pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Do czego używacie internetu?

Sieć...
wsms
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2009-07-04, 12:25

Ja zarabiam ;-)

Post autor: wsms »

A ja używam Netu między innymi jako miejsca pracy. ;-) Jakoś niedawno na przykład założyliśmy z kumplami[ciach] - stronkę, gdzie można słać SMS-y i dzięki temu coś wygrać. I wszystko jest legalne, nagrody prawdziwe, ani grama ściemy. ;-) No i sam mogę też co nieco zarobić.

Sprytny spamik, sprytny./Niki
Ostatnio zmieniony 2009-07-15, 18:43 przez wsms, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Ja internetu używam do słuchania muzyki, rozmawiania ze znajomymi, wchodzenia na wygadani.eu ;P

W trakcie roku szkolnego używam go też do nauki.
Ale głównie służy mi jako rozrywka.
Awatar użytkownika
klajka95
-#
-#
Posty: 190
Rejestracja: 2009-08-25, 23:25
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: klajka95 »

a do czego jest internet? w tej chwili do wszystkiego. :P
muzyka, kontakt ze światem i ludźmi, filmy, gry, nauka, zakupy, informacje, wujek Google, humor, zabawa, filmiki, itd itp można by wymieniac i wymieniać. do wszystkiego jednym, przepraszam dwoma słowami ;)
Awatar użytkownika
Darcia
-#
-#
Posty: 73
Rejestracja: 2009-09-14, 12:55
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Darcia »

Do rozrywki, komunikowania się z kumplami, kiedy w rzeczywistości nie ma jak się spotkać, czasem wyszukuję informacje do pracy domowej.
Awatar użytkownika
usiek
-#
-#
Posty: 307
Rejestracja: 2009-09-09, 20:01
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: usiek »

- fora internetowe
- wyszukiwanie informacji (w tym pracy domowej czasami, ale częściej materiałów na klasówkę)
- AQQ (+GaduGadu), Skype (czasami)
- gry Multiplayer (Gunz, CoD4)
- Kurnik.pl :D
- sprawdzanie aktualności na świecie (onet)
- oczywiście poczta internetowa (gMail)
- hacki, cheaty do gier
- ściąganie muzyki, filmów, gier
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Do ściągania muzyki, filmów, do pisania w Wordzie, do szukania różnych informacji, do wchodzenia na forum,gg,pocztę,od czasu do czasu na nk,kurnik... Rozrywka i nauka, różnie. Ale częściej chyba to pierwsze.
Awatar użytkownika
Angel
-#
-#
Posty: 182
Rejestracja: 2009-07-25, 09:05

Post autor: Angel »

Internet jest dla mnie niezłym źródłem informacji. Potrzebuję coś do szkoły-jest internet. Fora internetowe, kontakty z znajomymi. To są główne rzeczy do których wykorzystuję neta.
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Ja może powiem w ten sposób. Do wszystkiego. Jak się siedzi na kompie np w weekend 23/24h to praktycznie nie ma takiej rzeczy co by się nie robiło. Zakupy, fora, czasem projekty WWW, no i nauka...
Fafik
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-11-15, 15:52

Post autor: Fafik »

macie racje, że do wszystkiego - niestety i stety :)
ja używam do nauki, oczywiście poczta (gmail), różne portale informacyjne (onet, interia), zakupy (tu zaskoczenie - allegro xD) no i troche gram (ostatnio w pimpland).

Jakby to przemyśleć, to wszyscy jesteśmy wchłonięci przez Internet i będzie tylko gorzej
lapko
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-11-16, 15:18

Post autor: lapko »

Przede wszystkim używam internetu do czytania wiadomości, ponieważ nie ufam temu co podają w telewizji. Wolę przeczytać obiektywnie napisany reportaż niż obejrzeć w TV gdzie różne serwisy informacyjne kierują się swoimi przekonaniami.
adikk1
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-12-11, 15:35

Post autor: adikk1 »

Ja korzystam w zasadzie do wszystkiego...
Ajlar
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2016-01-28, 19:55

Post autor: Ajlar »

ja głownie do komunikacji i do robienia zakupów. Kiedyś bałam się kupować w sieci ale odkąd zamóiłam ciuchy w sklepie internetowym http://www.krolowa-shoppingu.pl/ kupuję w sieci coraz więcej. Przekonałam się, że to bezpieczne.
modnisia
-#
-#
Posty: 109
Rejestracja: 2015-01-03, 13:24

Post autor: modnisia »

Ja chyba do wszystkiego do pracy rozrywki opłaty rachunków itp. tylko ostatnio coś mi słabo chodzi przymula chyba muszę zmienić operatora:( Jaki najlepiej i najszybciej śmiga co macie za internet?
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Ja także używam internetu do wszystkiego. Co do dostawcy - UPC.
dnowaczek87
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2015-10-20, 12:43

Post autor: dnowaczek87 »

Witam, Ja przez internet zawsze robię zakupy. Ostatnio kupowałem perfumy męskie.
ODPOWIEDZ