pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Pierwszy telefon

Wszystko na temat komórek, Gry Java, loga, dzwonki itp.
kubabak
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-10-16, 19:36

Post autor: kubabak »

Ja miałem Nokię 3330. Cudny telefon:)
BeJimmielex
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2019-08-21, 17:03
Lokalizacja: Syria
Kontakt:

Pierwszy telefon

Post autor: BeJimmielex »

Alcatel one touch
Nokia 3210
Nokia 6510
Siemens C75
Słyszałem o siemensach bardzo dużo złych opinii, ale muszę przyznać, że od kiedy mam ten telefon 3 miechy ani razu nie miałem z nim problemów.
vesna
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2019-01-24, 22:42

Re: Pierwszy telefon

Post autor: vesna »

alcatel też miałam i teraz wróciłam do tej marki, bo cenowo mi sie bardzo spodobały te telefony. Zdecydowałam się na zakup 3X2020, warto było, działa bardzo płynnie i ma mocną baterię,a fotki robi ekstra.
widiart
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2020-07-30, 09:40
Lokalizacja: Sierpc
Kontakt:

Re: Pierwszy telefon

Post autor: widiart »

Moim pierwszym telefonem była teraz już legendarna nokia 3310. Miałem w niej zmienioną obudowę która była czarna w zielone wzorki.
Firma Widiart zajmuje się tworzeniem profesjonalnych stron internetowych. Jeśli jesteś zainteresowany sprawdź naszą stronę widiart.pl
nomik
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2021-01-21, 17:18

Re: Pierwszy telefon

Post autor: nomik »

To co jeszcze jest ważne kiedy macie telefon- i coś się z nim zadzieje warto na pewno wiedzieć jak skutecznie można go zlokalizować https://rankingsieci.pl/lokalizacja-telefonu
JacekB
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2019-09-24, 19:27

Re: Pierwszy telefon

Post autor: JacekB »

E teraz to smartfony są tymi pierwszymi. Ale nikt tam już nie pamięta. Technika tak idzie do przodu, ze to co było topowe dwa lata temu, to teraz nawet nie jest średniakiem. Teraz każdy chce mieć najlepszy tel, z najlepszymi parametrami, by wszystkie appki działały dobrze, filmy były płynne i gry też. Ale czasami zapominamy, ze to wszystko też wymaga dobrego, szybkiego netu. Warto wiec mieć tel z 5G i operatora jak Otvartą z szybkim netem. Bo to wszystko i tak z netu ciągnie dane.
ODPOWIEDZ