pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Allegro

Sieć...
Awatar użytkownika
Rock
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2009-08-07, 14:44

Post autor: Rock »

Kupuje na allegro ale nie zbyt często. Całe szczęście jak dotąd nie zostałam oszukana.
Awatar użytkownika
Galna
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2010-12-17, 19:23
Lokalizacja: MP.

Post autor: Galna »

Jak chce kupić coś szybko, to zazwyczaj to na allegro robię. Plusów jest wiele nawet takie podstawowe jak niższe ceny, czy nie wychodzenie z domu ;) I jeszcze nie spotkałam się z tym żeby mnie ktoś oszukał tam..
Awatar użytkownika
Hope
-#
-#
Posty: 58
Rejestracja: 2010-12-18, 20:14

Post autor: Hope »

Korzystam.Czasem zdarza mi się coś kupować na allegro, ale z reguły wolę coś dotknąć, przymierzyć i dopiero później kupić. Jeśli chodzi o oszustów to nigdy się z nimi nie spotkałam, choć miałam kilka pomyłek zawsze rozwiązywane były bez problemu.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Kupiłam ze trzy razy na allegro, raz spotkałam się z oszustem, zapłaciłam, a paczki nie dostałam. -,- Jednak zwykle kontakt ze sprzedającymi jest bardzo łatwy, a ludzie są uprzejmi, często znajdę tam to czego szukam.
Awatar użytkownika
Kotnie Bejbe
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2011-01-04, 23:49

Post autor: Kotnie Bejbe »

Czasem korzystam, jeśli jestem w takowej potrzebie. Trafiłem raz na oszusta, ale cena nie była tak wysoka bym jakoś to przezywał. Z reguły wszystko jest proste i szybkie. Lubię zakupy przez internet.
Ewka2G
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2016-05-30, 11:38

Re: Allegro

Post autor: Ewka2G »

Nie przepadam za Allegro. Wolę strony, które specjalizują się w wybranych kategoriach. Nie kupiłabym ubrań z allegro. Wielki wybór sukienek, kombinezonów i ubrań letnich znajdziecie na https://takeshop.pl/category/kombinezon ... -body-6692.
ODPOWIEDZ