pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Adoptowanie dzieci przed homoseksualistów

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Dziecko musi mieć mamę i tatę. Nie potrafię sobie wyobrazić, że mogłabym być córką dwóch gejów i rozmawiać z nimi o kobiecych przypadłościach^^
Awatar użytkownika
taka_sobie
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2009-06-09, 21:43

Re: Adoptowanie dzieci przed homoseksualistów

Post autor: taka_sobie »

M. pisze:Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Gdyby to ode mnie zależało nie zgodziłabym się na coś takiego. Moim zdaniem dziecko potrzebuje matki i ojca. Wiadomo, mężczyźni i kobiety mają inne podejście do dzieci, inne spojrzenie na świat. Dlatego dziecko powinno mieć rodziców różnej płci tzn. kobietę i mężczyznę.
Małżeństwo to kobieta i mężczyzna i to z ich związku rodzi się dziecko. Nie ze związku mężczyzny z mężczyzną czy kobiety z kobietą.
Potrafię zaakceptować odmienność ludzi. To, że mogą kochać osobą tej samej płci, ale tego nie toleruję.
Awatar użytkownika
Justinkowa
-#
-#
Posty: 76
Rejestracja: 2009-02-27, 20:25
Lokalizacja: .. z marzeń

Post autor: Justinkowa »

Powiem krótko.

Nie!
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Jeżeli dziecko wyrazi na to zgodę i jest z nimi szczęśliwy to dlaczego ma mu się te szczęście i tą szansę na normalne życie odbierać ?
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Na pewno nie w takim kraju jak Polska .
Współczułabym temu dziecku bo na pewno łatwego życia wśród rówieśników by nie miało .
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

uniqex33 pisze:Jeżeli dziecko wyrazi na to zgodę
Nie wiem, czy jakiekolwiek dziecko chciałby mieć dwóch ojców czy dwie matki...

Takie dziecko jest wystawione na szykany nie tylko rówieśników, ale też (być może) nauczycieli. :roll:
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

figiel pisze:Współczułabym temu dziecku bo na pewno łatwego życia wśród rówieśników by nie miało .
zgadzam się z tobą. Nie wyobrażam sobie gdyby takie dziecko miało pójść do szkoły. Przeżyło by wtedy mega szok !
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Gdyby państwo zalegalizowałoby to zrobiłoby ogrooomną krzywdę dzieciom.
Myślę, że jak dziecko wychowuję się w rodzinie składającej się z dwóch mężczyzn, kobiet, według niego rodzina byłaby właśnie takim modelem i to dziecko również mogłoby być w przyszłości homoseksualistów. I to, że jestem przeciw adopcji dzieci przez związki homoseksualne nie oznacza, że jestem nietolerancyjna. Nie o to chodzi. Chodzi o przyszłość tych dzieci.
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

nie i koniec, wyobraźcie sobie np. sytuację w szkole dziecka i ogólnie w środowisku, ne można tak krzywdzić dziecka.
Awatar użytkownika
Klamerka
-#
-#
Posty: 350
Rejestracja: 2009-08-06, 18:37

Post autor: Klamerka »

Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie wyobrażam sobie jakby to było mieć 2 matki albo 2 ojców. Na pewno nie przeszłoby to w szkole czy na podwórku. Wiadomo, ludzie różnie reagują, ale zazwyczaj nie akceptują 'takich' związków, nie wspominając już o wychowywaniu dzieci. Jak takie dziecko może się czuć na tle innych? A rodzicie? Nie chciałabym, aby moje dziecko było nieakceptowane przez innych lub po prostu wyśmiewane.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Z jednej strony dziecko powinno mieć i matkę i ojca, ale z drugiej uważam że przecież pary homoseksualne chcą dla swoich dzieci (tak samo jak pary heteroseksualne) szczęścia. Moim zdaniem płeć nie może świadczyć o tym czy ktoś będzie dobrym czy złym rodzicem więc nie potępiam tego, ale dla dobra tych dzieci i rodziców wolałabym aby w Polsce był zakaz adoptowania dzieci przez pary homoseksualne ze względu na to, że żyjemy w kraju w jakim żyjemy i takie osoby byłyby wyśmiewane i odepchnięte.
Awatar użytkownika
Lutka
-#
-#
Posty: 63
Rejestracja: 2009-04-14, 10:09
Lokalizacja: Z tego świata...

Post autor: Lutka »

Ja jakoś tego nie akceptuję. Jak takie dziecko może się czuć, gdy jego rówieśnicy
wyśmiewają się z niego. Moim zdaniem najlepiej jest jak dziecko ma mame i tate.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

nie, no bez przesady. już ciul, niech tam sobie są w tych swoich homoseksualnych związkach, nie mam nic przeciwko. ale żeby dziecko? egoistyczna potrzeba rodziców, a dzieciak ma przekichane dzieciństwo. jestem na nie.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Też jestem na nie.
Dziecko byłoby wyśmiewane i odepchnięte.
Nie miałoby normalnego życia. Nie dość, że byłoby z domu dziecka, a już takie dzieci przecież łatwo nie mają, to jeszcze miałby dwie mamusie lub dwóch ojców...
dadexix
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2009-05-05, 16:52

Post autor: dadexix »

"Homoski, chcecie dzieci? Okey, ale robcie je sobie sami!"
;)
btw. lesbijki chyba maja lepiej... kur, kobiety zawsze lepiej maja.... A jak maja gorzej to moga sie czepiac ze sa dyskryminowane na tle plciowym i juz jest lepiej;/
ODPOWIEDZ