pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dziędobry ^^

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się! Wystarczy kilka słów.
Awatar użytkownika
Katja
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2009-03-04, 16:00

Dziędobry ^^

Post autor: Katja »

A więc..:
Chodzę do V klasy szkoły podstawowej, co wiąże się z tym, że mam już prawie 12 lat, co znów wiąże się z tym, że urodzona zostałam w 1997 roku, 20 kwietnia, do czego doszło w Katowickim szpitalu ;D
Mam na imię Kasia, nazwisko jest na niebie ^^
Zamieszkuję Gliwice, niedaleko wspomnianych wcześniej Katowic.
Uwielbiam sport, komputer, muzykę- śpiewam i gram na gitarze :) Słucham wszystkiego, co tylko wpadnie mi w ucho. Czasami nie kontroluję ruchu moich nóg, nie wiem, czy to kwalifikuje się do tańca. Ale tańczyć – w pełnym tego słowa znaczeniu – uwielbiam.
Staram się być szczera, i zwykle jestem – czasem aż do bólu, przez co czasami zmniejsza się grupa moich przyjaciół, choć po pewnym czasie wszystko wraca do normy. Mam moc przekonywania innych do swojego zdania – lub tylko mi się tak wydaje. Posiadam dwie najlepsze na całym świecie przyjaciółki – Kamilę i Kasię (o tak, wszystkie Kaśki są świetne ;D). Razem z moją imienniczką uwielbiamy jeść, przy czym ważymy tyle, ile powinnyśmy – czyli tyle samo, z tym, że jestem od niej wyższa o jakieś 4 cm (według pani higienistki robiącej nam bilans). Kama jest raczej w-sam-raz-żerna xD
Nie wiem jeszcze, co chciałabym robić w życiu, wiem tylko, że chcę studiować w Krakowie. Myślę czasem o dziennikarstwie, psychologii, wychowaniu fizycznym lub wieloma innymi. Bardzo lubię język angielski, choć – powiedzmy sobie szczerze – nie chce mi się uczyć. W ogóle mało się uczę, a i tak średnia z tamtego roku wynosiła 5,6 ;D Jeśli nazwiecie mnie kujonem, najpierw sprawdźcie, co to słowo dokładnie oznacza. Lubię też polski, włącznie z moją nauczycielką tego przedmiotu.
Gdybym pisała, że jestem szalona i zwariowana, moglibyście się zastanawiać, czemu jeszcze nie trafiłam do psychiatryka, więc nie napisze. Moją energię można określić czymś w rodzaju „mało szkodliwej nadpobudliwości”, chociaż spokój też potrafię zachować, czego świadectwem jest wzorowe zachowanie. Czasami śmiejemy się z dziewczynami, że „cierpimy” na rzadko spotykaną odmianę ADHD, czyli niekontrolowane wybuchy śmiechu, bez powodu. Patrząc na siebie też nie potrafimy usiedzieć spokojnie, aż się śmiech ciśnie się na usta ^^
Nie mam żadnych zwierząt (w tym rodzeństwa). Kiedyś miałam chomika Pucosława Majkela (jak go nazwała moja mama), właściwie – Pucusia. Długo ze mną nie wytrzymał, zaledwie dwa lata, ale pod moją opieką to i tak dużo :D
Tyle chyba wystarczy, w końcu i tak się rozpisałam… Mogłabym tak bez końca, ale zanudzilibyście się na śmierć. Resztę o mnie dowiecie się później, kiedy już na dobre zadomowię się tutaj. W mojej wspaniałej (mam nadzieję) przygodzie na tym Forum :)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ale się rozpisałaś ^^

Witaj na forum ;) A na studia w Krakowie zapraszam za parę lat :D
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Cześć Cześć ;)
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Kujon.


Na początku długo się zastanawiałam czy przeczytać Twoją wypowiedź do końca czy nie, ale dałam radę mimo że zmęczona jestem.
Więc witaj:)
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Jakie ładne, długie i składne przywitanie jak na dwunastolatkę!:D

Witaj ;-)

PS. Wizja studiowania jeszcze Ci się 100 razy zmieni, luuzik :D
Awatar użytkownika
Marta
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2009-03-06, 10:26

Post autor: Marta »

Się rozpisałaś :) Ale dobrnęłam do końca.
Miłego pobytu, a tak w ogóle to witam :D
fajnyfranek
-#
-#
Posty: 249
Rejestracja: 2009-02-06, 07:28

Post autor: fajnyfranek »

czemu tylko tyle napisałaś?
czemu mielibyśmy nazywac cię kujonem?
czemu jeszcze cię nie znam, skoro lubisz śpiewać?
czemu tak piszesz, skoro masz dwanaście lat?
czemu mielibyśmy zanudzić się tym co napisałaś?
:roll:
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Witaj!
Fajne imię miał twój chomik :D
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Jak na piątoklasistkę to zrobiłaś na mnie wrażenie.
Cześć.

Kujonem nazwę Cię jeśli uda Ci się utrzymać tą średnią chociaż do 2 gimnazjum.
MagicalFire
-#
-#
Posty: 36
Rejestracja: 2009-03-07, 10:52
Lokalizacja: cybinka

Post autor: MagicalFire »

Katja, witam ładne wypracowanie
masz u mnie wielkiego plusa
Awatar użytkownika
Katja
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2009-03-04, 16:00

Post autor: Katja »

Wszystkich witam, i dziękuję za przywitanie mej skromnej osoby.
Bardzo Was proszę, nie nazywać kujonem mię ^^ Bo z tego, co wiem z opowieści mądrych koleżanek, kujon się uczy, uczy, a naumieć się nie może... Ale czy to prawda - nie wiem.

Postaram się odpowiedzieć na pewne pytania:

czemu tylko tyle napisałaś? Bo chciałam jak najszybciej napisać w tym temacie, poza tym - nie chciało mi się więcej wymyślać.
czemu mielibyśmy nazywac cię kujonem? Sama nie wiem, zapytaj koleżanki i kolegów wypowiadających się tutaj ;D
czemu jeszcze cię nie znam, skoro lubisz śpiewać? Bo dopiero od kilku dni jestem na Forum, poza tym - pewnie mieszkamy tak daleko od siebie, że... hej. ;D
czemu tak piszesz, skoro masz dwanaście lat? Bo tak mnie natura stworzyła, mam pisać inaczej?
czemu mielibyśmy zanudzić się tym co napisałaś? To zależy od poziomu zmęczenia i chęci czytelnika...

[ Dodano: 2009-03-10, 21:04 ]
Aaa, dziękuję, MagicalFire ^^ Ale wypracowaniem bym tego nie nazwała, bo - nie oszukujmy się - wypracowań nie piszę z takim zapałem i chęcią i... w ogóle ;D jak pisałam to...
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

To że napisałaś tyle w tym temacie to jeszcze nic. Wypowiedz się w paru innych to wtedy pogadamy :P Bo jak narazie to Cię nigdzie nie widać i coś mi się wydaje że tak już zostanie
fajnyfranek
-#
-#
Posty: 249
Rejestracja: 2009-02-06, 07:28

Post autor: fajnyfranek »

Buuuu, czemu masz taki podpis a nie inny? ;p
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

a co to ma do tego tematu?
Awatar użytkownika
Katja
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2009-03-04, 16:00

Post autor: Katja »

Fajnyfranek - jaki byłby lepszy...? ;D
Bu. - uwierz mi, w każdej wolnej chwili odwiedzam to forum.
ODPOWIEDZ