pompy abs, abs pump

wiercenie studni

antywirus na win 7

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
lema
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2016-07-28, 16:29

antywirus na win 7

Post autor: lema »

Mój tato nie jest jakiś mega biegły w obsłudze komputera i niestety wiąże się z tym to ż eco jakiś czas zawirusowuje komputer, widzimy się co kilka tygodni i zawsze jest wtedy robię porządki ale czasami to musże się nieźle namęczyć żeby prywrócić laptopa do stanu użytkowalnego, a sama jakimś ekspertem nie jestem, chyba pora na jakiegoś dobrego antywirusa, jakie by sie sprawdzily na win 7?
marsik
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-06, 16:10

Post autor: marsik »

U mnie tatko odziedziczył po mnie laptopa, jak wymieniałem sprzęt. Na nim gdata i nie ma żadnych problemów z obsługą czy działaniem. A też jak zaczynał to się bawić kompem, to ze strachem, że coś zepsuje.
Pzdr
lema
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2016-07-28, 16:29

Post autor: lema »

gdata została zainstalowana, czuję się jakoś spokojniej, tato nie dzwoni że znó coś dziwnego dzieje się z komputerem, normalnie luzik :) jaoś mogę odetchnąc, bo zawsze jak myślałam że robi na tym komputerze jakieś przelewy to się martwiłam że mu się ktoś włamie na komputer. Z tym antywirusem będzie wszystko ok, już nawet wytłumacyzłam tacie jak się skan dokładny robi, nie było to takie trudne
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Ja korzystam z Eseta i nie narzekam, naprawdę dobry antywirus
lema
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2016-07-28, 16:29

Post autor: lema »

eset mnie totalnie nie przekonuje, jest znany ze swoich false positives i sorki ale ja nie mam nerwów na ciągle powiadomienia o wirusach wszędzie
ODPOWIEDZ