pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Facebook

Sieć...
Awatar użytkownika
WeźWyluzuj
-#
-#
Posty: 190
Rejestracja: 2010-09-24, 17:40

Post autor: WeźWyluzuj »

mam facebooka.. i nie zamiarzam kasować. Podoba mi się. Lepsze niz nk . :x
Hefalumpa Jestem
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2010-09-20, 14:46

Post autor: Hefalumpa Jestem »

Nie mam facebooka. Chyba nie mam na tylu wirtualnych znajomych, żeby było mi to potrzebne, a z tymi "z reala" mam ciekawsze sposoby na kontaktowanie się.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Cóż... a jednak i ja założyłam facebooka.
A mówiłam, że raczej nigdy to nie nastąpi ;p
W sumie i tak nic tam nie robię, wchodzę raz dziennie, przyjmuje tych co mnie zaprosili i wychodzę 8) Nie mam czasu nawet, zagłębić się w jego możliwości.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Nie mam, zupełnie nie potrzebuję.
Nie miałem i nie założę, za wiele jest tych różnych portali, aż się odechciewa o nich czytać.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

niepokorna pisze:Cóż... a jednak i ja założyłam facebooka.
A mnie jeszcze nie zaprosiła ;p

Ja ostatnio korzystam coraz mniej, bo nie mam dużo wolnego czasu, ale wciąż uważam to za świetną stronę ;]
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Mam konto na tym portalu. Założyłam w wakacje i myślę, że jest lepszy niż nk. Korzystam głownie dlatego że mam kontakt ze znajomymi z zza granicy który nie wiedzą co to nasza-klasa.pl z wiadomych względów ;)
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

Nie mam tak konta, bo nie jest mi potrzebne. Jakoś nie jestem przekonana do portali typu facebook czy nk.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

mam konto, ale bardzo rzadko na nie wchodzę. zarejestrowałam się, bo mi koleżanka wręcz kazała a teraz nie dostrzegam niczego fajnego w tej stronie.
Taka nk. ot tak.
Awatar użytkownika
lukaso
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2010-10-09, 13:06

Post autor: lukaso »

Oczywiście, że mam fejsa. Z początku traktowałem to jako zbiór znajomych teraz zauważam, że coraz chętniej biorę udział w różnych konkursach, grach, quizach. Podoba wam się w ogóle taka różnorodność dodatkowych aplikacji?
Awatar użytkownika
Galna
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2010-12-17, 19:23
Lokalizacja: MP.

Post autor: Galna »

Konto założone dość dawno, jednak kompletnie się tam nie loguję. Wiec tak jakbym i konta nie posiadała.
Awatar użytkownika
Hope
-#
-#
Posty: 58
Rejestracja: 2010-12-18, 20:14

Post autor: Hope »

Konto mam, ale nie jestem jakoś zafascynowana tym portalem. Kiedyś chciałam usunąć to konto, niestety nie udało mi się. Może ktoś z Was wie jak to zrobić? Tylko tak na stałe?
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Niedawno pisałam, że nie potrafię na facebooku się połapać, ale teraz to się zmieniło. Bardzo polubiłam tą stronę i goszczę na niej częściej niż na nk (tam to tylko sporadycznie, sprawdzam, czy nie mam jakiejś wiadomości, albo czy ktoś nie napisał czegoś na forum klasowym). Przekonałam się do tego miejsca. :) Nawet w cityville grywam sobie. :P
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

niepokorna pisze:Cóż... a jednak i ja założyłam facebooka.
Ja również.
Mam parę tygodni a nadal go 'ogarniam'. O tak, ulepszona nk. Tym bardziej, że mam na telefonie prawie fejsa za free więc siebie na nim siedzę (dokładnie na grach) żeby znów przypadkiem nie spać na Prawie.
Awatar użytkownika
kafu777
-#
-#
Posty: 181
Rejestracja: 2008-12-11, 11:36

Post autor: kafu777 »

Osobiście nigdy nie posiadałem konta na facebook-u i nie posiadam i zamiaru posiadania też nie mam :) Jakoś nie czuję 'potrzeby' zakładania tam konta :)
Awatar użytkownika
QueenDream
-#
-#
Posty: 98
Rejestracja: 2011-02-16, 20:54
Kontakt:

Post autor: QueenDream »

Mam konto na fb, zalozyłam z nudow, ale przyznam szczerze ze wcale mnie on nie wkrecił, bywam tam bardzo rzadko, chyba bardziej zalozyłam go dla znajomych niz dla czegokolwiek innego
Forum wielotematyczne Zapraszam do rejestracji na pewno nie pożałujesz!
ODPOWIEDZ