pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Blog

Sieć...
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Blog

Post autor: selene »

Prowadziliście kiedyś bloga?
Co sądzicie o takiej formie prowadzenia zapisków ;)?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Miałam kilka lat temu. Jako dzieciak strasznie się tym podniecałam, że ktoś wchodził, czytał i komentował. Aktualnie mam tylko pb jednak to raczej dla zabicia nudy.
Co sądzicie o takiej formie prowadzenia zapisków?
Jeśli komuś nie przeszkadza, że każdy może wejść i przeczytać co wydarzyło się w jego życiu to mi nic do tego. Z reguły jednak wiadomo, że każdy opisuję swoje życie na takich blogach z wyczuciem.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

psychiczna, ale blog to niekoniecznie pamiętnik. Są na przykład blogi tematyczne, które zajmują się jakąś dziedziną nauki.
A poza tym zawsze można takiego bloga na hasło zrobić, tylko dla siebie. Jak dla mnie lepsze to od pamiętnika, bo się go nie zgubi :D.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

nie mam bloga i raczej nie bede mieć Nie dla mnie takie coś Poza tym nie miałabym weny twórczej żeby prowadzić pamiętanik A jak chce sie czymś podzieliś to mam od tego forum.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Mam, na tym blogu wystawiam tylko swoje zdjęcia, nie mam potrzeby aby ludzie czytali moje życie.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Miałam kiedyś. Ktoś mnie kiedyś poprosił o założenie bloga związanego z ochroną środowiska, ale nie był to blog o tym jak segregować odpady i oszczędzać energię, tylko o tym czego się uczyłam w szkole. Już od jakiegoś roku go nie prowadzę. Teraz mam tylko photobloga i nic więcej.

Myślę, że takie blogi to całkiem fajna sprawa, jak mam wolną chwilę to zawsze na jakiegoś zerknę ;)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Mam photobloga, ale zdarza mi się tam czasem coś napisać, przelać swoje myśli, radości i złości. Czasem bardzo pomaga. Nie mam nic przeciwko takim blogom.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

mam photobloga, bez którego nie wyobrażam sobie życia, chociaż pisze tam same pierdoły. ale uwilbiam go;)
Awatar użytkownika
aniat151
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2010-01-29, 16:28

Post autor: aniat151 »

Nie mam nic przeciwko. Kiedyś miałam, ale teraz już nie.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

też kiedyś miałam bloga, ale z moją systematycznością różnie bywa, więc umarł śmiercią naturalną. Czasami jednak lubię poczytać blogi innych osób, czasami to nawet bardzo ciekawa, wciągająca lektura :P
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Właśnie, bardzo lubi czytać blogi, ostatnio czytałam bloga w którym kilkunastoletnia dziewczyna pisała do swojego taty, prawie się popłakałam...
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Kiedyś miałam bardzo osobisty blog na wordpress'ie , nadal istnieje chociaż przestałam go prowadzić został mi phb , lubię czasem przelać swoje myśli , uczucia itp. Niektórzy chcąc spisać swoje życie i podzielić przeżyciami z innymi. Blogi jak najbardziej ok , ale bardziej skupiają swoją uwagę na te które coś przekazują. ;]
Awatar użytkownika
miz
-#
-#
Posty: 177
Rejestracja: 2010-10-09, 13:39
Lokalizacja: ja jestem?

Post autor: miz »

Kiedyś i nawet było fajnie, teraz nie mam na to czasu
Awatar użytkownika
Kanonimka
-#
-#
Posty: 111
Rejestracja: 2010-09-30, 16:37

Post autor: Kanonimka »

Prowadziłam i nadal prowadzę. Jest to blog-pamiętnik. Opisuję tam przeważnie swoje uczucia, czasem wstawiam fotografie, które sama zrobiłam. Uważam, że to dobra sprawa. Raz - można poznać wiele wartościowych osób, dwa - uporać się z własnymi myślami, uporządkować je, trzy - świetnie spędzić wolny czas.
Atreju
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2010-04-15, 20:30
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Atreju »

Kiedyś prowadziłem :D . Nawet kilka. Jednak nie mam do tego serca, bo po paru wpisach rezygnowałem z pisania.
ODPOWIEDZ