pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Szukam kredytu

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Awatar użytkownika
merita
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-06-17, 18:46
Lokalizacja: Gniezno

Szukam kredytu

Post autor: merita »

Cześć wszystkim forumowiczom.

Poszukuję jakiegoś sprawdzonego banku dającego kredytu ludziom o niskich dochodach. Jakieś porady w tej materii znalazłem tutaj http://www.pozabanki.com.pl/niski-dochod-gdzie-szukac-kredytu-lub-pozyczki/ ale może macie jakieś własne doświadczenia w tym obszarze?
Kto rozśmiesza drugiego, spełnia dobry uczynek.
klimus88
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2016-02-25, 00:32

Post autor: klimus88 »

przyznam szczerze, że nie wiem co rozumiesz przez niskie dochody, ale generalnie zawsze i wszystkim polecam mBank. Jeżeli chodzi o pożyczki poza bankami, to ja bym się w to nie brał - banki muszą działać zgodnie z prawem, więc masz spokój przynajmniej co do tego, że nikt Cię nie oszuka. Zobacz sobie w mbanku np. https://www.mbank.pl/msp-korporacje/finansowanie/kredyty-na-biezaca-dzialalnosc/ (wklepałem w google kredyt i mbank) - powinieneś znaleźć coś dla siebie. I jeszcze raz powtórzę - trzymaj się od firm innych niż banki z daleka - szkoda nerwów i zdrowia :)
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja też bo chcę kupić mieszkanie i wreszcie przestać pakować ludziom pieniądze do portfela za wynajem.
annaanna23
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2014-10-16, 15:07
Kontakt:

Post autor: annaanna23 »

Ja nie wierze żadnym kredytom, bo zawsze trzeba oddawać dwa razy ile się wzięło. Przeczytaj i zorientuj się, zanim coś weźmiesz.
Coś nowego: www.forexmentor.pl
maszyna12
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2014-10-29, 15:32
Kontakt:

Post autor: maszyna12 »

Czasem warto pożyczyć pieniądze, aby w coś zainwestować.

[ Dodano: 2016-07-15, 11:03 ]
Jeżeli faktycznie weźmiesz kredyt w takiej niepewnej firmie to... zapisz od razu adres kancelarii prawnej, bo na pewno będziesz potem miał niezłe problemy.
Dobre firmy charakteryzują się szybkością działania i dobrą obsługą klienta - wystarczy spojrzeć na druk na szkle
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

dzisiaj ciężko jest dostać kredyt, bardzo wysokie wymagania.
ika.jelonek
-#
-#
Posty: 94
Rejestracja: 2016-07-15, 21:45

Post autor: ika.jelonek »

Widzę, że poruszacie naprawdę ciekawy temat, a ze swojej strony mogę Wam polecić kredyt dla firm ze strony https://www.habza.com.pl/kredyty-dla-firm/ . Skorzystałam z niego w ostatnim czasie i śmiało mogę powiedzieć, że naprawdę warto przejrzeć ich ofertę. Otrzymałam tam bardzo dobre warunki kredytowania, dzięki czemu wszystko zostało spłacone w terminie bez żadnych stresów ;)
cantaron
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-04-21, 10:24

Post autor: cantaron »

Ludzie o niskich dochodach powinni szukać kredytu w bankach. W Raiffeisen Polbank można wziąć kredyt gotówkowy bez odsetek i zadeklarować w ilu ratach chce się spłacić. Takie rozwiązanie pozwala spłacić zadłużenie bez napinki.
ODPOWIEDZ