pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Paintball

Tematy i posty z dziedziny sportowej, nie pasujące do powyższych kategorii.
rokefeler
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2014-10-23, 01:28

Post autor: rokefeler »

najwiekszy wydatek dopiero ich czeka, marker
Awatar użytkownika
paraliz
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2015-02-18, 20:05
Lokalizacja: Legnica

Post autor: paraliz »

rokefeler pisze:chyba wazniejszy jest marker - pistolet ?! :)
Kompletować sprzętu nie musi od markera. Skoro gra na wypożyczonym sprzęcie głównie, to co za różnica.
rokefeler pisze:ja bym raczej zainwestowal w marker, niz w moro
Na marker trzeba "uciułać" trochę więcej pieniędzy.
hewlett pisze:to jest sportowy dyskont- coś jak biedra wśród sportowych sklepów, myślisz, że warto?
Są tam dobre produkty jak buty Adidasa do gry w piłkę na sztucznej murawie (sam mam), ale to nie jest sklep, w którym kupuje się rzeczy do grania w paintball.
rokefeler
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2014-10-23, 01:28

Post autor: rokefeler »

paraliz pisze:Kompletować sprzętu nie musi od markera. Skoro gra na wypożyczonym sprzęcie głównie, to co za różnica.
pytanie bylo o kompletowanie wlasnego sprzetu, wiec marker na pocatek, bo inaczej nie pogra
paraliz pisze:Na marker trzeba "uciułać" trochę więcej pieniędzy.
co prawda to prawda, hobby kosztuje
polowac na promocje
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

rokefeler pisze:
paraliz pisze:Kompletować sprzętu nie musi od markera. Skoro gra na wypożyczonym sprzęcie głównie, to co za różnica.
pytanie bylo o kompletowanie wlasnego sprzetu, wiec marker na pocatek, bo inaczej nie pogra
ale pożyczy...
tudzież zgadzam się do tego, że najpierw marker- ten zakup cieszy niezmiernie.
rokefeler pisze:
paraliz pisze:Na marker trzeba "uciułać" trochę więcej pieniędzy.
co prawda to prawda, hobby kosztuje
polowac na promocje
jakieś 500- 700 zł trzeba ieć na osprzęt strzelający.

rokefeler pisze:najwiekszy wydatek dopiero ich czeka, marker
też najprzyjemniejszy wydatek :)
paraliz pisze:
rokefeler pisze:chyba wazniejszy jest marker - pistolet ?! :)
Kompletować sprzętu nie musi od markera. Skoro gra na wypożyczonym sprzęcie głównie, to co za różnica.
można pożyczać, ale po to inwestujesz w cały osprzęt, żeby właśnie mieć własny- zwłaszcza marker. Dlatego zacząłbym jednak właśnie od markera.
rokefeler pisze:
hewlett pisze:to jest sportowy dyskont- coś jak biedra wśród sportowych sklepów, myślisz, że warto?
Są tam dobre produkty jak buty Adidasa do gry w piłkę na sztucznej murawie (sam mam), ale to nie jest sklep, w którym kupuje się rzeczy do grania w paintball.
perełki są wszędzie. nie kupiłbyś tam nawet odpowiedniego stroju do paintballa?
Awatar użytkownika
paraliz
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2015-02-18, 20:05
Lokalizacja: Legnica

Post autor: paraliz »

hewlett pisze:perełki są wszędzie. nie kupiłbyś tam nawet odpowiedniego stroju do paintballa?
A mają coś takiego w ofercie? Jakby było, to czemu nie, ale jak mam szukać, to bym zaczął od militaria.pl lub podobnych sklepów.
hewlett pisze:Dlatego zacząłbym jednak właśnie od markera.
Ok, tylko nie jest to najtańszy wydatek jeśli chodzi o sprzęt. A w zasadzie najdroższy. Chociaż już później jest z górki.
rokefeler pisze:co prawda to prawda, hobby kosztuje
polowac na promocje
Heh, no też można. Chociaż takie rzeczy nie są często przeceniane.
gilbert
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2015-04-14, 16:38

Post autor: gilbert »

paraliz pisze:Na marker trzeba "uciułać" trochę więcej pieniędzy.
byłem pare razy pograć , i zawsze sie wypożyczało. na początek korona Ci nie spadnie jak sobie wypożyczysz;] można też kuoićoczywiscie ale te pare złoych wydasz..
hewlett pisze:tudzież zgadzam się do tego, że najpierw marker- ten zakup cieszy niezmiernie.
to na pewno, choć musisz co nie co wiedzieć w temacie, jeżeli w ferworze zachwytu kupi sredniej jakości marker ale za to drogi , będzie pożniej żałował..
hewlett pisze:można pożyczać, ale po to inwestujesz w cały osprzęt, żeby właśnie mieć własny- zwłaszcza marker. Dlatego zacząłbym jednak właśnie od markera.
potem cała reszta, ochraniacze,odziez,maska
Mess
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2014-12-07, 21:12
Lokalizacja: Polska

Post autor: Mess »

hewlett pisze: to już sporo kasy poszło, nie? to nie jest tania sprawa :)
Kwestia doboru, są różni producenci i różne ceny. Kasy wydałam umiarkowanie. A sprzęt mam ze średniej półki.
rokefeler pisze:najwiekszy wydatek dopiero ich czeka, marker
Zgadza się marker to spory wydatek, ale mam już coś na oku :)
paraliz pisze:Kompletować sprzętu nie musi od markera. Skoro gra na wypożyczonym sprzęcie głównie, to co za różnica.
Spora różnica. Po co kupować laptop można chodzić do kafejki - taka to jest właśnie różnica.
gilbert pisze:
hewlett pisze:można pożyczać, ale po to inwestujesz w cały osprzęt, żeby właśnie mieć własny- zwłaszcza marker. Dlatego zacząłbym jednak właśnie od markera.
potem cała reszta, ochraniacze,odziez,maska
No właśnie nie. Mi się nie widzi nosić po kimś maski, kasku czy rękawic od tego się zaczyna, marker na końcu jak już będziesz wiedział, że to jest dla Ciebie. Trochę higieny Panowie.
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

Mess pisze: No właśnie nie. Mi się nie widzi nosić po kimś maski, kasku czy rękawic od tego się zaczyna, marker na końcu jak już będziesz wiedział, że to jest dla Ciebie. Trochę higieny Panowie.
ooo, tu prawda.
maski po kimś, kto tam chuchał, dmuchał pocił się i pluł...
kask nie jest w ogóle potrzebny.
rękawice łatwo się przepacają, fajnie mieć własne.
kombinezon zakładasz na warstwę odzieży więc może być pożyczony.
paraliz pisze:
hewlett pisze:perełki są wszędzie. nie kupiłbyś tam nawet odpowiedniego stroju do paintballa?
A mają coś takiego w ofercie? Jakby było, to czemu nie, ale jak mam szukać, to bym zaczął od militaria.pl lub podobnych sklepów.
nie znam oferty dobrze. coś tam dla wędkarzy i mysliwych mają. jak wiesz czego szukasz i co chcesz to moze coś sie da wybrać. ale nie tam poszedłbym za zakupu. zacząłbym od demobilu
paraliz pisze:
hewlett pisze:Dlatego zacząłbym jednak właśnie od markera.
Ok, tylko nie jest to najtańszy wydatek jeśli chodzi o sprzęt. A w zasadzie najdroższy. Chociaż już później jest z górki.
i jedyny, który tak naprawdę jest niezbędny- jak chcesz grać bez markera niby? to jak kolarstwo- zacznij od kupienia roweru :)
Carbid
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-05-06, 13:05
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Carbid »

hewlett pisze: i jedyny, który tak naprawdę jest niezbędny- jak chcesz grać bez markera niby? to jak kolarstwo- zacznij od kupienia roweru :)
Czy dobrze rozumiem, że żeby sprobować gry w paintball, potrzeba kupić marker za kilka stów i do tego załozyć zaplutą maskę na twarz i przepocone rękawiczki??
Życie najbliższe swej istocie smakuje najlepiej.
gilbert
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2015-04-14, 16:38

Post autor: gilbert »

Mess pisze:paraliz napisał/a:
Kompletować sprzętu nie musi od markera. Skoro gra na wypożyczonym sprzęcie głównie, to co za różnica.


Spora różnica. Po co kupować laptop można chodzić do kafejki - taka to jest właśnie różnica.
niezłe porównanie, pasująe i na miejscu, więc nikt by nie chciał chodzic do kafejki lepiej miec swojego kompa
Mess pisze:No właśnie nie. Mi się nie widzi nosić po kimś maski, kasku czy rękawic od tego się zaczyna, marker na końcu jak już będziesz wiedział, że to jest dla Ciebie. Trochę higieny Panowie.
nie no miałem na mysli kupno. może w tej kolejności co Ty sugerujesz ale kupno, nie chciałbym zakładać po kims spoconej maski i kasu ... ;/

hewlett pisze:kask nie jest w ogóle potrzebny.
tak sądzisz? a jak w łeb dostanie? przewróci sie o korzeń,kamień biegną na oślep w ferworze gry i walki ?
hewlett pisze:A mają coś takiego w ofercie? Jakby było, to czemu nie, ale jak mam szukać, to bym zaczął od militaria.pl lub podobnych sklepów.
jak sama nazwa wskazuje, dedykowany do takich dziedzin, wiec musi byc dobrze wyposażony
Carbid pisze:Czy dobrze rozumiem, że żeby sprobować gry w paintball, potrzeba kupić marker za kilka stów i do tego załozyć zaplutą maskę na twarz i przepocone rękawiczki??
haha :D niezły wniosek wyciągnąłeś;] mysle,że niekoniecznie . chcesz spróbowa najpierw to owszem możesz wypożyczy sprzęt, założ dresy i dobre buty i na pierwszy raz na próbe chyba styknie,co nie?
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

gilbert pisze:
hewlett pisze:kask nie jest w ogóle potrzebny.
tak sądzisz? a jak w łeb dostanie? przewróci sie o korzeń,kamień biegną na oślep w ferworze gry i walki ?
strzelę Cię pestką od czereśni w tył głowy i zobaczymy czy padniesz. to taki sam ból więc ten kask naprawdę nie jest konieczny. maska zakrywająca twarz i oczy wystarcza.
gilbert pisze: jak sama nazwa wskazuje, dedykowany do takich dziedzin, wiec musi byc dobrze wyposażony
shooting&outdoor- powinny tam być nawet ogrodowe gumiaki :)
Carbid pisze: Czy dobrze rozumiem, że żeby sprobować gry w paintball, potrzeba kupić marker za kilka stów i do tego załozyć zaplutą maskę na twarz i przepocone rękawiczki??
tak, jeżeli nie masz wyobraźni.
jeżeli ją masz, to pożyczasz na pierwszy raz sprzęt, dostajesz do tego maskę i strój, a z domu bierzesz stare rękawiczki i buty.
a potem. kupujesz własny marker, ręakwice, maskę, kask jak chcesz, borządne buty i kombinezon wg upodobań.
Mess
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2014-12-07, 21:12
Lokalizacja: Polska

Post autor: Mess »

hewlett pisze: kask nie jest w ogóle potrzebny.
A kto tak powiedział? Oczywiście, że jest.
hewlett pisze: i jedyny, który tak naprawdę jest niezbędny- jak chcesz grać bez markera niby? to jak kolarstwo- zacznij od kupienia roweru :)
Na początek można wypożyczyć.
Carbid pisze: Czy dobrze rozumiem, że żeby sprobować gry w paintball, potrzeba kupić marker za kilka stów i do tego załozyć zaplutą maskę na twarz i przepocone rękawiczki??
Nie źle rozumiesz. Możesz zapewne cały ten sprzęt gdzieś na poczatek wypożyczyć.
Awatar użytkownika
Negra
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2015-02-08, 11:17

Post autor: Negra »

rokefeler pisze: wiesz jakie znaczenie ma interpunkcja
co innego znaczy
Nie musisz szukać w sklepach specjalistycznych z militariami

niz

Nie, musisz szukać w sklepach specjalistycznych z militariami
spoko, sens załapałam :)

[ Dodano: 2015-05-14, 21:00 ]
rokefeler pisze:
paraliz pisze:Kompletować sprzętu nie musi od markera. Skoro gra na wypożyczonym sprzęcie głównie, to co za różnica.
pytanie bylo o kompletowanie wlasnego sprzetu, wiec marker na pocatek, bo inaczej nie pogra
Pogra, marker można wypożyczyć - maskę jednak lepiej mieć swoją

[ Dodano: 2015-05-14, 21:02 ]
hewlett pisze:
gilbert pisze:
hewlett pisze:kask nie jest w ogóle potrzebny.
tak sądzisz? a jak w łeb dostanie? przewróci sie o korzeń,kamień biegną na oślep w ferworze gry i walki ?
strzelę Cię pestką od czereśni w tył głowy i zobaczymy czy padniesz. to taki sam ból więc ten kask naprawdę nie jest konieczny. maska zakrywająca twarz i oczy wystarcza.
jak pestką od czereśni? zdecydowanie nie, to chyba markery których ja używam do gry maja większą siłę
be happy :)
gilbert
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2015-04-14, 16:38

Post autor: gilbert »

hewlett pisze:strzelę Cię pestką od czereśni w tył głowy i zobaczymy czy padniesz. to taki sam ból więc ten kask naprawdę nie jest konieczny. maska zakrywająca twarz i oczy wystarcza.
to wiele wyjaśnia, bo oglądjaąc filmiki i filmy , w których występuje paintball ci co dostaną zwijają się z bółu. ale jeżeli nie jest w głowe to takie straszne uderzenie to taka maska na oczy styknie
Negra pisze:jak pestką od czereśni? zdecydowanie nie, to chyba markery których ja używam do gry maja większą siłę
macie różne zdanie.. więc albo jeden odczuwa inny bół od drugiego,albo panowie doradźcie coś wspólnie , sensownie;]
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

ja nie widziałem, żeby ktoś sie zwijał z bólu podczas paintballu.
mamy chyba inną granicę bólu. w każdym razie całemu paintballowi bliżej do przyjemności niż nieprzyjemności.
ODPOWIEDZ