pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wibracje

Wszystko na temat komórek, Gry Java, loga, dzwonki itp.
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

dźwięk rzadko włączam. wibracje częściej. chociaż jak piszę z kimś w czasie wykładów to wyłączam i wibracje, bo strasznie słychać ^^
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

bardzo rzadko się zdarza żebym miała włączone dźwięki. najczęściej mam wibracje.
Awatar użytkownika
Galna
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2010-12-17, 19:23
Lokalizacja: MP.

Post autor: Galna »

dźwięk nie pamiętam kiedy miałam włączony, za często musiałabym wyciszać telefon, wiec nie ma sensu. Od kiedy tylko pamiętam to zawsze z wibracji korzystam :)
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

wibracje są bardzo przydatne podczas lekcji, gdy siedzę w ławce, ale zauważyłam, że gdy chodzę po korytarzu itp. to wogóle go nie czuję. Więc zaprzestałam wiciszać, zostawiając wibracje i od jakegoś czasu mam włączony dźwięk również na lekcjach.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

na lekcjach - naturalnie wyłączam dźwięk.
Kiedyś miałam bardzo niemiłą sytuację. Dawno temu na jakąś ważną lekcję muzyki wzięłam komórkę i zapomniałam ją wyciszyć. A że mam dzwonek akurat Not Afraid (nie śmiać się!) no to tam rapował mi ten Eminem, kiedy akurat grałam Bacha. Lecz gdy doszła do mnie ta myśl, że mi dzwoni od razu przerwałam grę i wyciszyłam telefon. Dostało mi się za to, ale cóż zrobić, jak posiadam sklerozę?
Więc teraz mam taki uraz, że muszę mieć dokładnie sprawdzone, czy mam dzwonek wyciszony czy wibracje. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Przeważnie mam włączone właśnie wibrację, głównie włączam w szkole, a potem zapominam włączyć dźwięki i tak cały dzień przy wibracjach.
Awatar użytkownika
Ema
-#
-#
Posty: 248
Rejestracja: 2010-12-05, 14:53
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: Ema »

ja też praktycznie cały czas mam wibracje.
ODPOWIEDZ