pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Płytki do przedpokoju

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Mercus
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2013-06-30, 15:44

Płytki do przedpokoju

Post autor: Mercus »

Czy takie płytki Waszym zdaniem pasują do przedpokoju http://www.paradyz.com/plytki/tarasowe-salon/explorer-1 Na ścianach w przedpokoju mamy gładź kolor jasny beż. Poza tym jest tam duża siemno brązowa szafa i szafka na w tym samym kolorze. Trochę zastanawiam się, bo płytki te są bardzo świecące i wyglądają trochę jak do łazienki, nie wiem czy nie wolałbym bardziej matowych, chociaż na zdjęciu wygląda to ładnie. Moja żona też mówi, że będzie to ładnie wyglądało a już na pewnie nie będzie wyglądało, jakby nadmiar płytek z łazienki wykorzystało się na podłogę w przedpokoju. Mam jednak mieszane uczucia. Może ktoś z Was ma podobną podłogę i obiektywnie może powiedzieć, czy dobrze to wygląda?
Malmall
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-01, 12:21

Post autor: Malmall »

Nie polecam płytek na wysoki pomysł, bo w przypadku takich płytek bardzo łatwo je porysować piaskiem. Lepsze będą matowe. Średnio sprawdzają sie także płytki bez fugowe.







_________
www.uslugi-info.pl/jak-zarzadzac-spolka/
herbalt
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-10-02, 11:37

Post autor: herbalt »

Płytki, hmmmmmm. Ja nie wiem czy bym się zdecydowała na płytki, ale te będą pasować :)
Tarkann
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-06, 10:14

Post autor: Tarkann »

Nie przepadam za płytkami, bo są zimne, ale w przedpokoju dobrze się sprawdzają, bo panele łatwiej zniszczyć, a wykładzina szybko się zabrudzi.
Awatar użytkownika
szaramek
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-10-03, 14:46
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: szaramek »

Najlepiej ceglaste rzeczy nie było widać brudu ciągle. Duże formaty są teraz modne
Po pewnym czasie brak godności boli bardziej niż wszystko inne.
Awatar użytkownika
sopor24
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2015-10-06, 22:18
Lokalizacja: Hel

Post autor: sopor24 »

Najlepiej w kolorze miedzi lub szarości. Wtedy nie widać piasku a co do struktury to lakierowane
Could it be anybody?
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ja mam w sumie dość ciekawe płytki w przedpokoju, ponieważ imitujące drewno. Bardzo dobrze to wygląda.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Widziałam takie w jakimś pubie. Bardzo ładnie to wygląda. Zwłaszcza w klasycznych wnętrzach.
Daffnex
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-14, 14:54
Kontakt:

Post autor: Daffnex »

A ja nie lubię płytek w przedpokoju i w swoim przedpokoju mam panele podłogowe. Płytki są bardzo zimne, a ja nie lubię chodzc w kapciach.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Są zimne, ale w takim pomieszczeniu jak przedpokój sprawują się idealnie. Tam przecież nanosisz wodę i zanieczyszczenia na obuwiu.
Ylepar
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-20, 15:21

Post autor: Ylepar »

Niestety mam płytki z wysokim połyskiem i po 2 latach użytkowania wyglądają tragicznie. Nie polecam takich płytek.
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Zobacz sobie jeszcze stronę sklepu http://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/capri, gdzie mają płytki ceramiczne i jest wiele firm, od których możesz coś zamówić. Jest wysoka jakość i przede wszystkim gwarancja.
zu_za
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2015-02-24, 21:29

Post autor: zu_za »

Płytki są fajne pod tym względem, że łatwiej utrzymać je w czystości niż jakieś dywany.
A meble już wybraliście do przedpokoju?
Co powiecie na taki zestaw?
Obrazek
Nannkan
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-01-13, 15:06
Kontakt:

Post autor: Nannkan »

Nie lubię płytek, ale w tym pomieszczeniu dobrze się sprawdzają. A na pewno lepiej niż panele.
paluch686
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2016-01-18, 11:51

Post autor: paluch686 »

Zanim zaczniesz zobacz sobie co mają w ofercie ArtCore: http://artcorestudio.pl/. Duża oferta sprawi że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Są panele, są podłogi drewniane, korkowe. Zresztą sam zobacz.
ODPOWIEDZ