pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Konkurs Blue Dragon Sushi :) Polecam

Nowe tematy tylko dla Administracji. Tutaj organizowane są konkursy.
modnisia
-#
-#
Posty: 109
Rejestracja: 2015-01-03, 13:24

Konkurs Blue Dragon Sushi :) Polecam

Post autor: modnisia »

Hejka wszystkim :) Jest fajny konkurs dla miłośników Sushi. Trzeb tylko kupić produkty Blue Dragon za minimum 15 zł i wymyślić hasło konkursowe . Czekają super nagrody 1200 nagród, pokazy sushi i warsztaty oraz miseczki do sushi. Więcej na: www.robimysushi.pl Czas do 22 lutego:) Mam nadzieje że mi też się uda he he:)

[ Dodano: 2015-01-13, 13:23 ]
Hejka właśnie szykuje się do tego konkursu i chciałam kupić jakieś produkty z Blue Dragon :) Co sądzicie o paście Musztardowej??? Smakował już ktoś może??
Gram
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-01-22, 16:12

Post autor: Gram »

Modnisia ja smakowałem i moim zdaniem jest naprawdę ekstra. Jadałem lepszą ale przywiezioną z kraju wiśni ;)

Fajnie że napisałaś o konkursie. Nie wiedziałem że BD coś takiego wymyśliło... Czas na wieczór sushi! :D
modnisia
-#
-#
Posty: 109
Rejestracja: 2015-01-03, 13:24

Post autor: modnisia »

oooo to super to chyba ją kupię bo zabieram się do tego konkursu już od prawie miesiąca... ale zawsze coś wypadnie.... to muszę w końcu wybrać się na te zakupy bo czasu już zostało niewiele tylko do 22 lutego:)

[ Dodano: 2015-02-16, 13:59 ]
Do Gram: .... miałeś rację pyszna ta pasta musztardowa:) właśnie zabrałam się w końcu do konkursu:)
Kamyk
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2014-08-09, 12:57

Post autor: Kamyk »

http://www.robimysushi.pl/konkurs to chodzi o ten konkurs. Pozwolę sobie zarzucić linkiem ponieważ też biorę w nim udział. Wiadomo kto poprowadzi warsztaty?
ODPOWIEDZ