pompy abs, abs pump

wiercenie studni

[nowy] Nielegal-ny głos w Twoim kompie.

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się! Wystarczy kilka słów.
Awatar użytkownika
Nielegal
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2011-07-26, 17:31

[nowy] Nielegal-ny głos w Twoim kompie.

Post autor: Nielegal »

Nie lubię o sobie gadać - no ale spróbuję.
Mam 27 lat i pochodzę z miasta gdzie aktualnie stoi największy pomnik na świecie, aktualnie pracuję i mieszkam z stolicy Wielkopolski. Od 10 lat jakoś jeżdżę na rolkach i z tego co mówią idzie mi całkiem "znośnie". Interesuje się rapem odkąd pamiętam.. Czego słucham? Oj można by wymieniać bez końca - przede wszystkim korzeni czyli Funk, Soul, Jazz, Blues czy też Oldschool no i od Alternatywnego rapu po Rapcore, Hardcore, Horrorcore czy też tak zwany potocznie "Global" rap. Czyli Kolumbijski, Francuski, trochę Hiszpańskiego, Nowozelandzki, Kanadyjski rzecz jasna scena Polska (głównie rodzina scena) no ale każde miasto ma swoich jakiś tam czołowych zawodników którzy nie są tuzinkowi i mają co pokazać jak również Amerykańską scenę.

Imienia nie podam bo jest głupie i mi się nie podoba. (Hehe)
Jak do Was trafiłem pewnie ktoś zapyta (Hehe) przez przypadek - szukałem jakiegoś "mało" tłumnego forum o tej tematyce i tak mi "wyGóglowało".


Jakieś pytania? Pytać.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Witaj!
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Nielegal pisze: Od 10 lat jakoś jeżdżę na rolkach i z tego co mówią idzie mi całkiem "znośnie".
Ja też jeżdżę, ale mam trochę krótszy staż. :)

Cześć. :)
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Nielegal pisze:Imienia nie podam bo jest głupie i mi się nie podoba. (Hehe)
Bożydar? Eugeniusz?
Nielegal pisze:Interesuje się rapem odkąd pamiętam.
rapujesz?
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja też jeżdżę na rolkach :D nawet już przestałam zaliczać dziesięciu gleb na minutę :P
Witaj serdecznie :)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Niestety z muzyką się nie dogadamy, ale witaj serdecznie;)
Awatar użytkownika
małapaskuda.
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2011-05-14, 18:03
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie

Post autor: małapaskuda. »

Witam :)
Nieosiagalna
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2009-03-17, 17:48

Post autor: Nieosiagalna »

Helou :P :)
Awatar użytkownika
Nielegal
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2011-07-26, 17:31

Post autor: Nielegal »

Tandetna pisze:Od 10 lat jakoś jeżdżę na rolkach i z tego co mówią idzie mi całkiem "znośnie". Ja też jeżdżę, ale mam trochę krótszy staż. :)
Cześć. Mało ważne, jaki masz staż ważne czy jeździsz po to by jeździsz i to "czujesz" - mam tu na myśli nie tylko, żeby zrzucić zbędne kilogramy - ale o to by spędzić jakoś wolny czas. Ogólnie ja oddałem temu większość swojego czasu co zaowocowało w to, że pewnie czuję się zarówno na rampie jak i na tzw. "streecie". No ładny wynik, ładny ja jeżdżę od jakiś 15 - choć wiadomo, nie liczę również początki czyli "Bauery" z hamulcami na końcach i podstawy typu "przeplatanka" czy też jechanie do tyłu. Ale cieszy fakt, że dużo osób wybiera właśnie takie spędzenie czasu...
tulipan. pisze:Imienia nie podam bo jest głupie i mi się nie podoba. (Hehe)

Bożydar? Eugeniusz?
Nic z tych rzeczy no ale ogólnie nie przepadam za nim i ów kwestię przemilczę.
tulipan. pisze:Interesuje się rapem odkąd pamiętam.
Czyli coś nasz "łączy" - bo ja również mam takowe wrażenie i szczerze pisząc w inną muzykę się nie wgłębiam jak wyżej wymieniona.
redi_gyal pisze:Ja też jeżdżę na rolkach :D nawet już przestałam zaliczać dziesięciu gleb na minutę :P
Cóż mogę napisać. Oby tak dalej i przede wszystkim "gumowych drzew i chodników". Cześć.
Niestety z muzyką się nie dogadamy,
Jak to piszą i mówią "są gusta i gusta" o których można podyskutować ale nie można narzucać swoich upodobań muzycznych. Ty masz swoje i ja również. Również Witam.
Witam :)
Helou :P :)
Salut.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

"Funk, Soul, Jazz, Blues czy też Oldschool no i od Alternatywnego rapu po Rapcore, Hardcore, Horrorcore czy też tak zwany potocznie "Global" rap"
i pozytywnie! też zdarza mi się, nawet dość często, słuchać tych gatunków. Szczególnie Blues i Funk. A horrorcore ma w sobie coś niesamowitego ^^> Nie masz jakoś mocno rozgałęzionych upodobań muzycznych, ale nie jest źle ;)

A jakiś kontakt z literaturą?

Witaj :)
Awatar użytkownika
Nielegal
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2011-07-26, 17:31

Post autor: Nielegal »

Witaj, co do literatury lubuję się przede wszystkim w G. Mastertonie czy też S. Kingu.
Postanowiłem od jakiegoś czasu iż przeczytam wszystkie powieści począwszy od "Carrie" z `74 , która jak dla mnie jest mistrzostwem jeżeli chodzi o styl pisania , a skończywszy na "Colorado Kid" z roku 2005. Póki co jestem na roku 1994 i czytam "Bezsenność" (oryginalny tytuł "Insomnia"). Wrażenia ? Jeszcze się nie wypowiadam bo można by rzec, że dopiero ją "liznąłem" gdyż jestem jeszcze przed "środkiem" - no ale zapowiada się ciekawie.

Natomiast już wyżej wspomniany Graham, ogólnie przeczytałem póki co trzy jego książki "Bazyliszek" , "Ciemnia" i "Dom szkieletów" - zamierzam również postąpić jak z Stephenem i przeczytać całą Jego twórczość.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Nielegal, Witaj na Forum. :wink:
Awatar użytkownika
małapaskuda.
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2011-05-14, 18:03
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie

Post autor: małapaskuda. »

Witaj :)
Awatar użytkownika
Nielegal
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2011-07-26, 17:31

Post autor: Nielegal »

kashmira, małapaskuda. ..... witam, witam.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nielegal pisze:Imienia nie podam bo jest głupie i mi się nie podoba. (Hehe)
Jestem zdania, że nie ma głupich imion. Zdradź nam, przecież Ci to nie zaszkodzi.;>
Salut.
To słówko wzbudziło we mnie ciekawość co do Twojej znajomości języków. Znasz może francuski? Czy tak tylko rzuciłeś 'Salut.'?
Witaj na wygadanych.
ODPOWIEDZ