pompy abs, abs pump

wiercenie studni

GG

Sieć...
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Mam najnowszą wersję, tylko ze względu na to, że wkurzały mnie te ciągłe powiadomienia, i to, że na starym gadu z niektórymi nie mogłam pogadać!
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

Mam GG 10, ale chyba muszę jakieś inne ściągnąć, bo okropnie mnie wkurza.!
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

miałam GG 10, ale coś mi się zepsuło, mam najstarsza wersje i do tego jeszcze 7,7 -.-'
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Raisins pisze:Mam GG 10,
Ja tez ale jakoś nie denerwuje mnie to, po tak długim czasie przyzwyczaiłam się.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Crocodile pisze:GG wersja 7.7,0

Nie potrafiłabym na innej wersji GG korzystać jak ta.
Kiedyś na kompie miałam najnowszą wersję bodajże 10, ale inny numer gg oddałam, więc AQQ wystarcza mi obecnie na laptopie a tym bardziej, że GG zawsze mnie denerwowało i nie widzę sensu instalowania go obecnie.
Awatar użytkownika
Psychosocial
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2010-10-23, 20:32

Post autor: Psychosocial »

AQQ mam. Odkąd zaczęłam z niego korzystać to nie mogłabym wrócić do normalnego gg, jakoś mi nie podchodzi.
Eleazar
-#
-#
Posty: 164
Rejestracja: 2010-04-17, 20:54

Post autor: Eleazar »

No więc wersja 7.7 bodajże była najlepsza. Klasyczna i w ogóle ;)
Ale te nowości, niemożliwośc gadania z innymi i ciągłe powiadomienia zmusiły mnie do instalacji Nowego GG. Po jakimś czasie użytkowania (niemiłego, często się zacinało), zaczęły wyskakiwać aktualizacje do GG10. Niechętnie zainstalowałem i przetestowałem. Jakie było moje zdziwienie, gdy wszystko zaczęło "śmigać" jak należy! Prawie w ogóle się nie wiesza... Ogólnie jestem z tej wersji zadowolony ;)
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

a ja mam starą wersję. denerwuje mnie ta nowa. i z tego co pamiętam był problem z archiwum ze starego gadu, dlatego zrezygnowałam
Awatar użytkownika
Kanonimka
-#
-#
Posty: 111
Rejestracja: 2010-09-30, 16:37

Post autor: Kanonimka »

Mam tak jak Psychosocial. Korzystam z AQQ i teraz nie wyobrażam sobie, abym mogła wrócić do zwykłego GG. Wcześniej miałam tą najnowszą(GG 10 bodajże), nie przypadła mi do gustu.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Mam GG 10 i jakoś nie chciałbym wrócić do starych wersji.
Ta jest zdecydowanie najlepsza.
Awatar użytkownika
Buli
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2010-11-01, 04:42

Post autor: Buli »

Aqq rządzi, o wiele lepsze niż jakakolwiek wersja gg, na początku jakoś mnie nie przekonywało jednak po kilku dniach użytkowania zakochałem się w AQQ, również skiny na AQQ są dość ciekawe.
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

mam gg jedną ze starszych wersji. nie wiem dokładnie jaką, ale do tej najnowszej jakoś nie mogę się przekonać.
ToMaSz
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2011-02-17, 01:15
Lokalizacja: Z piekła rodem

Post autor: ToMaSz »

Nie no ja mam jedną z tych nowszych wersji. Ale jakoś mnie te wszystkie dodatki nie obchodzą które są tam dostępne więc równie dobrze mógłbym mieć tą starą wesję bez tych dodatków i pewnie było by tak samo dobrze jak z bimi, jak nie lepiej :)
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Mam gg 10, tylko dlatego, że cały czas mi wyskakiwały wkurzające powiadomienia o aktualizacji.
Nie lubię tej najnowszej wersji.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Mam GG 10 a to dlatego, bo niedawno kupiłam sobie nowego laptopa i jak chciałam zainstalować gg to było tylko to dostępne. Jakoś nie czuję różnicy z innymi wersjami, no, toa może jest trochę bardziej nowoczesna. Nie mam tak, że ta jest lepsza czy gorsza. Każda dobrze służyła mi do komunikacji a to jest w tym najważniejsze.
ODPOWIEDZ