszystkich sieci jak i tak nikomu nie opłacało się odpisywać?
Co do abonamentu... W ogóle to odradzam, zazwyczaj mało bonusowych minut/SMS-ów dostajemy, a później sporo dopłacamy ;).
Ziou pisze:I jaki według was operator jest najlepszy ?
Plus, a dokładniej 36i6. Normalne, nie bezendu czy jak to się tam nazywa. Wielu moich znajomych ma w plusie, więc się to opłaca w obie strony. Ja mam SMS-y do nich, a oni do mnie, bez zbędnego wydawania dużych sum pieniędzy.

Proponowałbym wybrać Ci sieć, w której masz najwięcej znajomych, nie będziesz narażać innych na koszty i Tobie będzie się to opłacało ;).
estk3021
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2010-11-10, 13:06
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: estk3021 »

Ja mam Play na kartę i super pakiety Mb Internet. Dokładnie Play Fresh. Za 5 zł mam 100 Mb internetu do wykorzystania. Polecam. No i przy każdym doładowaniu darmowe minuty lub smsy do wszystkich sieci lub tylko do play. Już nie potrzebuje telefonu z wifi. Wifi się przyda jedynie do Youtube bo za filmik np 3 min zabiera nam 10 Mb. Ale moge też mieć pakiet 1Gb lub 500 Mb. I wystarcza na Yt. Polecam.
ODPOWIEDZ