pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Co można kupić grupowo?

Sieć...
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Co można kupić grupowo?

Post autor: lektor »

co udało Wam się kupić taniej w sieci na portalach typu grupon? ja dzisiaj zakupiłem ten album http://citeam.pl/oferty/warszawa/milosc-na-101-sposobow cieszę, że strasznie, bo już miałem kupować na stronie za dużo więcej, żałuję, że dopiero niedawno przekonałem się do takich zakupów.
Suzanne
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2011-12-06, 16:25

Post autor: Suzanne »

No, takie zakupy po atrakcyjnych cenach są na prawdę fajną sprawą bo można sporo zaoszczędzić i znalezc ciekawe oferty. Ja często szukam takich okazji, ostatnio byłam na manicure i oczyszczaniu twarzy za śmieszne pieniądze gdzie pewnie po normalnej cenie przepłaciłabym za taką usługę. A album który pokazałeś jest całkiem ciekawy, na pewno spodobałby się mojemu facetowi :wink:
pudel
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2011-12-09, 11:05

Post autor: pudel »

Ostatnio przeżuciłam się na zakupy w internecie.Duża oszczędnośc kasy-czasami pzesyłka za darmo i nie marnuję czasu na kolejki.Kupiłam sobie wczoraj czadowe buty.Album bardzo na plus,można kupić na prezent lub tylko dla siebie.
IceWolf
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-03-15, 14:10

Post autor: IceWolf »

Bardzo często robię zakupy przez internet. Allegro, Citeam, Groupon przeglądanie tych stron to już nawyk. Akurat udało mi się trafić na tą promocję albumu "101 pozycji..." na Citeam i sprezentowałam go przyjaciółce na rocznicę ślubu. Bardzo im się spodobał taki prezent.
brokenstring
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2012-04-14, 11:52

Post autor: brokenstring »

Zakupy grupowe to fajny wynalazek, ale moim zdaniem troche za dużo już tych stron - wszystkie są takie same, a ciężko przeglądać na bieżąco tyle ofert, więc dużo umyka...
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

Ja raczej nie korzystam z takich zakupów, ale ten album jest bardzo fajny i sam mam ochotę na niego, na prezent dla dziewczyny. Teraz też jest w super promocji "101 pozycji..."
tina100
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2012-04-18, 13:37

Post autor: tina100 »

Ten album często pojawia się na zakupach grupowych (wiem, bo lubię przeglądać strony tego typu) i bardzo szybko się sprzedaje bo jest nim duże zainteresowanie. Teraz pewnie też szybko zniknie bo jak ktoś wyżej wspomniał jest to idealny prezent pod choinkę ;)
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

Ostatnio był też na allegro, za połowę ceny. Schodził jak świeże bułeczki.
firaneczka
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2013-07-11, 09:20
Lokalizacja: warsaw

Post autor: firaneczka »

Ja wraz z moją dziewczyną co tydzień lub 2 wybieramy się na jedzenie kupione na gruponie. Polecam, może dobrze i smacznie zjeść za połowę ceny!
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

Teraz znowu te albumy są w bardzo atrakcyjnych cenach na citeam, praktycznie za połowę ceny citeam "101 pozycji..."
Awatar użytkownika
Grrrruuubas
-#
-#
Posty: 70
Rejestracja: 2014-08-07, 12:17

Post autor: Grrrruuubas »

Kursy na barmana są cały czas dostępne :D
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Kiedyś korzystałam z grouponu, ale stwierdziłam, że to wcale się aż tak bardzo nie opłaca. Lepszym rozwiązaniem są kluby zakupowe.
dekoder29
-#
-#
Posty: 81
Rejestracja: 2016-07-06, 19:42

Post autor: dekoder29 »

Jak już kupować gupowo, to coś naprawdę fajnego i porządnie wykonanego. Może telewizory oled? Więcej dowiecie się o nich na przykład na https://www.videotesty.pl/recenzja/1913/test-telewizora-samsung-q7c-qled-z-wysokiej-polki/. Moim zdaniem, to pomysł co najmniej warty przemyślenia.
JulitkaAndrasz
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-08-30, 10:30

Re: Co można kupić grupowo?

Post autor: JulitkaAndrasz »

Ja chyba nigdy nic nie kupowałam grupowo przez internet :oops:
ODPOWIEDZ