pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Nawiązywanie nowych kontaktów

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Nawiązywanie nowych kontaktów

Post autor: psychiczna »

No właśnie, jak to jest z wami. Lubicie nawiązywać nowe kontakty czy może przychodzi wam to z trudem? W jakich okolicznościach najczęściej poznajecie nowych ludzi?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Przychodzi mi to łatwo, aczkolwiek podchodzę do ludzi z dystansem - uraz z przeszłości. No i mam straszne kompleksy i wydaje mi się, ze wszyscy patrzą na mnie z obrzydzeniem. Co do poznawania, najczęściej na różnych imprezach, koncertach itp. No chyba, że mówimy o internecie, to już zupełnie inna sprawa.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Nie mam z tym większych problemów, jednak staram się trzymać dystans.
Najczęściej ludzie których poznaje to znajomi moich znajomych w naprawdę różnych okolicznościach.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Lubię poznawać nowych ludzi. Czy łatwo mi to przychodzi? różnie to bywa. Zależy od dnia. Do jednych podejdę bez najmniejszego skrępowania, do innych trudno mi podejść. Dlaczego? Jak wspominałam, nie umiem dostrzec zalet i obawiam się odrzucenia. Może przez to. Z reguły jestem też osobą nieśmiałą, ale jakoś się przełamuję i nie żałuję, bo można poznać naprawdę wspaniałych ludzi. Jeśli ktoś podchodzi do mnie, zawsze go ciepło przyjmuję ;)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

psychiczna pisze:Lubicie nawiązywać nowe kontakty czy może przychodzi wam to z trudem?
Oczywiście, że lubię ale jak wyżej podchodzę z dystansem nawet sporym, nawet najbliższym trudno mi zaufać a co dopiero nowo poznanej osobie. Nawet nie chodzi o odrzucenie, ale nie lubię otwierać się, mówić o sobie komuś obcemu, ale przełamuję się powoli, ale zawsze to coś. A co do miejsc, imprezy ostatnio to był mój punkt wyjścia, ale później przeniesienie takich znajomości przychodziło mi trudnością więc jej urywałam, poza tym znajomi i ich znajomi i koło się zamyka.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Niki pisze:mam straszne kompleksy
mam to samo. :)
Ja lubię poznawać nowych ludzi. Nawiązywanie kontaktów przychodzi mi z łatwością. Ale czasem wydaje mi się, ze za szybko zdobywam zaufanie do nowo poznanych ludzi.
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Ja zawsze na początku siedze cicho i czekam na moment (odpowiedzi) kiedy będe mogła sie odezwać . Lubie poznawać nowych ludzi , choć czasem za szybko sie przed nimi otwieram .
Awatar użytkownika
Duśka
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2009-07-06, 23:59

Post autor: Duśka »

Lubić, to generalnie lubię i raczej nie mam większych problemów, chociaż w dużej mierze zależy to od okoliczności. Z kolei jeśli o tych mowa, to ja jako że cenię niezależność, wolę sytuacje, gdy to czy do kogoś zagadam, czy nie zależy tylko ode mnie tak jak i przebieg późniejszej rozmowy. Nawiązywanie znajomości za pośrednictwem znajomych jest łatwiejsze, ale dla mnie mniej satysfakcjonujące.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Jestem bardzo otwartą osobą. Uwielbiam poznawać nowych ludzi. Niestety moje wady to naiwność i łatwowierność. Łatwo mnie urazić i skrzywdzić. Często też mam tak, że potrafię nowo poznanej osobie zwierzać się z najskrytszych problemów , bo czasem łatwiej wygadać się obcemu.
Nowe osoby najczęściej poznaje na imprezach, u wspólnych znajomych.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Nawiązywanie nowych konaktów nie jaest dla mnie problemem i przychodzi mi to raczej z łatwością ;)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Sami to oceńcie...
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

nie lubię nawiązywać kontaktów przez internet. tzn jeśli chodzi o gadu (bo forum to co innego) :P na żywo nawiązywanie kontaktów przychodzi mi raczej łatwo.
ppatowa
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2009-07-08, 19:58
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post autor: ppatowa »

Od osoby to zależy z którą mam nawiazać kontakt, bo od niektórych osób bije taka duma, patrza na wszystkich z góry .. i wtedy mam wrażenie ze jak sie odezwę to zostane wyśmiana w twarz lub za plecami obgadana.

Lecz w sumie, oprócz pewnych wyjątków nie mam problemu z nawiązywaniem znjomości :)
Najczęściej poznaje ludzi w sytuacjach - znajoma/y znajomego:)

Zdażyło sie wam podejśc do kogoś całkowicie obcego i zacząc rozmowe?
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

ppatowa pisze:Zdażyło sie wam podejśc do kogoś całkowicie obcego i zacząc rozmowe?
nigdy. jestem zbyt nieśmiała. prędzej bym chyba zemdlała. :P
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

ppatowa pisze:Zdażyło sie wam podejśc do kogoś całkowicie obcego i zacząc rozmowe?
Zdarzyło mi się kilka razy, na imprezie, na plaży, choć wolę gdy to inni robią pierwszy krok.
ODPOWIEDZ