pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Blog

Sieć...
Eleazar
-#
-#
Posty: 164
Rejestracja: 2010-04-17, 20:54

Post autor: Eleazar »

Kiedyś się prowadziło... ale zabrakło chęci, zabrakło czasu. I wydało się to trochę głupie.
Teraz wystarcza mi mój kochany Twitter, mikroblog, dla mnie lepszy od 'zwyczajnych' blogów ;)
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

ja tam lubie blogi. czytam je i sama pisze. w polsce jest ich miliony. duzo nieaktywnych ale bardzo duzo regularnie piszacych. znam osoby u siebie w policelanej, w pracy, wszedzie sa osoby ktore lubia pisac
Awatar użytkownika
WeźWyluzuj
-#
-#
Posty: 190
Rejestracja: 2010-09-24, 17:40

Post autor: WeźWyluzuj »

miałam kilka blogów.. ale Szybko mi sie znudziły albo zapomniałam haseł :x
Awatar użytkownika
Nikola20
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2010-10-19, 08:37

Post autor: Nikola20 »

Bardzo lubię pisać na blogu. wszystko co myśle i przeżyłam mogę opisać i podzielić się tym z innymi.. fajna rzecz:)


[ciach]
Ostatnio zmieniony 2010-10-19, 10:12 przez Nikola20, łącznie zmieniany 1 raz.
Hefalumpa Jestem
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2010-09-20, 14:46

Post autor: Hefalumpa Jestem »

Mam, ale ostatnio nie prowadzę, nie mam jakoś weny.
Awatar użytkownika
Cammie
-#
-#
Posty: 138
Rejestracja: 2010-10-20, 15:47
Lokalizacja: Ze Śląska

Post autor: Cammie »

Mam bloga.

Prowadzę bloga, piszę wszystko dużo bardziej ogólnie niż pamiętnik.
tzn unikam imion itp
taki ogólny pamiętnik, no.
Awatar użytkownika
Galna
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2010-12-17, 19:23
Lokalizacja: MP.

Post autor: Galna »

Również posiadam bloga. Chyba już ponad 3 lata jak na nim piszę. Z początku pisało się dużo, teraz 2-3 noty na miesiąc. Jakoś już brakuję tych chęci, tego czasu. Lubie jednak posiedzieć i poczytać dawne dzieję. I piszę bardzo szczerzę, i z tego powodu też mam go zablokowanego hasłem.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Bloga mam też jakoś od 3 lat, na początku pisanie szło mi bardzo łatwo, a teraz jakoś weny brak i co raz rzadziej tam wchodzę, a szkoda - bo miło jest do tego wrócić, po paru latach i poczytać sobie stare wypociny.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Mnóstwo razy zakładałam taki 'dziennik internetowy', ale zwykle umierał śmiercią (nie)naturalną;).
Choć i tak mogę stwierdzić, że czynię postępy, bo od września prowadzę (bardziej lub mniej regularnie) swojego bloga i jeszcze ani razu nie myślałam poważnie o tym, by go unicestwić. Lubię pisać, lubię czasem wracać do dawnych zapisków (można niekiedy odkryć bardzo ciekawe rzeczy, gdy się siebie czyta ^^), więc generalnie jestem bardziej na tak, niż na nie.;p
domin
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2011-12-15, 09:25

Post autor: domin »

Pisałem, ale przestałem. Teraz jednak mam mneij czasu na takie rzeczy i raczej też ograniczam się do krótkich komuikatów na Twitterze czy FB.
Sasha90
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-02-22, 19:37

:)

Post autor: Sasha90 »

A ja mam bloga. :) Niedawno założyłam. I wcale nie oznacza to, że jestem dziecinna. Po prostu dzięki blogowi, wyrażam też swoje zdanie. :)
www.sasha90.blog.onet.pl
brokenstring
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2012-04-14, 11:52

Post autor: brokenstring »

Jako nastolatka prowadziłam taki swój internetowy dziennik, ale szybko mi się znudziło (choć cieszył się popularnością :)). Teraz prowadzę bloga kulinarnego i uważam że to świetna sprawa :)
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Blogi to jedno z głównych źródeł mojej wiedzy o otaczającym świecie. :) Można z nich dowiedzieć się od spraw związanych z internetem, zarabianiem, agencjami interaktywnymi, życiem, religią czy nauką.
ODPOWIEDZ