pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Problem z pracą na studiach?

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Kobieta mająca dzieci i jeszcze studiująca, to jest coś, ileż trzeba samozaparcia i silnej woli zrealizowania swoich wcześniejszych planów,pewnie czasami pada na twarz,ale potrafi wytrwać. A skoro ktoś studiuje na dziennych,sądzę, że martwić się raczej nie musi o fundusze, bo wiadomo - rodzice. Na zaocznych, dobrze jest pracować,aby mieć swoje parę groszy.Ale coś mi się wydaje, że jednak indywidualny tok nauczania,a zajęcia codzienne - jest kolosalną różnicą. A w jeden dzień w tygodniu wolnym na uczelni - raczej kokosów się nigdzie nie zarobi, a i pracodawcy raczej takich dorywczych na jeden dzień nie poszukują, no chyba, że w McDonaldzie.
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

A ja działam w programowaniu i tworzeniu stron. Pracuję głównie zdalnie. Polecam tą formę każdemu bo można połączyć studia z pracą. Dużo jest zleceń związanych z grafiką komputerową, dlatego ten kurs powinien się przydać kilku osobom http://strefakursow.pl/kursy/fotografia ... encja.html
Sprawdźcie sobie na zlecenia przez net czy oferii ile jest ciekawych ofert.
xucui
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-09-16, 10:10

Post autor: xucui »

Kurs fajny, tylko niech Ci co się na niego zapiszą pamiętają o tym, że muszą jeszcze posiadać legalną wersję PhotoShopa, a licencja wcale taka tania nie jest :)
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

dobrodziejka pisze:Kobieta mająca dzieci i jeszcze studiująca, to jest coś, ileż trzeba samozaparcia i silnej woli zrealizowania swoich wcześniejszych planów,pewnie czasami pada na twarz,ale potrafi wytrwać. A skoro ktoś studiuje na dziennych,sądzę, że martwić się raczej nie musi o fundusze, bo wiadomo - rodzice. Na zaocznych, dobrze jest pracować,aby mieć swoje parę groszy.Ale coś mi się wydaje, że jednak indywidualny tok nauczania,a zajęcia codzienne - jest kolosalną różnicą. A w jeden dzień w tygodniu wolnym na uczelni - raczej kokosów się nigdzie nie zarobi, a i pracodawcy raczej takich dorywczych na jeden dzień nie poszukują, no chyba, że w McDonaldzie.
Dobrodziejka - ale trzeba sobie jakoś radzić. Pod koniec września będzie u nas konferencja poświęcona tematyce rodzicielstwa i pracy, łącznie z tym, że będzie przy okazji spotkania giełda pracy. Mogłoby ci się spodobać. Z tego co teraz czytam, to jednak jest bezpłatnie, więc tym bardziej. Tylko, że spotkanie w Warszawie. :)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

A co to za spotaknie?> takie otwarte czy tylko dla studentów?
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

galaxy - dla wszystkich. Dla pracowników samorządowych, matek, osób poszukujących pracy itd. Tam będzie kilka spotkań, więc może coś wybierzesz.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Justynian pisze:galaxy - dla wszystkich. Dla pracowników samorządowych, matek, osób poszukujących pracy itd. Tam będzie kilka spotkań, więc może coś wybierzesz.
aha, a masz jakieś szczegółowe namiary?
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Kod: Zaznacz cały

http://warszawa.wspkorczak.eu/pl/wydarzenia/12624.html
Na facebooku to łatwo znaleźć, bo konferencja jest 28 września, czyli za chwilę.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Na szczęście matką jeszcze nie jestem, więc nie muszę się martwić. Ale ciekawi mnie jakie jeszcze tematy będą poruszane na tej konferencji. Poszukam.
Pod hasłem uczelnia korczaka konferencja 28 września, tak? :)
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

To ja może mojej dziewczynie podrzucę tę informację, bo mi stale narzeka, że nie chce myśleć o dziecku, póki studiów nie skończy
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

mickeymouse - skopiuj sobie link, który wkleiłem. Tam jest wszystko co potrzeba. :)

wygadany87 - bo myśli odpowiedzialnie. Trzeba sobie zorganizować specjalnie życie, żeby studiować, pracować, jeszcze wychowywać dziecko i znaleźć jeszcze czas na sen. :) Ale da się to zrobić. :)
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Justynian - to temat na dłuższą rozmowę :-) Wiem, że nie można do niczego zmuszać, ale jednak kiedyś w jej wieku kobiety już miały po dwójkę dzieci. Nie ma co, zachęcę ją do tego szkolenia i może coś z tego wyjdzie pozytywnego.
leny
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2013-11-25, 09:29

Post autor: leny »

No taka kobieta ma baaardzo ciężko ze studiami dziennymi , ewentualnie studia zaoczne mogą wchodzić w gre chodz i to nie będzie łatwe jeśli ma opiekować sie dzieckiem :/
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Zawsze można iść na studia zaoczne ; ) Moim zdaniem to świetna opcja.
Gadka
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-12-05, 09:32

Post autor: Gadka »

Na państwowych studiach dziennych trudno jest złapać jakąś sensowną pracę, raczej wekendy. Większość moich znajomych, którzy pracują w czasie studiowania albo studiuje zaocznie, albo prywatnie. Czyli płacą za studia, ale jednak mogą pracować na przynajmniej pół etatu.
ODPOWIEDZ