pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jakiego zwierzaka lub gryzonia przygarnac?

Jeśli lubisz rozmawiać o zwierzętach to jest odpowiednie miejsce dla Ciebie.
adam78
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-10-31, 20:14

Jakiego zwierzaka lub gryzonia przygarnac?

Post autor: adam78 »

Witam. Doradzicie mi. Zastanawiam się nad sprawieniem sobie jakiegoś zwierzaka. Mam małe mieszkanie , dlatego nie bardzo mogę sprawić sobie dużego psa. Pies męczyłby się u mnie. Myślę też czy miałbym chęć dzień w dzień wyprowadzać go na spacer. Pomyślałem, że może lepiej kupić jakieś mniejsze zwierzątko. Nie znam się na tym i nie znam się czego wymagają zwierzęta. Nie bardzo się też znam jakie wyposażenie jest potrzebne. Z tego co wiem nawet jeśli kupowałbym rybki potrzebowałbym do tego całego wyposażenia. Nigdy nie miałem zwierzątka i nie bardzo wiem jak się do tego zabrać. W każdym sklepie zoologicznym chcą mi sprzedać różne zwierzaki, że nie ma z nimi problemu. Za to nikt nie poinformował nie, które są najłatwiejsze w hodowli. Czy wy macie w tej kwestii jakieś doswiadczenia. Nie chcę narażać zwierzaka na niepotrzebny stres. Nie chciałbym też się stresować, że nie wiem jak o niego dbać. Które zwierzęta są łatwe w utrzymaniu. Potrzebuję zwierzątko, by urozmaicić sobie życie. Czasami ludzie w takiej sytuacji kupują psa lub kota, ale czy warto? Zwierząt jest tak wiele, że nie mam pojęcia co wybrać. Pomożecie mi.
Każdy lubi zwierzęta. E-zwierzeta świat jest fantastyczny. Nie ważne czy jesteś psiara czy kociara <3 <3
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

To może pomyśl o jakiś królikach? To są świetne zwierzaki i bardzo łątwe w opiece. Tylko trzeba uważać, by nie poleciały gdzieś, bo koleżance raz wypadł przez balkon. Po prostu kup tego typu klatki dla królików i będzie spokój. Na pewno będziesz zadowolona z takich zwierzaków. Fajna jest też świnka morska, chociaż akurat ona jest dośc mała.
Jackos
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-01-04, 20:58

Post autor: Jackos »

Chomik albo świnka morska są łatwe w utrzymaniu.
lipmk
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-03-03, 08:05
Kontakt:

Post autor: lipmk »

Najlepiej chomik, mało wymagające zwierze.
semtex
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2015-05-10, 10:49
Kontakt:

Post autor: semtex »

Spraw sobie kota. Potrafią się przytulić itd. - te wszystkie chomiki nie zapewniają poczucia bliskości. Nawet nie rozpoznają właściciela. Kot dobrze znosi długą nieobecność właściciela. Pies, nawet najmniejszy, wymaga dużo więcej czasu i uwagi. :)
Martuśśka_658
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2016-06-14, 10:09

Post autor: Martuśśka_658 »

Ja bym na twoim miejscu wybrała chomika, świnkę morską albo królika bo są mało wymagającymi zwierzętami
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Zwierzaka lub gryzonia? A to gryzonie już nie są zwierzakami?
AnnaLis
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2018-01-22, 11:06
Kontakt:

Post autor: AnnaLis »

kota , one są najmniej obsługowe . maj mniej z nimi problemów
Proszę zobacz Oferty Pracy w Polsce Nex-Jobs np. Koszalin
ika.jelonek
-#
-#
Posty: 94
Rejestracja: 2016-07-15, 21:45

Post autor: ika.jelonek »

Według mnie najlepiej przygarnąć kotka :) Sama tak zrobiłam ze zgubą, która błąkała się przez kilka tygodni po osiedlu. Na początku nie wiedziałam co robić, czy powinnam ją zaszczepić, czy też stosować coś na pchły... Na szczęście odpowiedź na te wszystkie pytania znalazłam na https://www.fiprex.pl/blog/category/koty/ :) Dzięki temu moja kotka jest teraz zdrowa i szczęśliwa, a przede wszystkim bardzo przeze mnie kochana!
edenred
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2018-05-15, 15:30
Kontakt:

Post autor: edenred »

W takim układzie, proponuję kota lub świnkę morską. Tak czy inaczej o oba te zwierzaki trzeba dbać i poświęcać im czas. Jeżeli chcesz po prostu mieć zwierzę, a nie za bardzo masz czas na opiekę nad nim, to lepiej sobie odpuść taki zakup. Ewentualnie chomik wchodziłby tu w grę.
ODPOWIEDZ