pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Uzależnienie

Sieć...
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Uzależnienie

Post autor: Empatia »

Jestescie uzależnieni od interetu? Ile czasu spedzacie dziennie 'szperajac' po sieci ? :roll:
Awatar użytkownika
Ptrk
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2008-12-22, 14:08

Post autor: Ptrk »

"Szperając" to mało ; D, więcej na graniu. No ale wszystko z umiarem.
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

No trochę jestem :P
Dziennie spędzam kilka godzin, zależy od dnia tygodnia i ile jest zad...
w robocze średnio 1,5h a w weekendy 4h
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Sądzę że uzależniona nie jestem (ale każdy tak sądzi, nawet ten kto przy kompie siedzi po 10 godz dziennie). Ja jestem skromna wchodzę patrzę czy nikt do mnie nie pisał, sprawdzam fora i ide. Czasem jak musze skorzystać z pomocy naukowej internetowej to korzystam.
I różnie siedzę. Czasu wolę nie liczyć :)
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Mam socjomanię internetową. To się znaczy, że jestem uzależniona właśnie od for, gadu-gadu, czatów, poczty. Mam manię na punkcie wirtualnych kontaktów ;)
Awatar użytkownika
Fusa_20
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2009-01-04, 19:47

Post autor: Fusa_20 »

Nie uzależniam swojego życia od internetu- czasami warto coś poszperać ale wolę jednak poobijać sie z książką w ręku lub na świeżym powietrzu- nie byłam wychowywana na internecie więc nie czuje takiej presji :roll:
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

byłam przez prawie 2 lata teraz narazie nie jestem xD
Awatar użytkownika
Evangarde
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2009-10-17, 12:54

Post autor: Evangarde »

Przychodzę ze szkoły, to pierwsza czynność - włączanie komputera - internet - poczta - blogi - fora.
Tak do wieczora, weekendy całe przed komputerem, więc można powiedzieć, że uzależniona jestem.
Awatar użytkownika
Angel
-#
-#
Posty: 182
Rejestracja: 2009-07-25, 09:05

Post autor: Angel »

Nie, nie jestem uzależniona od komputera. Teraz w czasie nauki szkolnej nie mam za bardzo czasu żeby spędzać na komputerze dużo czasu. Sprawdzam fora i inne ważne rzeczy w necie i koniec.
Evangarde, a jak to godzisz z innymi życiowymi rzeczami? Np. spotkania z znajomymi, czas na rodzinę czy nauka?
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

Hmm jest młoda i ma kupe czasu na net ;D ale niektórzy tak nie mają bo muszą szkołę łączyć też z pracą ;(
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Muszę przyznać ze kiedyś potrafiłam spędzać na necie dziennie ponad 10 godzin Teraz już poświecam temu mniej czasu Raczej uzywam neta do pracy albo żeby wpaść na forum. Kiedyś nie mogłam żyć jednego dnia bez neta. Była to katorga Ciągle musiałam na nim coś robić Choćby grac w jakieś głupie gry Teraz ze spokojem mogę jechać na wakacje i nawet nie myśleć o tym że istnieją komputery Po prostu się starzeję :P
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Znowu zaczynam coraz więcej przesiadywać przed komputerem i grzebać w internecie. Najgorsze jest to, że robię to zwykle wtedy, kiedy powinnam na przykład się uczyć. Ale uzależniona chyba nie jestem. Potrafię przez kilka dni nie włączać netu, jeśli chcę. A ile godzin? Nie mam pojęcia. Nie liczę czasu ;p.
smutny
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2009-10-23, 21:14

Post autor: smutny »

Siemka jestem nowy i ten temat właśnie skusił mnie do zarejestrowania się.

Myślę, a raczej wiem już od dosyć dawna że jestem uzależniony od komputera.
Przed komputerem spędzam właściwie każdą wolną chwile od 8-20 godzin dziennie zależy jak wrócę do domu.
Kiedy próbuje nie siedzieć na komputerze strasznie się nudzę każdy film wydaje mi się strasznie nudny, minuty ciągną się jak godziny. Nie polecam wam siedzieć na komputerze więcej niż 4 godziny dziennie bo od tego się zaczyna, u mnie zaczęło się 8 lat temu a od 4 lat spędzam przed komputerem średnio 10 godzin na dobę.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja przechodziłam dokładnie to samo dopóki nie poszłam na studia Też spędzałam tyle godzin prze kompem Czasem nawet siedziałam do samego rana i chodziłam nie przytomna do szkoły Też uważałam ze jestem uzalezniona Jednak jak zaczęłam studiować i miałam 10 godzin zajęć to nawet nie miałam siły spojrzeć na komputer Robiłam na nim tylko najpotrzebniejsze rzeczy i stwierdzić mogę że przez 2 lata byłam odcięta od rozrywki jaką prowadzi ze sobą komputer Teraz mam mnóstwo wolnego czasu ale jakoś już go całego nie spędzam przed kompem bo się oduczyłam tego :)
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Mogę śmiało powiedzieć, że nie jestem uzależniona. Znam granicę i jeśli mam obowiązki to potrafię dla nich zrezygnować z internetu.
ODPOWIEDZ