pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Etui

Wszystko na temat komórek, Gry Java, loga, dzwonki itp.
Awatar użytkownika
Pivo
-#
-#
Posty: 306
Rejestracja: 2010-07-16, 14:31
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Pivo »

selene pisze:Macie etui na telefon?
Podobają się Wam?
Nie i nie.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Z racji, że przepadną mi punkty z Ery do karty pamięci wzięłam sobie etui Obrazek
W obecnym rzadko kiedy mój telefon jest może w nowym zacznę go nosić.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Moje etui jest w opłakanym stanie. Postanowiłam więc kupić takie, jak ma koleżanka, bo jest naprawdę bardzo fajne i dużo rzeczy się w nim mieści. Przeszukałam na allegro kilkadziesiąt stron i zobaczyłam, że wreszcie na stronie widnieje ten futerał. Ma jednak jedno "ale". A dokładniej kolor wewnątrz :lol2:

Obrazek

Jak się nie pojawi cały czarny, to będę na tyle zdesperowana, że kupię ten różowy. :?
Awatar użytkownika
Koral
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2011-02-25, 16:58

Post autor: Koral »

mam takie zwykłe polarkowe z żyrafką :D:D
ale nie używam
Awatar użytkownika
iryssek
-#
-#
Posty: 119
Rejestracja: 2011-12-27, 13:48
Lokalizacja: z Brzuszka Mamy

Post autor: iryssek »

mam jakieś fioletowe, ale takie ciągłe wkładanie go do etiu i wyciąganie mnie wkurza, więc noszę bez .
Awatar użytkownika
matrexx
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2018-08-14, 12:45

Re: Etui

Post autor: matrexx »

Etui to fajna sprawa. Ja ostatnio kupiłem sobie na AliExpress za 4 zł :P niby śmieszna cena, ale po co przepłacać jak można mieć fajne i modne na telefon :D
Dobry :)
olga83
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2018-06-28, 08:40

Re: Etui

Post autor: olga83 »

Warto też oznaczyć swój telefon na wypadek zgubienia. Unikalny kod ID można wygenerować w serwisie Uczciwi.com. Jeśli zgubimy telefon, znalazca kontaktuje się z Centrum Alarmowym dla Właścicieli i Znalazców, podaje kod, a centrum załatwia temat zwrotu. To ułatwia zwrot, bo nie zawsze znalazca wie, gdzie szukać właściciela. Etui, szkiełko czy folia ochronna - ważna rzecz, ale takie zabezpieczenie również uważam za podstawę.
gringot
-#
-#
Posty: 200
Rejestracja: 2018-11-18, 18:50

Re: Etui

Post autor: gringot »

Dla mnie udało się kupić naprawdę super etui na telefon w sklepie https://www.4gsm.com/ jestem nim zachwycona. Jeśli wy także zastanawiacie się nad kupnem rzeczy w tym sklepie, to jak najbardziej polecam.
ODPOWIEDZ