Autodetailing - Przeżmierowo, Poznań, Aplikacja folii ochronnych, Aplikacja powłok ceramicznych i kwarcowych, Detailingowe mycie zewnętrzne, Podstawowe czyszczenie wnętrza, Nakładanie wosku wraz z myciem


cięcie laserem, wycinanie laserowe, wypalanie laserowe, usługi cięcia laserem, stali, blach


Portal rachunkowy

Sieć...
piotrtalikos
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2020-01-30, 13:13
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Portal rachunkowy

Post autor: piotrtalikos »

Chcę otworzyć działalność gospodarczą i pracować w końcu na własny rachunek. Co sądzicie o wejściu w biznes internetowy i sprzedaż produktów przez internat? Myślicie, że będzie to opłacalne? Obecnie jestem na etapie szukania księgowego, który wytłumaczy mi jak zrobić to krok po kroku. Znalazłem stronę https://znany-ksiegowy.pl/ która umożliwia porównanie cen kilku księgowych w każdym mieście. Chciałbym was spytać czy korzystaliście z ich usługi i czy znaleźli dla was dobre biuro rachunkowe. Będę wdzięczny za waszą pomoc w tym temacie.
http://twoje-okna.com -PORÓWNAJ CENY OKIEN
Kaja
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2020-11-03, 19:27

Re: Portal rachunkowy

Post autor: Kaja »

W nowym roku warto zastanowić się nad systemem https://scanye.pl/ , on według mnie najlepiej i najsprawniej zaksięguje faktury. Lubię tego typu innowacyjne rozwiązania, pomagają mi ogarnąć firme i zaprosić do współpracy nowych klientów.
alpi
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2021-05-20, 16:49
Kontakt:

Re: Portal rachunkowy

Post autor: alpi »

ja to taką księgową tanią znalazłem, że nawet nie ma co się bawić w portale rachunkowe ;p wszystko mam przez fb na wyciągnięcie ręki informacje.
gusia789
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2020-11-05, 12:41

Re: Portal rachunkowy

Post autor: gusia789 »

Moja księgowa korzysta z abonamentu w portalfk.pl tam jest sporo informacji, kalkulatory, wzory dokumentów, formularze, e-booki, wszystko przygotowane na wysokim poziomie
ODPOWIEDZ