pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Odchudzanie przed świętami

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
marysianka667
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2013-11-22, 10:38

Odchudzanie przed świętami

Post autor: marysianka667 »

Też chcecie zrzucić parę kilo przed świętami ?
W czasie świąt nie potrafię powstrzymać się od jedzenia, a chciałabym na sylwestra ładnie wyglądać w sukience.
Zaproponujecie mi jakąś sprawdzoną dietę ?
Zastanawiam się też nad tym
http://www.glamki.pl/life/pomysl-na-fit ... _9320.html
http://www.glamki.pl/gotowanie/diety/di ... _5582.html
Co o tym myślicie ?
Moli
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-11-26, 20:11

Post autor: Moli »

Ja do diety dołączyłabym te tabletki Są bardzo skuteczne i działają bardzo szybko.Dużą zaletą tych tabletek jest to że są z naturalnych składników.
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Praktycznie każdy z nas chce zrzucić kilka kilogramów przed świętami ... A już większość po świętach kiedy to bardzo łatwo jest przytyć jedząc wszystkie te pyszności, które mamy przed sobą na stole :D
Jeśli interesuje Was odchudzanie porady dietetyczne to w tym serwisie poczytacie sobie kilka ciekawych artykułów na ten temat - myślę, że warto jest zapoznać się z tematem tak aby zaplanować odchudzanie w sposób najbardziej korzystny. Sam zresztą obiecałem sobie, że schudnę od nowego roku jakieś 5 kg ;) Ju zabrałem się do dzieła - jestem w trakcie i zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak na razie jestem dobrej myśli.
Tyber89
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-01-08, 09:45

Post autor: Tyber89 »

Ja się akurat nie odchudzałem bo wiedziałem że przed świętami nie ma sensu. Na szczęście dużo nie potrzebuję także bieganie 2-3 razy w tygodniu powinno uregulować sprawę.
ashkka
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-01-15, 08:50

Post autor: ashkka »

Odchudzanie się przed świętami nie jest dobrym pomysłem, bo i tak wszystkie nasze starania pójdą na marne. Lepiej zacząć zrzucać kilogramy po świętach :)
fitbaby
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-01-20, 19:15

Post autor: fitbaby »

Przy odchudzaniu najważniejsza jest motywacja. Należy odpowiednio dobrać dietę najlepiej po konsultacji z dietetykiem który zrobi ci cały bilans ciała. Kolejna ważna rzeczą jest odpowiedni plan treningowy, ze swojej strony polecam plan treningowy mel b.
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

Post autor: Ola44 »

najlepiej to już zacząć żeby na następne świeta zdążyć:)
a tak na poważnie - nie lepiej być w formie cały rok, i w lato się pokazać na plaży :)
dla mnie najgorsze utrapienie to jednak nie kilogramy a cellulit...
Może jakieś metody, środki, rady?
Majcia
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-01-29, 14:57

Post autor: Majcia »

Niby przed świętami nie ma sensu, ale zobaczcie zawsze są po drodze jakieś święta. Popieram Olę44 że najlepiej cały rok być w formie.
Tusia
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-01-17, 15:08

Post autor: Tusia »

Ola44 pisze: dla mnie najgorsze utrapienie to jednak nie kilogramy a cellulit...
Nawet nie wiem czy to nie gorszy problem. Niestety walka z nim wymaga większej uwagi i poświęcenia uważam, a także wytrzymałości.
Ola44 pisze:Może jakieś metody, środki, rady?
Grunt to wytrwałość w diecie i przede wszystkim w ćwiczeniach. Nie wiem pod co zaliczyć masaże, ale taka mechaniczna metoda moim zdaniem również pomaga w walce z cellulitem. Dodatkowo w swojej kuracji wspierałam się detocellem. Jak widać wykładników do osiągnięcia sukcesu jest parę.
Godee
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-01-29, 15:42
Lokalizacja: opole

Post autor: Godee »

na spalanie kalorii polecam pół godziny dziennie na skakance, od razu wygładzamy brzuch :)
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

Post autor: Ola44 »

ooo skakanka! zupełnie zapomniałam o tym cudnym wynalazku :)
detocell - moze to i jest wyjście z sytuacji :)
na pewno jest to spore wsparcie w połączeniu, tak jak mówisz, z dietą i ćwiczeniami.
Ciekawe jak się ma skakanie na skakance do cellulitu na pośladkach:)
Tusia
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-01-17, 15:08

Post autor: Tusia »

Ola44 pisze:ooo skakanka! zupełnie zapomniałam o tym cudnym wynalazku :)
Podobno w lidlu sprzedawali ostatnio takie liczące kalorie!!
Ola44 pisze:detocell - moze to i jest wyjście z sytuacji :)
na pewno jest to spore wsparcie w połączeniu, tak jak mówisz, z dietą i ćwiczeniami.
Jest motywacją. Bo skoro działam od wewnątrz trzeba też działać z ćwiczeniami od zewnątrz. :)
Ola44 pisze:Ciekawe jak się ma skakanie na skakance do cellulitu na pośladkach:)
Myśl, że skakanka ma głównie wpływ na cellulit na udach i pośladkach.
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

Post autor: Ola44 »

koleżanka kupiła mi wczoraj na lokalnym ryneczku skakankę za 3,50!!!
się biorę do roboty (współczuję tylko sąsiadom z dołu...)
Ah, i jeszcze jedna dobra wiadomość: wchodzę sobie dzisiaj na fejsbuczka, a tam na głównej informacja, że detocell jest w promocji, dwa w cenie jednego :) jupii :D
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

I tak nikt mnie nie pocałuje pod jemiołą w tym roku, więc po co mam się odchudzać?
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ja staram się dbać o ładną figurę przez cały rok, nie tylko przed wakacjami i świętami. Dzięki czemu nie muszę stosować później jakiś zintensyfikowanych diet.
ODPOWIEDZ