pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Po czym to poznac?

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Gokax
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2009-01-10, 17:23

Po czym to poznac?

Post autor: Gokax »

No wiec tak. Jestem w sumie troche nie smialy i nigdy nie czulem jakiegos zapotrzebowania na dziewczyne. Jednak poznalem taka fajna dziewczyne, ktora jest mlodsza i bardzo mi sie podoba lekko mowiac jednak nie wiem po czym poznac ze ja sie jej tez podobam. Wiem co nie co o mowie ciala jednak jeszcze nie zwracalem na to uwagi. WIem ze latwo sie mowi idz spytaj zapros bla bla bla. jednak to nie jest takie proste wiec nie pisac czegos takiego :P ^^.
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Na początku przydatne jest zwyczajne uśmiechnięcie się - spojrzenie w oczy na korytarzu, usmiech jak na Ciebie spojrzy - ogólnie rzecz biorąc ona musi wyczuć, że się koło niej kręcisz. Jak to zauważy to albo sama zacznie dawać znaki, albo będzie Cię ostentacyjnie ignorować - wtedy to klapa.
Gokax
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2009-01-10, 17:23

Post autor: Gokax »

Nocturn pisze:usmiech jak na Ciebie spojrzy
tylko ze ona caly czas sie usmiecha no prawie xD
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Mi się nie wydaje,żeby bez rozmowy można było coś zdziałać.. Ale może jakieś liściki najpierw :roll: Możesz jej napisać jakiś liścik,zaproponować spotkanie,jeśli się zgodzi to niech przyjdzie w jakieś miejsce,które ustalisz,albo coś :roll: A jak nie przyjdzie,to będzie wiadomo,że nic z tego. Nie wiem,ja nie mam pomysłów :roll:
Gokax
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2009-01-10, 17:23

Post autor: Gokax »

No tyle ze my gadamy ze soba w szkole i na gg nie ze nie znamy sie wcale zdaje mi sie ze nie mamy zlego kontaktu.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Chłooopie,no to się przełam i jej powiedz coś miłego,jakiś komplement ;) Zwalcz nieśmiałość,nie pogryzie Cię :) Pomyśl sobie,co będzie jak będziesz prosił jakąś o rękę :roll:
Gokax
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2009-01-10, 17:23

Post autor: Gokax »

NO tak to akurat wiem, tyle ze nie wiem czy ona poprostu nie chce byc z kims innym i chce poprostu dowiedziec sie co robi dziewczyna w takiej sytuacji ;]
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Jak nie chce byc z kimś, to nie chce i tyle, nie zwraca na Ciebie uwagi :roll: my Ci tego nie powiemy. Owszem, można wczytac czasami coś z zachowania, ale często błędnie. Więc nadal podtrzymuje, ze rozmowa jest lekiem.
ODPOWIEDZ