pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ziutolecki wita pięknie ;)

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się! Wystarczy kilka słów.
Awatar użytkownika
Ziutolecki
-#
-#
Posty: 69
Rejestracja: 2010-07-28, 20:08

Post autor: Ziutolecki »

Jak widzę, słuchasz dość znanych zespołów. Dzięki, przejrzę w wolnej chwili. Swoją drogą, wypadałoby się też zapoznać trochę z muzyką hip-hopową, bo choć nic nie zastąpi mi ukochanego folk metalu, pozwolę sobie zacytować kumpelę:
"Je*ać gust muzyczny, w każdym rodzaju muzyki znajdą się świetne utwory"
Co prawda na 100% przekręciłem, bo piszę z pamięci, ale sens ogólny zachowany ;)
Awatar użytkownika
Snup
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2011-04-23, 22:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Snup »

Oo, HH - tylko jaki może Słoń płyta Dem6n6l6gia?
Albo Chore Melodie? No chyba że coś jak stary dobry 18L czy 52 Dębiec?
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Witam.
Czy ja dobrze widzę, że Zdw?
moje rodzinne miasto hehe ; )
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Ziutolecki, witaj ponownie. Odblokowałam Twój temat i scaliłam z tym nowym, ponieważ tak zwykle to się tutaj odbywa. No i chyba wygodniej mieć wszystkie dane o Tobie w jednym miejscu ;D.
Baw się dobrze!
Awatar użytkownika
Ziutolecki
-#
-#
Posty: 69
Rejestracja: 2010-07-28, 20:08

Post autor: Ziutolecki »

niepokorna pisze:Czy ja dobrze widzę, że Zdw?
moje rodzinne miasto hehe ; )
Świat jest mały ;) A do miejsca mam sentyment - nie wiem, jak Twoje odczucia, ale już tyle razy dane mi się było wyprowadzić, a i tak z chęcią wróciłem - niby nie dzieje się za dużo, miasteczko niezbyt wielkie... ale swojskie! :mrgreen:
selene pisze:Odblokowałam Twój temat i scaliłam z tym nowym, ponieważ tak zwykle to się tutaj odbywa.
Napisałbym od razu w tamtym, ale niestety był zablokowany. Ale cieszę się, że nadal tu tak fajnie :P
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Ziutolecki pisze:Napisałbym od razu w tamtym, ale niestety był zablokowany.
Jasne, rozumiem. Dlatego absolutnie się Ciebie nie czepiam. ;P Właściwie to ja strasznie rzadko się czepiam. Mój błąd. Jak zamierzam wyrobić sobie postrach i posłuszeństwo xD?
Ale cieszę się, że nadal tu tak fajnie :P
Miło, że tak uważasz. Mogę jedynie przytaknąć. ;p
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Ziutolecki pisze:Świat jest mały A do miejsca mam sentyment - nie wiem, jak Twoje odczucia, ale już tyle razy dane mi się było wyprowadzić, a i tak z chęcią wróciłem - niby nie dzieje się za dużo, miasteczko niezbyt wielkie... ale swojskie!
Kocham tą mieścinę. Ma taki cudny klimat, pewnie wynika to z faktu, że się po prostu tu wychowałam, ale cóż poradzę, uwielbiam tu wracać. Tylko ostatnimi czasy, takie policyjne się trochę to miasto zrobiło, wszędzie tylko Policja, albo co gorsze Straż Miejska jeździ i szuka, komu by tu przyfasolić mandatem.
Awatar użytkownika
Ziutolecki
-#
-#
Posty: 69
Rejestracja: 2010-07-28, 20:08

Post autor: Ziutolecki »

niepokorna pisze:albo co gorsze Straż Miejska jeździ i szuka, komu by tu przyfasolić mandatem.
Coś w tym jest... :/

Nie tak dawno temu wracałem sobie do domu rowerem, ale nie miałem zamocowanej lampki, a jedynie latarkę wrzuconą w koszyk (no dobra, niezbyt przepisowe ale zawsze coś :P ) - no i wyjeżdżając z trasy rowerowej przejechałem spory odcinek po chodniku (swoją drogą, w Polsce mogłoby być więcej tras rowerowych) - no i mnie wyhaczyli. Fakt, dokumentów (karta rowerowa) przy sobie nie miałem, bo wyskoczyłem na szybko, to zrozumiem. Dowalili się do faktu, że jadę bez poprawnego oświetlenia (no, powiedzmy, że też częściowo sprawiedliwie). Potem siedzieli i analizowali - jechałem chodnikiem. Ale gdybym jechał jezdnią byłoby lepiej? Szczególnie "nieoświetlony"? :lol: To jest takie trochę na siłę doszukiwanie się przewinień, moim zdaniem. Żeby nie było, że psioczę, dodam że na szczęście zrezygnowali z mandatu (albo tylko straszyli).

Może i niepotrzebnie się rozpisuję, ale ja już tak mam czasem :D Byle pierdółka i już temat na dyskusję bym robił.
ODPOWIEDZ