pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Intercyza

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Intercyza

Post autor: psychiczna »

Jak myślicie sporządzać czy nie? Dlaczego?
Awatar użytkownika
Sol_Angelica
-#
-#
Posty: 494
Rejestracja: 2009-07-23, 22:46

Post autor: Sol_Angelica »

Z jednej strony lepiej dmuchać na zimne, ale tak jakoś głupio zakładać, że może nie wyjść... I ubezpieczać się, to tak jakby się od razu w jakimś sensie poddało...
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Jakbym posiadał duży majątek to może i tak. Sama nie wiem. Bo z jeden strony świadczy to o Twojej zaradności, ale partner może odczytać to jako brak zaufania...Pożyjemy zobaczymy :D
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

Sama nie wiem. Z jednej strony dobrze jest się zabezpieczyć, ale z drugiej przecież mogłoby to urazić naszego partnera.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Kominek ma o tym bardzo ładny artykuł, pozwólcie, że przytoczę.
kominek pisze:Zaufanie jest złudzeniem, potrzebą chwili, mrzonką, pobożnym życzeniem.
Ufając partnerowi - nie łącz tego z wiecznością waszego związku, ani tym bardziej z własną nieomylnością. Ufając partnerowi nie ufaj jego uczuciom, bo miłość zawsze była i zawsze pozostanie ślepa, a człowiek jest wygodnym zwierzęciem - przebywa z tymi, z którymi jest mu lepiej. Nie jesteś pępkiem świata, uwierz, że dla twojej życiowej miłości wcale nie musisz okazać się właściwą osobą. I nie jest to twoja wina. Ty też masz przecież wymagania, tobie także mogą się one zmienić z biegiem lat i zrozumiesz, że wolisz spędzić swoje życie u boku kogoś innego. I co wtedy? Pójdziesz i powiesz partnerowi, że wolisz się z nim męczyć przez resztę życia niż czerpać szczęście z kimś innym?
Właśnie dlatego jestem za spisaniem intercyzy.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Ja też jestem za ;)
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Jestem całkowicie za sporządzeniem intercyzy. I nie uważam, że jest to brak zaufania, ale przezorność i myślenie o przyszłości.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Również jestem za, lepiej dmuchać na zimne, jak napisała Sol_Angelica.
ODPOWIEDZ