pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ketchup, a ketchup

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
iza66
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2015-05-21, 08:25

Ketchup, a ketchup

Post autor: iza66 »

Witam wszystkich, chciałabym poruszyć temat ketchupów. Używamy go do wielu dań, uwielbiają je dzieci, ale co tak naprawdę jemy? Czy ketchup bez konserwantów w cudowny sposób staje się zdrowy, czy może ma inne ukryte składniki. Zachęcam do debaty. Szczególnie proszę o opinię osoby, które czytają i znają się na rozszyfrowaniu etykiet. Z racji rozpoczęcia sezonu grillowego proponuję zacząć od http://www.ketchupy.pl/produkty/pikantny-grillowy.html. Ewentualnie, może znacie zamienniki ketchupów tradycyjnych, wykonane z innych owoców. Jeśli tak, to podzielcie się przepisami.
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

ja zawsze kupuję te które w składzie mają największa ilość pomidorów z których zostało zrobione 100 gram keczupu. Np. pudliszki ma 190 gram pomidora na 100 g keczupu, albo "piotr i pawel" ma 210 gram pomidora na 100 gram keczupu. One są najbardziej wartościowe bo mają największą ilość lipogenu. Im bardziej skoncentrowany tym zdrowszy.
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
skylara
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-05-27, 09:06

Post autor: skylara »

Ja zawsz, odkąd pamiętam kupuję ketchup Włocławek w słoiku. Najlepszy ketchup. Przepyszny, kiedy inne za bardzo ciągną octem, aż zatyka....
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Ketchup ma przede wszystkim mnóstwo cukru. Moja babcia sama robi z własnych pomidorów - ten nie ma sobie równych.
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

nigdy nie jadłam domowego ketschupu, ale musi być pyszny...
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

A cóż to za problem go sobie przyrządzić? Bardzo często robię taki domowy ketchup.
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

podaj przepis jak możesz ;) może się skuszę i zrobię ;)
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
ODPOWIEDZ