pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Koszulka dla dziewczyny na prezent - z jakim nadrukiem?

Dział przeznaczony dla Kobiet.
pielszy
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2014-11-12, 09:59

Koszulka dla dziewczyny na prezent - z jakim nadrukiem?

Post autor: pielszy »

jestem z moją dziewczyną dopiero 2 miesiące i nie mam za bardzo pomysłu, co jej kupić w prezencie na gwiazdkę. Pomyślałem o koszulce z jakimś śmiesznym nadrukiem. Co wy o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Myślę, że najbezpieczniejszym wyborem byłaby koszulka z motywem kwiatowym albo zwierzęcym, ewentualnie mogłaby być tez panorama jakiegoś miasta. Zajrzyj sobie na stronę www.domodi.pl (często z niej korzystam jest naprawdę spoko), jest tam duży wybór takich koszulek i na pewno uda Ci się coś znaleźć:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
dominika
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2015-06-05, 11:17

Post autor: dominika »

To już chyba zależy od dziewczyny, ja zdecydowanie bardziej wolałabym śmieszny napis niż panoramę miasta.
Myślę, że możesz też kupić jej koszulkę z nadrukiem, przedstawiającym coś, co lubi. Może to być motyw z jej ulubionego filmu, serialu, gry, książki, czegokolwiek.
Zamówić możesz to na przykład tu: http://selino.pl/zaprojektuj-koszulke-l ... ukiem.html
To dobry sklep, gdzie sprzedają koszulki z własnym nadrukiem.
Dobry pomysł to też to, żeby zrobić rysunek z jej zdjęcia i użyć jako grafiki.
Kiedy kobieta nie ma racji, pierwsza rzecz, którą należy zrobić, to natychmiast ją przeprosić.
Gaduła27
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-12-21, 09:10
Kontakt:

Re: Koszulka dla dziewczyny na prezent - z jakim nadrukiem?

Post autor: Gaduła27 »

Ubranie to ryzykowny pomysł;) jednak, jeśli się na to zdecydowałeś, to proponuję nadruk korelujący z jej zainteresowaniami, pasjami... Na jakim punkcie twoja dziewczyna ma świra? Uwielbia konkretny zespół? Koszulka z jego logo lub okładką płyty będzie super. A może znasz jej życiowe motto? Może jest coś, co was łączy i warto wyrazić to ciekawym nadrukiem? Jeśli masz odrobinę talentu, spróbuj zrobić dla niej coś samemu. Możesz też samodzielnie wykonać nadruk, w necie jest mnóstwo przepisów. Jak się dowie, że zrobiłeś to sam, nie będzie już takie ważne, co tam się znajduje:)
Matoc
-#
-#
Posty: 58
Rejestracja: 2016-03-18, 11:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Matoc »

Proponuję zajrzeć np. tutaj http://www.mimionline.pl/index.php/kate ... /sukienki/ Bardzo ładne sukienki, które z pewnością przypadną do gustu każdej kobiecie. Oryginalne i świetny krój - to je wyróżnia. :)
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Mi się podobają bardzo kwiatowe nadruki.
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Wszystko zależy od gustu dziewczyny, może być jakiś zabawny nadruk z rysunkiem.
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Tak, oczywiście. Zgadzam się z Tobą.
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Ktoś tu tez pisał o kwiatach - w tym sezonie są one bardzo modne. ;-)
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

A trochę bardziej śmieszne nadruki? Znalazłam taką bluzkę z lamą na allani.pl i od razu mi się bardzo spodobała:

Obrazek

Wygląda naprawdę uroczo.
ODPOWIEDZ