pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Nowości kinowe

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Nowości kinowe

Post autor: Rose »

Czekacie na jakiś film, który dopiero co wejdzie do kin? A może polecicie jakąś nowość, którą dopiero zaczęto pokazywać w kinach?
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

harry Potter teraz wszedł do kim Narzeczony mimo woli podobno jest fajne ale nie wiem bo ja nie widziałam.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Na Harrego na pewno pojadę :D
Jakoś pod sam koniec lipca ma wejść komedia "Moja wilka grecka wycieczka". Z recenzji wnioskuje, że jest świetna więc może i na to się wybiorę.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Rose pisze:Na Harrego na pewno pojadę :D
A ja na pewno nie ;p Nie lubię go, ale film może byc fajny
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

Ja też jakoś nie jestem zbyt wielką fanką Harrego, ale byłam z mamą, siostrą i przyjaciółką na seansie, który był o 24:01 :P. Film bardzo mi się podobał ;). Film, a bajka Wam przeszkadza? :P Bo byłam jeszcze na Epoce Lodowcowej 3 i też fajne xD
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

Frog-san pisze:Bo byłam jeszcze na Epoce Lodowcowej 3 i też fajne xD
ja też byłam :mrgreen: na 3D :P i podobało mi się.
a na Harry'ego nie wiem czy pojadę... Chciałabym jeszcze obejrzeć Udręczeni, ale nie wiem czy jeszcze to puszczają w Szczecinie.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

uniqex33, ja wczoraj byłam na Narzeczonym mimo woli i polecam bo naprawde to świetna komedia telko niestety z napisam...
Epoka lodowcowa3 też mi się podoba byłam w kinie 3tyg. temu ale nie byłan na 3D niestety :|

Ja czekam na Historia prawdziwa kota w butach (czy jakoś tak ;) ) Ma wejść do kin 31 lipca.
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

Mariette pisze:
Frog-san pisze:Bo byłam jeszcze na Epoce Lodowcowej 3 i też fajne xD
ja też byłam :mrgreen: na 3D :P i podobało mi się.
a na Harry'ego nie wiem czy pojadę... Chciałabym jeszcze obejrzeć Udręczeni, ale nie wiem czy jeszcze to puszczają w Szczecinie.
Ja też byłam na 3D :P. Chciałabym obejrzeć Udręczeni, ale nikt nie chce ze mną pójść :(. Nie pamiętam jak się nazywają, ale czekam na te familijne :P: te z chomikami, z jedzeniem spadającym z nieba, ten starszy pan i chłopak lecący domem z balonami i na Sherlocka Holmesa ;)
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

Frog-san pisze:
Mariette pisze:
Frog-san pisze:Bo byłam jeszcze na Epoce Lodowcowej 3 i też fajne xD
ja też byłam :mrgreen: na 3D :P i podobało mi się.
a na Harry'ego nie wiem czy pojadę... Chciałabym jeszcze obejrzeć Udręczeni, ale nie wiem czy jeszcze to puszczają w Szczecinie.
Ja też byłam na 3D :P. Chciałabym obejrzeć Udręczeni, ale nikt nie chce ze mną pójść :(. Nie pamiętam jak się nazywają, ale czekam na te familijne :P: te z chomikami, z jedzeniem spadającym z nieba, ten starszy pan i chłopak lecący domem z balonami i na Sherlocka Holmesa ;)
ja też chcę te zobaczyć, chociaż to są bajki :P
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

Właśnie wiem, że to bajki, ale jak widziałam zwiastuny, to mnie zaciekawiły xD. Wpiszcie sobie na YT: The Up, Cloudy With a Chance of Meatballs, Załoga G :P
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Bardzo chciałam iść na premierę Harrego Niestety przygotowywałam się do festiwalu ale na pewno w najbliższym czasie pójdę do kina Po prostu musze to zobaczyć
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

O ja bym jeszcze chciała zobaczyć Egzorcyzmy Doroty Mills ale nie chcieli mnie w kinie wpuścić

redi_gyal, na av to Twoje dready?

Ort. I to nie jest miejsce o avach czy dreadach!/Niki
Ostatnio zmieniony 2009-07-28, 22:10 przez Duszyczka, łącznie zmieniany 1 raz.
grusiaa
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-07-20, 15:54

Post autor: grusiaa »

Byłam na Harrym i niestety uważam ze w porównaniu z książką film jest marny:(
ODPOWIEDZ