pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Prezent dla narzeczonego

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
irenka
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-05-27, 11:15

Prezent dla narzeczonego

Post autor: irenka »

Narzeczony ma za kilka tygodni urodziny, razem z rodziną chcemy mu zrobić niespodziankę. Często gra na konsoli, oprócz tego jest informatykiem więc całe mnóstwo czasu spędza przed kompem, w związku z czym pomyślałam że prezent może dotyczyć tych dwóch pasji. Budżet pozwala na zakup czegoś dużego pytanie tylko czy to co planujemy faktycznie ma szansę być sukcesem. Znalazłam w necie taki elegancki fotel http://www.akracing.pl/?action=szczeg_osz&id_kat=001&id_asort=379 no i jeszcze na dodatek trafiła się promocja. Czekam na odpowiedzi facetów czy taki prezent by ich ucieszył?
winek
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2015-05-25, 11:31
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: winek »

kup mu Wiedźmina 3
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Myślę, że to dobry pomysł. Fotel to dość indywidualna kwestia.
irenka
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-05-27, 11:15

Post autor: irenka »

Dzięki za pomoc, fotel już kupiony :) miejmy nadzieję że się spodoba :)[/list]
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

i spodobał się fotel? Sama bym chciała Tacie kupić fotel do kompa ale boję się, że taki fotel trzeba dopasować do gustów, żeby był wygodny...
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
Mzak
-#
-#
Posty: 46
Rejestracja: 2015-11-13, 12:49

Post autor: Mzak »

Z rodziną to może coś drobnego ale na wieczór kup sobie peniuary na kinga.com.pl i zaskocz go miłym prezentem ;-)
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Ja dostałem rok temu zestaw głośnomówiący ze strony https://seltrade.pl/zestaw-glosnomowiac ... 300-czarny, bo ja bardzo dużo rozmawiam i w sumie sam zaproponowałem dziewczynie żeby mi to kupiła :)
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

scyzoryk to zawsze dobry pomysł.
Awatar użytkownika
voltrex2
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-12-13, 16:12

Wybór zegarka dla mężczyzny

Post autor: voltrex2 »

Witam. Jak w temacie - szukam jakiegoś dobrego zegarka męskiego i trafiłem na taką ofertę http://zegarki-atlantic.pl/project/seacrest-503564161/. Co o tym sądzicie? Czy Waszym zdaniem jest to dobry wybór?
Nie musisz notować. Jeżeli to ważne, to zapamiętasz.
maya78
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-12-22, 16:31
Kontakt:

Post autor: maya78 »

z facetami zawsze problemy :) skarpetki, nic wiecej nie przychodzi mi do glowy. albo nowe BMW zalezy od grubosci portfela:P
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Skarpetki? To może już jednak lepiej t-shirt?
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

ladyaga pisze:Skarpetki? To może już jednak lepiej t-shirt?
też np. UA na siłownie, owszem jak najbardzej
maya78 pisze:z facetami zawsze problemy :) skarpetki, nic wiecej nie przychodzi mi do glowy. albo nowe BMW zalezy od grubosci portfela:P
skarpetki owszem, ale dobre- górskie, survivalowe, leśne, termoaktywne np. x-socks
Awatar użytkownika
Sanczo
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-01-16, 13:05
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Sanczo »

Najlepiej dać coś, co ma związek z zainteresowaniami ukochanej osoby. Ja też bardzo lubię dawać i dostawać oryginalne prezenty własnoręcznie wykonane- drobiazgi, np. nagrana płyta z ulubioną muzą do samochodu, kartka pocztowa z miłym tekstem, wiersz, kolarz...
Nic tak jak miłość nie potrafi doprowadzić człowieka do szaleństwa.
Tytus
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2015-03-03, 17:48

Post autor: Tytus »

Skoro sporo czasu spędza przed komputerem i do tego jeszcze lubi grać w gry komputerowe, to raczej nie wiązałbym prezentu z komputerem. Lepiej dać coś bardziej "od serca", spersonalizowanego i w ogle, coś co będzie świadczyło o tym, że jest dla Was ważny. Każdy takie rzeczy docenia, choć może nie zawsze się do tego przyznaje. ;-) Ja co prawda nie jestem narzeczonym ale dostałem niedawno (z okazji urodzin) fajną rzecz, bliscy zamówili mi na http://www.odbitki.fotojoker.pl/ fotoksiążkę, były tam zdjęcia z dzieciństwa ale i dorosłego życia. Starannie wybrane i opisane. Prezent na początku mnie trochę wzruszył, teraz chętnie do niego wracam, bo to świadczy chyba o tym, że im na mnie zależy. Szczególnie docenia się takie rzeczy gdy nie mieszka się razem a tylko spotyka raz na kilka lat.
Awatar użytkownika
nowik31
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-03-14, 20:09
Lokalizacja: Kielce

Post autor: nowik31 »

Najlepiej jak wyżej coś z zainteresowaniami. Ale może poza inforamatycznymi, np. jakiś aparat, gadżet.
Zamiast prosić chana, lepiej poproś odźwiernego.
ODPOWIEDZ