pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wybaczenie

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

czasami wybaczam po raz setny, chociaż wiem, ze nie powinnam.
czasami nie potrafię wybaczyć w ogóle.
zależy jak bardzo ktoś mnie zawiedzie.
Awatar użytkownika
upiór w rowerze
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2009-06-10, 19:04
Lokalizacja: z nienacka.

Post autor: upiór w rowerze »

Byłem z związku, gdzie osoba X była strasznym egoistą, dobra, pomyślałem, przejdzie po pewnym czasie. Okej, czekałem kilka miesięcy, jednak nic się nie zmieniło i osoba X nadal była zapatrzona tylko w swój nos i swoje sprawy. To sobie pomyślałem, że to pewnie jeszcze nie czas i że poczekam następne kilka miesięcy. Ale okazało, że osoba X zdradzała mnie, chociaż dokładnie informowałem, że takiego czynu nie będę tolerować i go nie wybaczę. Uważam, że zdrada to coś, czego wybaczyć nie można. Jednak egoizm to jeszcze rzecz na tyle znośna, że zwracać na to uwagi zbytniej nie trzeba, lecz mimo wszystko z czasem staje się dosyć uciążliwą rzeczą.
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

Zgadzam się. Zdrada jest niewybaczalna.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Mariette pisze:Zdrada jest niewybaczalna.
Nie wiem jak to jest u mnie ;/ Nie wiem, co bym zrobiła gdyby mój chłopak mnie zdradził...Trudno cokolwiek mi mówić, skoro nigdy nie zostałam zdradzona przez partnera.
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

Rose pisze:
Mariette pisze:Zdrada jest niewybaczalna.
Nie wiem jak to jest u mnie ;/ Nie wiem, co bym zrobiła gdyby mój chłopak mnie zdradził...Trudno cokolwiek mi mówić, skoro nigdy nie zostałam zdradzona przez partnera.
a ja tak. i chociaż dowiedziałam się o tym dopiero wtedy gdy już nie byliśmy razem, to i tak boli.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

wybaczyć? zależy co... Jakieś drobne sprawy to jestem w stanie wybaczyć. Te poważniejsze? myślę, że z czasem wybaczę. Potrwa to, ale wybaczę... i nie będzie już tak jak dawniej. Bo już ciężko potem zaufać takiej Osobie. Wybaczać wybaczam, nie wypominam tego, ale tak sobie w środku pamiętam o tym i nie zapominam.
Awatar użytkownika
Caramel
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-22, 13:49
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Caramel »

Wybaczam dużo, chyba nawet za dużo. Ale nie zapominam o tym, to wraca w myślach i boli.
Wybaczyłam zdradę, okłamywanie mnie przez 2 miesiące... Nie potrafiłam inaczej, chociaż nie chciałam wybaczyć.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Ja wybaczam, ale to nie oznacza, że zapominam
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Wybaczam, kiedy widzę, że dana osoba naprawdę żałuje. A nie, że ktoś mnie skrzywdzi, potem powie: 'no dobra, sorry' i oczekuje, że rzucę się z płaczem w ramiona, mówiąc, iż wybaczam - wybaczam! - wszystko.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Zależy co. Jeżeli chodzi o zdradę, nie mogłabym tego wybaczyć. Nie wiem dlaczego, taka już jestem.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Łatwo wybaczam i nie jestem pamiętliwa. Jeśli wiem, że ktoś naprawdę żałuje to staram się to wymazać z pamięci. Jednak jeśli osoba wcale nie chce wybaczenia, ma całą sprawę głęboko gdzieś to mam opory. I mogę po prostu olać całe wydarzenie, jak ta osoba, po czym zerwać kontakt.
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

Nie umiem wybaczać tzn kiedyś 1 kolesiowi jak mnie zranił i potem było ok to zapomniałam jak moja dawna przyjaciółka mnie w balona robiła to przytykałam na jej głupotę oko .Jednej jedynej osobie jakiej wybaczyłam to własnej mamie bo od roku próbowała się ze mną zaprzyjażnić i się udało ale trudno było .Nigdy nie umiałam wybaczać nawet jako dziecko po zgodzie czy przeorosinach też wybaczyć nieumiałam ,pewnym kumpelom zklasy od wielu lat nie wybaczyłam.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Wszystko ma swoja granice.
Niedawno przekonałam się, że nie należy wybaczać wszystkiego ot tak bo stracisz szacunek do siebie.


Podobno mężczyzna nie wybacza, ale zapomina.
Kobieta wybacza, ale nie zapomina.
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

Czasami przyjacielowi zapominałam ale to rzadko bywało;()
ppatowa
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2009-07-08, 19:58
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post autor: ppatowa »

SynSula pisze:Kobieta wybacza, ale nie zapomina.
w takim razie coś jest ze mna dziwnego, ja szybko zapominam o przykrościach.

w sumie wybaczam, wybaczam.. nie wiem czy umiem z tym bólem w środku życić.
ODPOWIEDZ