pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Telefony stacjonarne

Wszystko na temat komórek, Gry Java, loga, dzwonki itp.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Telefony stacjonarne

Post autor: selene »

Coraz więcej osób rezygnuje z telefonów stacjonarnych na rzecz komórek.
A jak to wygląda w Waszych domach?
Stacjonarne odeszły do historii czy może nadal egzystują ;P?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Egzystuje tylko ze względu na internet.
W innym razie już dawno pożegnalibyśmy się z telefonem stacjonarnym.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Mieliśmy, ale rodzice stwierdzili, że jest nam nie potrzebny.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Mamy jeszcze stacjonarny, chociaż w zasadzie rzadko z niego korzystamy.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Mamy w sumie 5 telefonów stacjonarnych, bo mimo wszystko, do firmy dzwonią głownie na ten, no i jeszcze pozostaje właśnie kwestia internetu.

A niektóre koleżanki babci dalej dzwonią na stacjonarny;)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

U mnie wszyscy mają komórki, ale stacjonarny jeszcze istnieje ze względu na dziadka i internet. Od października przeprowadzam się do Łodzi i tam już stacjonarnego nie będzie. Ogólnie chyba powoli stacjonarne będą całkowicie wypierane.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Juz dawno nie mamy telefonu stacjonarnego, teraz każdy w domu ma komórkę wiec nie ma problemu by się dodzwonić.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Kilka lat temu zrezygnowaliśmy, bo i tak każdy domownik ma komórkę i tylko babcia z niego korzystała. Abonament był dwa razy droższy niż sam koszt rozmów, więc się naprawdę nie opłacało. Babcia wzięła sobie telefon z Ery, ponoć korzystna oferta, choć komórkę też ma ;]
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Nigdy telefonu stacjonarnego nie mieliśmy. Owszem jak na wsi zakładali linie przyjeżdżali, ale ojciec zawsze omawiał.
Później w domu każdy z nas miał komórkę, internet mobilny więc kolejny wydatek nie opłacał się nam. Tym bardziej, że teraz rozmowy mamy tanie, w sieci za darmo a do innych niecałe 30gr.
Myślę, że era telefonów stacjonarnych już minęła. Inni trzymają tylko ze względu na internet/firmę a reszta rezygnuję.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Mam i dość często z niego korzystam. Wolę zadzwonić z domowego niż tracić własną kase
Awatar użytkownika
Galna
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2010-12-17, 19:23
Lokalizacja: MP.

Post autor: Galna »

Mam, mam stacjonarny. Jednak praktycznie nikt z niego już nie korzysta. Wiec z miesiąca na miesiąc płaci się tylko abonament.
Awatar użytkownika
Hope
-#
-#
Posty: 58
Rejestracja: 2010-12-18, 20:14

Post autor: Hope »

Kilka lat temu zrezygnowaliśmy. Wcześniej był głównie dlatego, że miałam internet stacjonarny, obecnie mam mobilny. No i każdy z domowników ma swój telefon komórkowy. Osobiście uważam, ze stacjonarny to strata pieniędzy, bo rzadko się z niego korzysta, przynajmniej tak było u mnie. Po pewnym czasie płaciliśmy tylko abonament, więc po co nam on? :-)
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Galna pisze:Mam, mam stacjonarny. Jednak praktycznie nikt z niego już nie korzysta. Wiec z miesiąca na miesiąc płaci się tylko abonament.
To tak jak u mnie. Chcieliśmy zrezygnować ze stacjonarnego, ale jednak czasem się przydaje, bo u mnie w domu ciężko z zasięgiem, poza tym bez stacjonarnego musiałabym zrezygnować z tego internetu co teraz mam, a jestem z niego zadowolona.
Awatar użytkownika
Ema
-#
-#
Posty: 248
Rejestracja: 2010-12-05, 14:53
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: Ema »

Nie mam telefonu stacjonarnego, wszyscy mamy komórki, więc dodatkowy telefon to tylko dodatkowy wydatek.
ODPOWIEDZ