pompy abs, abs pump

wiercenie studni

otworzenie sklepu internetowego

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

otworzenie sklepu internetowego

Post autor: walio »

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad otworzeniem własnego sklepu internetowego, zastanawia mnie bardzo jedno pytanie, czy polecieć po taniości i skorzystać z jakiegoś gotowca, czy wyłożyć pieniądze i zainwestować w profesjonalnie zrobioną stronę, jak teraz się częściej robi i co jest bardziej profesjonalne
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Teraz raczej nie korzysta się z takich gotowych stron, są one po prostu nudne i nie przykuwają wzroku. sama przez około miesiąc miałam taką stronę i nie jest to nic dobrego, szybko zainwestowałam w normalną stronę zrobioną od podstaw.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

I ile czasu zajmuje zrobienie czegoś takiego od podstaw, bo domyślam się, że to nie trwa zbyt szybko, gdzieś natknęłam się na informacje, że może być to nawet po 5 miesięcy
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Nie przesadzajmy, 5 miesięcy to spora przesadza. Profesjonalne firmy zajmujące się tego typu zleceniami wykonają Ci sklep internetowy dopity na ostatni guzik w ciągu półtora miesiąca, maksymalnie dwa
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

To naprawdę szybko, czy w takim czasie na pewno wszystko zostanie zrobione perfekcyjnie, czy pisałaś o jakiejś gorszej jakości stronach?
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Korzystając z gotowych szablonów, to jedynie można robić strony fanowskie, ale nie sklepy internetowe, z takim wyglądem nie zdobędziesz dużej ilości klientów.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

W takim razie skąd mam wiedzieć do kogo powinnam się zgłosić, przecież wysoka cena nie musi wcale oznaczać dobrej jakości.
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Ja zwykle stawiam na doświadczenie w takich przypadkach, najlepszą metodą na sprawdzenie firmy jest przeglądnięcie portfolio takiej firmy.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Ale są na rynku jakieś firmy, które słyną z najładniejszych stron?
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Jest kilka takich innowacyjnych firm, trudno byłoby je wymienić, poza tym ja korzystałam tylko z usług https://solv.pl/strony-internetowe/ oni bez wątpienia wynieśli tworzenie stron internetowych, oraz sklepów na wyżyny, stosują najnowocześniejsze metody i starają się dogodzić klientowi
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Przyznaję, że strony z ich przykładowych prac są wykonane ciekawie. Czy do wykonania takiego sklepu, sama mam przesłać wszystkie grafiki?
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Większość grafik jest już w cenie usługi i wykupują ją oni na bankach zdjęć, jednak takie grafiki jak zdjęcia produktów będziesz musiała sama ogarnąć.
Gabigold
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2018-02-16, 15:40

Post autor: Gabigold »

Warto też linkować na blogu na przykład: http://fajnamama.pl/forum/temat/zakupy- ... st-3158454
Awatar użytkownika
The Chosen One
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2018-01-23, 15:50

Post autor: The Chosen One »

Według mnie bardzo ważny jest przede wszystkim pomysł na taki sklep, bo w sumie nie brakuje ich na chwilę obecną. Sam jakiś czas temu zastanawiałem się, czy nie otworzyć sklepu który oferowałby wysokiej jakości suplementy diety i odżywki, bo w sumie istnieje wiele hurtowni takich jak Bodypak, które mogłyby się okazać sporym ułatwieniem.

;)
"If the sky were to suddenly open up... there would be no law... there would be no rule."
Pajpan
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2018-01-28, 22:29

Post autor: Pajpan »

Teraz firmy tworza cale strony internetowe z grafikami i sklepami online. Super opcja dla kogos kto nie ma o tym zielonego pojecia. My wlasnie dlatego wybralismy firme https://www.grupafaro.pl/ zeby sie tym zajela dla nas :)
ODPOWIEDZ