Logo wygadani.eu
Forum Młodzieżowe, wygadani z klasą Strona Główna Forum Młodzieżowe, wygadani z klasą
Najbardziej wygadani Ludzie w sieci - Forum Młodzieżowe

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Reklama:
eBiznesPLUS.pl katalog firm, ogłoszenia, opinie, produkty

frezowanie, toczenie, obróbka skrawaniem, usługi toczenia cnc, obróbka cnc, obróbka aluminium cnc

Poprzedni temat «» Następny temat
Fast foody
Autor Wiadomość
Darcia 

Wysłany: 2009-09-14, 14:47   

Uwielbiam. Teraz już nie, ale w wakacje zdarzało się, że jadałam raz-dwa na tydzień. Najchętniej jadam cheesburgery, małe frytki, czasem McNuggetsy z McDonalds'a, zestaw z KFC i jakieś dania obiadowe z pizzerii. Nie lubię kebabów, zapiekanek, pizz.

usiek 
Gomoku Master

Imię: Łukasz
Wysłany: 2009-09-14, 15:27   

Ogólnie fast foodów nie jem, bo mam dietę niskokaloryczną. Ale z uwagi na to, że muszę, przynajmniej raz w tygodniu, jeść mięso, kupuję mcNuggetsy. To jedyna postać kurczaka, która mi smakuje. Ale ani frytek, ani nic innego do tego nie jem ^^. Tylko kurczaka :P

skraczer 

Wysłany: 2009-09-21, 19:33   

ja uwielbiam pizzę, kebaba i frytki, ale staram się raczej robić takie jedzenie w domu, żeby było zdrowsze. np. razem z dziewczyną robimy razem pizzę - już prawie mistrzostwo w tym mamy. kebaba robimy z piersi indyka - doprawiamy ziołami i przyprawami, robimy górę sałatek i ostatnio zamiast klasycznej pity kupujemy sobie do tego pełnoziarniste pieczywo, albo takie placki z ziarnami. co do frytek, to ostatnio np. kupujemy łódeczki 1,2,3 mc caina, pieczemy na blasze w piekarniku, żeby nie było tłuszczu i robimy 2 dipy - czosnkowy i pikantny. oj, aż się głodny zrobiłem.

kashmira 
jeszcze coś?

Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2009-10-20, 19:25   

Owszem lubię, przeważnie po zajęciach idziemy z znajomymi do baru i standardowo zamawiamy kebaby, które uwielbiam i mogłabym ciągle jeść ;]

Cheery 
Inside the dream...

Imię: Sylwia
Wysłany: 2009-11-08, 17:33   

Rzadko jem fast foody. Jedynie od czasu do czasu pizzę, frytki lub cheesburgera.

kaśśś177 

Wysłany: 2009-11-15, 09:57   

fast foodów raczej unikam, ale jak od czasu do czasu dorwę się hamburgera albo kebaba albo frytek to nic z nich nie zostaje :]
a i z chęcią bym sobie coś takiego jak pisał skraczer przyrządziła, ale niestety moje zdolności kulinarne ograniczają się do herbaty i kawy, które robię po mistrzowsku 8)

ebony bones! 
you're so loved.

Imię: Marta.
Wysłany: 2010-03-07, 21:29   

skraczer napisał/a:
ja uwielbiam pizzę, kebaba i frytki, ale staram się raczej robić takie jedzenie w domu, żeby było zdrowsze

dokładnie. Ale to i tak od święta takie jedzenie na stole jest. ; )

niepokorna 
niepoukładana

Pomogła: 11 razy
Wysłany: 2010-03-07, 21:45   

staram się nie jeść fast foodów. Ale czasami zdarza mi się wyjść na jakaś pizze, frytki, kebaba. Dlaczego wszystko co nie jest zbyt zdrowe jest takie dobre? ;]

selene 

Imię: Monika
Pomogła: 4 razy
Wysłany: 2010-03-31, 16:18   

Ja tam jakoś specjalnie nie szaleję za fast foodami. Niby jadam, ale raz na rok.
Pizza? Owszem, ale domowa. Od innych się odzwyczaiłam.

Lilian 
Lilian

Imię: Magdalena
Wysłany: 2012-01-13, 00:54   

Oj lubię ,lubie sobie takie jedzonko :) I jak narazie nie licze się z konsekwencjami ,ale ciii nie zapeszam

galaxy 

Wysłany: 2012-02-29, 14:45   

Ah... zbyt często to nie, ale owszem lubię :P

DOBRY kebab z cielęcinki (i to akurat nie jest zbyt niezdrowe!!), pizzę, fryteczki, czasem wiaderko kfc, lub bardzo rzadko, ale jednak prawdziwego hamburgera z Burger Kinga.

Justynian 

Imię: Marcin
Wysłany: 2012-03-26, 21:40   

A ja jestem wrogiem fastfoodów. Zdarza mi się jednak ale już naprawdę rzadko- raz na rok powiedzmy. Czasami zjeść w takim miejscu wychodzi taniej niż coś ugotować ale generalnie wolałbym, żeby w restauracjach były mniejsze ceny to ludzie by tam chodzili na coś zdrowszego. Prawdziwe jedzenie jest też smaczniejsze ale trzeba się na nie otworzyć bo ludzki mózg woli cheeseburgera niż sałatkę z kiełkami.

emilkka 

Imię: Emilka
Wysłany: 2012-03-29, 22:47   

nie lubię tego jedzenia. ostatnio do fastfoodów zachodzę tylko po kawę albo lody. Jakieś kanapki biorę tylko wtedy, gdy naprawdę muszę coś zjeść, a nie ma niczego ciekawszego w pobliżu

błętkina krew 

Wysłany: 2015-02-26, 13:39   

Lubię od czasu do czasu, nie zaprzeczę :3

kazik87

Wysłany: 2015-08-29, 10:10   

Ja też odchodzę od fastfoodów, bo na drugi dzień nie czuję się najlepiej. Jak już mam wybierać to wolę iść na pizzę, szczególnie, że mamy z czego wybierać. Mnie przekonuje pizzeria dominium, ale każdy ma inne zdanie. Mają dobrą ofertę pod kątem różnorodność, wielkości dań i ceny nie są złe. Na pewno najesz się bardziej niż kebabem. I będzie zdrowiej.

Odpowiedz do tematu