pompy abs, abs pump

wiercenie studni

babskie filmy

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Prallinka pisze:Ja ostatnio oglądałam The Duff - taki film trochę na odmóżdżenie, ale w sumie całkiem ciekawą puentę za sobą niósł ;)
O! Ja też uwielbiam listy do M.!!! Zwłaszcza się teraz nakręciłam, bo niedługo druga część wychodzi ;)


Taak! ja idę już 11 listopada na pokaz przedpremierowy :)
Adona
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-11-24, 00:27

Post autor: Adona »

Zdecydowanie Thelma i Louise i nie tylko dla kobiet.
Awatar użytkownika
gadulka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-08-28, 12:56

Post autor: gadulka »

Zdecydowanie Listy do M2- super film, nie tylko dla Pan:) smieszny, ale i wzruszajcy, polecam
Gadka
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-12-05, 09:32

Post autor: Gadka »

Ja i jedynkę z przyjemnością obejrzałam, a niedługo wchodzi do kin nowy film Mitji Okorna (rezysera jedynki właśnie) Planeta Singli, ja się wybieram.
Lunneta
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2016-01-19, 13:43

Post autor: Lunneta »

Ja nie załapałam się na Listy do M, może uda sie iśc na Planete Singli, zobaczę po premierze czy znajomi będą tak samo dobrze mówić o Planecie jak o Listach do M.
alex21
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2016-01-20, 14:52

Post autor: alex21 »

Listy przypadły mi bardzo do gustu i nie powiedziałbym żeby były typowo "babskie". Jeżeli chodzi o najnowszą produkcję Mitji czyli Planetę Singli to obstawiam że będzie to typowo babskie kino ale jak miłośnik polskiej komedii i na tym nie zabraknie mnie w kinie :D W filmach Okorna naprawdę widać oryginalnego ducha polskiej komedii, stąd też wierzę że w Planecie nie będzie inaczej i nie zawiodę się na nowej polskiej komedii romantycznej :)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

alex21 pisze:Listy przypadły mi bardzo do gustu i nie powiedziałbym żeby były typowo "babskie". Jeżeli chodzi o najnowszą produkcję Mitji czyli Planetę Singli to obstawiam że będzie to typowo babskie kino ale jak miłośnik polskiej komedii i na tym nie zabraknie mnie w kinie :D W filmach Okorna naprawdę widać oryginalnego ducha polskiej komedii, stąd też wierzę że w Planecie nie będzie inaczej i nie zawiodę się na nowej polskiej komedii romantycznej :)
Widizałm reakcje na facebooku po pierwszych seansach kina kobniet, dziewczyny zachwycone co do jednej.
Supremator
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2012-09-04, 21:38

Post autor: Supremator »

Mama z siostrą ostatnio "Odmienić los" katują. Nie wypowiem się, bo nie moja bajka, ale oderwać je ciężko.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ja oglądałam ostatnio Drugi Hotel Marigold. Nie wiem co prawda czy to typowo babski film, ale mi się bardzo spodobał.
Lunneta
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2016-01-19, 13:43

Post autor: Lunneta »

Tez ostatnio oglądałam Odmienić los :P można sie wkręcić :) a na Planete singli zabrał mnie chłopak, porządna komedia, dobrze zrobiona dobra propozycja na wieczór z koleżankami ale i na randkę. Swietna i śliczna Więdłocha :)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Lunneta pisze:Tez ostatnio oglądałam Odmienić los :P można sie wkręcić :) a na Planete singli zabrał mnie chłopak, porządna komedia, dobrze zrobiona dobra propozycja na wieczór z koleżankami ale i na randkę. Swietna i śliczna Więdłocha :)
Wszyskto prawda!
A podoba Ci się teledysk?
planeta singli teledysk Bovska
ance
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-06, 13:30

Post autor: ance »

Planetę kupuję w całości - film genialny, teledysk Bovski oglądam w kółko :rotfl:
Wczoraj nawet rozmawiałyśmy z przyjaciółką, że fajnie by było gdyby powstała druga część - tym razem z punktu widzenia faceta :lol:
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Pomysł Planety Singli z męskiego punktu widzenia bardzo mi się podoba! Ciekawe czy kobiety też są takie kreatywne we "wtopach randkowych". :)
saranara15
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2016-04-12, 15:28

Post autor: saranara15 »

Dla mnie ulubionymi filmami są "Pamiętnik" i "Dla ciebie wszystko" są mega mega wzruszające i opowiadają piękne historie.
anielka
-#
-#
Posty: 124
Rejestracja: 2016-04-18, 18:47

Post autor: anielka »

Uwielbiam filmy na podstawie powieści Sparksa - zwłaszcza "Pamiętnik", "Dla Ciebie wszystko", "Szczęściarz"
ODPOWIEDZ