pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ziutolecki wita pięknie ;)

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się! Wystarczy kilka słów.
Awatar użytkownika
Ziutolecki
-#
-#
Posty: 69
Rejestracja: 2010-07-28, 20:08

Ziutolecki wita pięknie ;)

Post autor: Ziutolecki »

Witam wszystkich!

Nazywam się Patryk, mieszkam w woj. Łódzkim. Interesuję się komputerami oraz pisaniem wierszy (czasem opowiadanka, ale zwykle zaczynam i nie kończę).
Bardzo lubię słuchać muzyki hard-rockowej i metalowej. Myślę, że mogę nazwać się metalowcem - ale wbrew ogólnie przyjętemu przekonaniu, wcale nie jestem agresywnym satanistą ;) - raczej bardzo spokojnym człowiekiem.
Lubię rozmawiać na przeróżne tematy - na wiele z nich mam swoje jasne zdanie, które nie tak łatwo zmienić.

Mam nadzieję, że spotkam tu wielu ciekawych ludzi - pozdrawiam wszystkich użytkowników forum. Lepiej poznacie mnie przy okazji ;)
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Cześć!
Lubię rozmawiać na przeróżne tematy - na wiele z nich mam swoje jasne zdanie, które nie tak łatwo zmienić.
W takim razie zapraszam do dyskusji na forum. Chętnie poznamy Twoje zdanie na poszczególne tematy.

Ustaw sobie avatar i miłego pisania.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

a ile masz lat ?
Witaj kolego ;)
Awatar użytkownika
Ziutolecki
-#
-#
Posty: 69
Rejestracja: 2010-07-28, 20:08

Post autor: Ziutolecki »

Lat mam czternaście :hi:

P.S.
Jeśli chodzi o avatar, to niebawem znajdę coś fajnego, na razie dałem ten sympatyczny :D
Awatar użytkownika
Burning
-#
-#
Posty: 726
Rejestracja: 2009-08-17, 20:29
Lokalizacja: Krk

Post autor: Burning »

siema ;]
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ziutolecki pisze:Bardzo lubię słuchać muzyki hard-rockowej i metalowej.
Oooo, czekam na zespoły (?) ;)

Witaj !
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Ziutolecki pisze:agresywnym satanistą
sataniści nie są
agresywni.

Dołączam się do pytania Rose.
Awatar użytkownika
Ziutolecki
-#
-#
Posty: 69
Rejestracja: 2010-07-28, 20:08

Post autor: Ziutolecki »

Muzyka?
Oomph! - ulubiony zespół hard-rockowy
Vader - ulubiony zespół metalowy
Poza tym słucham Rammstein'a, Slipknot'a, a od czasu do czasu In Extremo czy Korpiklaani. Ostatnio przypadł mi też do gustu Bachor (polski punk-rock), choć słucham go bardzo rzadko - tylko jak mnie coś na niego weźmie.

EDIT
A co do tych "agresywnych satanistów" - miałem na myśli to, że nie jestem satanistą, a moje poglądy są całkiem pokojowe. Nie miałem na myśli konkretnie "agresywnych satanistów" ;) Z resztą, nie interesowałem się satanizmem, więc wiem o nim prawie nic.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ziutolecki pisze:Oomph! - ulubiony zespół hard-rockowy
Vader - ulubiony zespół metalowy
Poza tym słucham Rammstein'a, Slipknot'a, a od czasu do czasu In Extremo czy Korpiklaani. Ostatnio przypadł mi też do gustu Bachor (polski punk-rock), choć słucham go bardzo rzadko - tylko jak mnie coś na niego weźmie.
Zero starej klasy? AC/DC? Black Sabbath? Pink Floyd? TSA itd.?

Cześć kolego z bliskiej mi subkultury.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Ziutolecki pisze:oraz pisaniem wierszy (czasem opowiadanka, ale zwykle zaczynam i nie kończę).
Możesz kiedyś coś wrzucić ;].
Witaj.
Awatar użytkownika
Ziutolecki
-#
-#
Posty: 69
Rejestracja: 2010-07-28, 20:08

Post autor: Ziutolecki »

Jeśli chodzi o klasykę, to lubię Kat'a podoba mi się też Led Zeppelin, no i oczywista oczywistość: Metallica - choć, przyznaję się, rzadko po nią sięgam (po klasykę, w tym sensie). Może dlatego, że tak na serio przygodę z muzyką zacząłem całkiem niedawno? Rock zawsze pasował mi bardziej, ale dopiero ostatni rok szkolny "pokazał" mi dobrą muzykę. Ciągle odkrywam coraz to nowe (dla mnie) zespoły, utwory... polecicie coś? :)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ziutolecki pisze:Ciągle odkrywam coraz to nowe (dla mnie) zespoły, utwory... polecicie coś? :)
Mushroomhead, na pewno słyszałeś, Frontside.
Awatar użytkownika
Ziutolecki
-#
-#
Posty: 69
Rejestracja: 2010-07-28, 20:08

Post autor: Ziutolecki »

Dzięki! Jak coś, to ciągle chłoonę :]
A jak już o muzyce mowa, to właśnie przy niej dobrze mi się zwykle pisze wiersze - pewnie dlatego są takie mhrooczne :D ale nie moja wina ze coś mi gra w duszy.

P.S.
"Cześć kolego z bliskiej mi subkultury." - jaką konkretnie subkulturę miałaś na myśli?
Żeby nie było offtopicu, zawsze można porozmawiać o tym na PW.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

witaj... czytasz coś? (coś czujesz, że odpowiesz, że nie)
Awatar użytkownika
Ziutolecki
-#
-#
Posty: 69
Rejestracja: 2010-07-28, 20:08

Post autor: Ziutolecki »

Ostatnio czytam mało, niestety, ale jak już się do tego zabieram to sięgam po fantastykę :] Nie wiem czy mówią Ci coś tytuły takie jak "Siewca wiatru" (moja najukochańsza książka) lub "Zbieracz burz". Poza tym przerobiłem całą serę Harrego Potter'a. "Uchapałem" też "Winnetou", ale najwyraźniej książki przygodowe średnio mi pasują, jakoś do żadnej nie wracam. Moim kolejnym celem będzie chyba saga o Wiedźminie, podobno dobre książki.

Ogólnie lubię czytać, ale muszę się porządnie wgryźć w temat - inaczej ciężko. Na szczęście mam mamę, która bardzo lubi czytać i jak ją spytam o dobrą książkę to mi zawsze coś podsunie. :mrgreen:

EDIT
Skąd takie spostrzeżenie, że czujesz że odpowiem przecząco? Odpowiem przecząco, jeśli mnie ktoś spyta o sport - od razu ostrzegam. Nie lubię za bardzo grać w gry zespołowe, a i konkurencje indywidualne nie są moją pasją. Znoszę wysiłek fizyczny połączony z dającą efekty pracą, na przykład podczas kręcenia z kumplami wspólnych filmów (chyba o tym nie wspominałem) - wtedy mogę się na rzecz naszych produkcji poświęcić, ale czystego sportu raczej nie lubię.

P.S.
Może przy okazji opowiesz, jak u Ciebie z książkami? Może jakieś ciekawe tytuły podasz? ;) Nie rzucę się może na nie, ale na jakiś deszczowy dzień...

P.S. P.S.
Chyba wypadałoby iść spać, co? Niezdrowe przyzwyczajenia w wakacje :mrgreen:
ODPOWIEDZ