pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Studniówka

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Studniówka

Post autor: Rose »

Był już ktoś z Was na studniówce? Własnej, czy u kogoś jako osoba towarzysząca? Jak to jest ze studniówką i Was w szkole, jak jest organizowana, jak wygląda?
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Ja nie myłam, jeszcze ^^ ale chciałabym iść jeszcze kilka lat :roll:
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Jestem w gimnazjum także u mnie nie ma takiej imprezy, ale mam nagranie ze studniówki brata. Świetna zabawa, tylko ten polonez ... O_o
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja miałam studniówkę w styczniu tego roku. Było fantastycznie.
psychiczna pisze:Świetna zabawa, tylko ten polonez ... O_o
Też tak myślałam. Poczułam ulgę, gdy się dowiedziałam, że w tańczy tylko dwadzieścia kilka chętnych par. Później, bardzo żałowałam, że nie chciałam tańczyć. Polonez to tradycja. Powinni tańczyć najpierw wszyscy uczniowie, a dopiero później te figury, czy coś, wybrane osoby (tak jest w innych szkołach).
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ja również jeszcze nie miałam, zobaczymy jak to będzie za kilka lat.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

A ja miałam daaaawno temu Byłam tylko na swojej studniówce Sami sobie ja zorganizowaliśmy i było fajnie. Zawsze mogłoby być lepiej ale miło ją wspominam :) heh a polonez to jak to zwykle bywa nie wypalił :P
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

jeszcze nie byłam, ale chciałabym :P
Awatar użytkownika
Sol_Angelica
-#
-#
Posty: 494
Rejestracja: 2009-07-23, 22:46

Post autor: Sol_Angelica »

Ja też.. ;] swoja mam za 3 lata ;] ale chciałabym się wcześniej załapać... :)
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

W przyszłym roku będę miała. Zobaczymy, jak będzie. Na razie planujemy tylko zatańczyć poloneza w techno remixie.
Jeszcze na żadną się nie załapałam, choć próbowałam kilka razy. ^^
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Ja swoją miałam i nie byłam. I nie żałuję ani trochę.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Studniówka to ogrooomny koszt. Nie spodziewałam się, że tyle to wszystko wyniesie. Sukienka, bielizna, buty, koszt restauracji, zdjęcia, fryzjer, kosmetyczka...Byłam przerażana kosztami jakie będą musieć pokryć moi rodzice, ale mama powiedziała, że studniówka jest raz w życiu i chce, żebym wyglądała pięknie (jakbym na co dzień tak nie wyglądała :roll: , haha) ;)
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Swojej jeszcze nie miałam. Będzie w styczniu. Czy pójdę? Pojęcia nie mam. Z jednej strony chciałabym pójść, bo wiadomo to się zdarza raz w życiu, ale z drugiej strony- nie chcę narażać Mamę na koszty. A nie są one małe. Więc jak to będzie, zobaczymy za parę miesięcy.
W tym roku miałam okazję iść jako osoba towarzysząca, ale nie skorzystałam.
apo_19
-#
-#
Posty: 206
Rejestracja: 2009-07-29, 20:20
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: apo_19 »

oo studniówka,już pół roku od niej minęło :) było bardzo fajnie,a moim partnerem był kolega z klasy,który za grosz nie umiał tańczyć,i uciekałam przed nim ,aby mnie więcej razy nie poprosił :mrgreen:
Awatar użytkownika
Angel
-#
-#
Posty: 182
Rejestracja: 2009-07-25, 09:05

Post autor: Angel »

A ja teraz studniówke będę miała, w przyszłym roku. Już wiem jaki będzie to koszt to wydania 300zł na samą sale, orkiestre, kwiaty, jedzenie, zaproszenia itd. Będzie nas wszystkich tylko 150 osób.
W aktualnych planach idę, ale tak szczerze to nie mam wilekiego entuzjazmu. Dzisiejsza studniówka starciła już swój urok.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja sie też napaliłam na wszystko Sukienke, fryzjera itd Wkoncu z tego wszystkiego lepiej bym sama sie uczesała i sama zrobiła makijaż No ale i tak nie żałuje Ale od tamtej pory na wszystkie takie imprezy czeszę i maluję się sama :)
ODPOWIEDZ