pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Co Cię odrzuca u faceta?

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Cerna
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2010-10-24, 20:49

Post autor: Cerna »

palenie, plucie, nieprzepuszczanie w drzwiach, nadmierna pewność siebie ("jaki to ja jestem super...och!" :D ), niemycie się, błeeee... i w sumie to kilka rzeczy jeszcze mnie wkurza, ale nie spotkałam jeszcze w życiu faceta, który by był ideałem, więc pozostałe rzeczy, jak np. mówienie o dziewczynach dupa, ciągłe gadanie o seksie, czy przeklinanie jakoś toleruje, a nawet jest to czasem zabawne, chociaż pewnie niektórym wyda się to dziwne....
Awatar użytkownika
Pandora
-#
-#
Posty: 193
Rejestracja: 2010-10-19, 19:53
Lokalizacja: Łóżko Vangarda

Post autor: Pandora »

Brudne dłonie ;ciągle i nagminne przeklinanie ; błaznowanie na poziomie przedszkola ; 'kozakowanie' ; szczeniackie obelgi ; tłuste włosy ; brud za paznokciami ; brudne ubranie; nieumiejętność zachowania się przy stole ; palenie w miejscach publicznych (nie mylić z ogólnym paleniem - bo mi osobiście to nie wadzi) ; przechwalanie się (zwłaszcza panienkami na jedną noc) itp.
Awatar użytkownika
Psychosocial
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2010-10-23, 20:32

Post autor: Psychosocial »

Zaniedbanie, brud za paznokciami, nieświeży oddech, brak dbałości o higienę,
Awatar użytkownika
Wicia
-#
-#
Posty: 140
Rejestracja: 2010-10-26, 19:23
Lokalizacja: Polska

Post autor: Wicia »

Chwalenie się, kto ile wypił na ostatniej imprezie, przeklinanie, palenie papierosów, zakładanie się o dziewczyny, a z wyglądu, to że nie przestrzega zasad higieny osobistej.
Awatar użytkownika
adversee
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2010-10-20, 19:24

Post autor: adversee »

nadmierne przeklinanie, plucie na każdym kroku, brudne paznokcie, pisanie wyrazów typu "cio", "nio".
Awatar użytkownika
Lejdi0710
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2010-11-15, 11:50

Post autor: Lejdi0710 »

Dokładnie to co wymienione w poście nade mną :mrgreen:
wylansowana
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2010-11-20, 12:51

Post autor: wylansowana »

brzydki zapach z ust , ogólnie brzydki zapach ;D
brak uśmiechu , żle dobrane ubrania ;)
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

Najbardziej odrzuca mnie u kolesiów to że myślą tylko o seksie ;/
a tak po za tym to jak śmierdzą oczywiscie , sa brudni, nie myją zębów, ubieraja sie jak pajace, podniecaja sie swoimi muskułami ,o ile je maja ... i jesli zachowuja sie jak dziewczyna to tez odpada.
acha i jeszcze jesli duzo piją i palą.
Awatar użytkownika
Tienne_ami
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2011-01-15, 19:58

Post autor: Tienne_ami »

Papierosy, tłuste włosy, brudne paznokcie.
Smarkanie po "gburowemu" :D
Awatar użytkownika
Awakening
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2010-11-21, 20:23

Post autor: Awakening »

Co wy macie do długich włosów? Mogą się podobać albo nie, no ale bez przesady...
Wkurza mnie nadmierna pewność siebie, niedbalstwo, chamstwo, brak szacunku, brak perspektyw, prostactwo, smród.
Vana
-#
-#
Posty: 149
Rejestracja: 2011-01-21, 19:31
Lokalizacja: Berlin

Post autor: Vana »

adversee pisze:nadmierne przeklinanie, plucie na każdym kroku, brudne paznokcie, pisanie wyrazów typu "cio", "nio".
Tak + nieświeży oddech, źle dobrane ubrania (nie chodzi, że markowe czy coś tylko np. przykrótkie spodnie itp.) , podejście "ja mogę wszystko, chamstwo.
I jeszcze gdy np. przechodzi dziewczyna koło grupki chłopaków, to denerwuje mnie ich komentowanie dziewczyn, gwizdanie i jakieś inne głupie podrywy.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Awakening pisze:Co wy macie do długich włosów? Mogą się podobać albo nie, no ale bez przesady...
nie wiem, o co Ci chodzi. Specjalnie dla Ciebie przeczytałam cały temat i znalazłam tylko cztery dziewczyny, które napisały, że nie lubią długich włosów.
"-Długie włosy"- takie fragmenty odnalazłam. Jakoś nigdzie nie widziałam, żeby ktoś dodał do tego coś jeszcze nie wiem, obraźliwego na facetów z długimi włosami, więc kompletnie nie wiem, po co taki post...
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Awakening pisze:Co wy macie do długich włosów? Mogą się podobać albo nie, no ale bez przesady...
No właśnie. Mogą się podobać albo nie... i głównie o to w tym wątki chodzi, że mówimy co się nie podoba.


Mnie odrzuca brak kultury, popisywanie (przy kolegach szczególnie), chamstwo, palenie, bekanie w towarzystwie, zaniedbane dłonie i wylewanie na siebie litry perfum, jakby się chciało zamaskować to, że nie zdążyło się umyć.
Alexis
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2011-01-25, 11:48

Post autor: Alexis »

ogólnie brzydki zapach, brak kultury, aktorzenie ;)
LEeNAa
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2011-01-30, 10:48

Post autor: LEeNAa »

przeklinanie, nieświeży oddech, brak dbałości o higienę i brak kultury
ODPOWIEDZ