pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Hmm... no to witam

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się! Wystarczy kilka słów.
vialink
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2008-12-17, 21:21
Lokalizacja: Stalowa Wola

Hmm... no to witam

Post autor: vialink »

No Tho WitAhM WaaS SerDeCzniEEe KOFaaniI...

Nie spokojnie ... nie ten typ osobowości ... szczerze nie lubię takiego stylu jakiego urywek zaprezentowałem wyżej ...


Aa .. no ale miałem się przywitać .. no więc Witam.
A kto taki wita ... to postaram się zaprezentować niżej.


Hmm .. najtrudniej jest pisać o sobie ... spróbuję, zobaczymy jak mi wyjdzie ;-)


Jestem Bartek, pochodzę ze Stalowej Woli. Obecnie ludzie próbują mnie czegoś nauczyć w I klasie liceum ..

Jak każdy, zajmuje się szeroko rozumianym pojęciem edukacji. A nieoficjalnie zajmuje się projektowaniem stron internetowych, webmasteringiem.
Wraz z znajomym prowadzimy forum młodzieżowe ... i to moja pasja ... kocham "podróżować" po forach dyskusyjnych, rozmawiać z ludźmi, wymieniać poglądy itp itd ... Szczególnym ... sentymentem darze nowe, małe, świeże strony, takie gdzie administratorzy wkładają swoją prace, swój czas, swoje umiejętności itd w stworzenie czegoś. Takie fora moim zdaniem posiadają swoistą duszę.

Jaki jestem?
To zacznijmy od tego, że jestem taki jaki chcę być. I nie jest to jak może się wydawać oznaka egoizmu, czy młodzieńczego buntu. Mam swoje zasady i poglądy, i to zmianie nie ulegnie.
Przez wielu jestem uważany za oazę spokoju i cierpliwości, jednak jeżeli trzeba coś komuś dobitnie przekazać - nie ma problemu.
Nie wyznaje mody, czy jakiegoś innego popkulturowego badziewia. Staram się tworzyć swój własny styl, i robić tak jak chce. Nie zamierzam kreować się na kogoś kim nie jestem. Jestem typem myśliciela... Mieszanka sangwinika i ekstrawertyka, jednak czasem lubię być sam.
Nienawidzę dwulicowości, kłamstwa i chamstwa. Od ludzi wymagam minimum umiejętności zachowania się.
Idealista, egoista ? Nie - realista i racjonalista.
Staram się nie tylko istnieć, ale żyć.

Oprócz tego wyżej interesuje się filozofią, psychologią, teologią, lubię rozmawiać na tematy poważniejsze, gdzie jest możliwość wypowiedzenia się, wymiany poglądów itp.
Nie zamierzam bawić się w gry forumowe, zabawy, czy pisać jaki mam telefon ...

To tyle o mnie ... w sumie ... lubię pisać o sobie .. heh

-------------

O Waszym forum dowiedziałem się od drugiego admina mojego forum ... skąd od wiedział? Nie wiem .. chociaż coś tam mi mówił o kampanii reklamowej google, którą podobno prowadziliście ;-)


Okej, już nie nudzę ... po prostu witam ;)
Ostatnio zmieniony 2008-12-18, 17:49 przez vialink, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

vialink pisze:No Tho WitAhM WaaS SerDeCzniEEe KOFaaniI...
FfFfItAmY CiEm sWeETa$nIe :mrgreen: :mrgreen:
Nie no, to też żart był ;)
vialink pisze:Hmm .. najtrudniej jest pisać o sobie ... spróbuję, zobaczymy jak mi wyjdzie ;-)
Powiem Ci,że bardzo dobrze Ci to wyszło ;) Od razu widzę,że będzie się ciekawie Ciebie czytało,więc mam nadzieję,że zostaniesz z nami ;)

Forum właśnie jest świeże i trzeba je dopiero rozkręcic :)
Nie pozostało mi nic innego,jak przywitac Cię i życzyc Ci miłej zabawy ;)

AAA! Moja skleroza ;P Zapomniałabym :mrgreen: Jakiej muzyki słuchasz? :roll:
vialink
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2008-12-17, 21:21
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: vialink »

FfFfItAmY CiEm sWeETa$nIe :mrgreen: :mrgreen:
BaLdShoo SiĘĘ CieSHe
Niki pisze:Powiem Ci,że bardzo dobrze Ci to wyszło ;) Od razu widzę,że będzie się ciekawie Ciebie czytało,więc mam nadzieję,że zostaniesz z nami ;)
Dziękuje ... hmm ... puki co na niewielu forach zagrzałem miejsce ;) Mam nadzieję, ze tutaj coś mi się uda dłużej posiedzieć ;)
Niki pisze: AAA! Moja skleroza ;P Zapomniałabym :mrgreen: Jakiej muzyki słuchasz?
Każdej? Nie mam ściśle wytyczonego schematu co do muzyki ... słucham to co mi się podoba, to na co mam ochotę ...
U mnie w głośnikach najczęściej leci jakieś radio internetowe ... lubię słuchać audycji DJ-ów ... być może dlatego, że kiedyś sam się w to bawiłem.
Co do do stacji internetowych ... teraz w sumie nie łatwo znaleźć taką stacje z prawdziwego zdarzenia, którą prowadzą ludzie a nie roboty ... rok 2006 - 2007 była to istna lawina rozgłośni, powstawało ich jak grzybów po deszczu, jednak obecnie pozostało ich jakieś 10%. Jedne padły z powodu braku odpowiednich licencji, inne z braku popularności, jeszcze inne z braku czasu na ich prowadzenie ;P

No dobra .. znowu się rozpisałem :P THE END


Albo nie ..
PS: To do administratora ... z tego co zdążyłem zauważyć to zależy Ci na reklamie forum.
Na Waszym miejscu "zainwestował" bym przede wszystkim w jego pozycjonowanie ...
W większości for 60% - 70% wejść, są to wejścia z wyszukiwarek.
20% to wejścia bezpośrednie, a tylko 10% to witryny odsyłające ...

Więc moim zdaniem najlepiej iść w kierunku google.
To co napisałem to nie są puste cyferki ;p Dane są na podstawie statystyk google sporego forum dyskusyjnego :P

Proponuje, abyś w title forum, umieścił frazę, pod którą chcesz pozycjonować forum.
Czyli np" Forum dyskusyjne Wygadani.eu ...".
Dobrym "dodatkiem" dla robota google, jest też wstawienie tej frazy gdzieś na dole forum pomiędzy atrybutami <h1>.
Oczywiście wiem, że to w tedy będzie wielkie, ale można trochę oszukać google, zmniejszając tą wielkość w css.
np.

Kod: Zaznacz cały

h1 &#123;
font-size&#58;9px;
&#125;  
Ale to tylko taka rada / propozycja / sugestia ;)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

vialink pisze:BaLdShoo SiĘĘ CieSHe
Ja też,ale skończmy z tym pokemonishem,bo moje oczy tego nie wytrzymają ;P
vialink pisze:Dziękuje ... hmm ... puki co na niewielu forach zagrzałem miejsce Mam nadzieję, ze tutaj coś mi się uda dłużej posiedzieć
Też mam taką nadzieję,a rozpisywac się możesz ile chcesz,to bardzo dobrze nawet ;P

Co do drugiej części postu.. To już rzeczywiście do drugiego Admina,Kafu,bo ja w tych sprawach jestem zupełnie zielona :roll: przyznaję się bez bicia :mrgreen: Jak blondynka,choc nią nie jestem ;P

Ale sądzę,że Kafu sobie poradzi,zna się na tym,poprzednie forum było na dośc dobrym miejscu,na pewno zrobi to lepiej niż ja :mrgreen:
No,ale nie będę mówic za Niego ;)

Witam jeszcze raz i miłej zabawy :)
Awatar użytkownika
kafu777
-#
-#
Posty: 181
Rejestracja: 2008-12-11, 11:36

Post autor: kafu777 »

Witaj, na forum, bardzo ładnie się przedstawiłeś - jak mało kto ;) mam nadzieję, że niebawem znajdziesz tematy które przykują Twoją uwagę.

Teraz odnośnie pozycjonowania... Na początku dzięki za sugestię ;) Widzę, że znasz się na tym :) . W kwestii pozycjonowania w wyszukiwarkach mogę napisać, że prowadzimy kampanię reklamową Google - jak już zdążyłeś zauważyć. Myślę, że wraz z rozwojem forum - z przybywającymi nowymi tematami - robot Google zindeksuje więcej poszczególnych stron forum, dzięki czemu będzie nas 'więcej' w wyszukiwarce Google, i co w efekcie spowoduje większą liczbę wejść z wyszukiwarki Google. Jak wspomniałeś 60-70% wszystkich wejść to wejścia z wyszukiwarek... i z tym się również zgodzę, dlatego też stawiamy na promocję forum w wyszukiwarkach.

Na koniec napiszę, że obecne forum nie jest pierwszym prowadzonym przez moją osobę ;)
ODPOWIEDZ