pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Filmy fantasy/SF

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Wybacz, ale myślę,że ściągniety nie zrobi takiego wrażenia 8)

byłam na igrzyskach - Boze chroń, żeby komuś przyszło do głowy szukać tego w sieci!!

Jestem daleko od tego, żeby wszystkie filmy oglądać w kinie, ale TEN po prostu TRZEBA!
Mam wrażenie, ze to najlepsza ekranizacja jaką widziałam. Są oczywiscie skróty, wyciete wątki, ale w tak przemyślany sposób, ze w ogóle nie mam im tego za złe!
Co prawda ciekawi mnie jedna rzecz... ale nie chcę robić spoilerów :P
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Igrzyska Śmierci to fenomenalny film, godziwy (moim zdaniem lepszy) następca sagi Zmierzch. Świetna obsada, cudowny klimat, niesamowite emocje. Naprawdę szkoda by było oglądać go w kiepskiej kopii na domowym monitorku - czar pryśnie gdzieś bokiem. 20 zeta za takie kino to jak za darmo. Polecam się wybrać z kimś bliskim, film babsko-męski, w przeciwieństwie do wyżej wymienionego typowo kobiecego ;-)
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Devilka pisze:Chyba muszę ściągnąć ten film:) Namówiliście mnie, nie ma co!
A co do filmów fantasy, to moim ulubionym pozostaje od lat Władca Pierścieni
Jeżeli chodzi o Johna Cartera, to ściągnięty straci sporo na efektywności z tego względu, że to film 3D, gdzie efekty specjalne i widoki były robione głównie pod kątem zachwycania w trójwymiarze!:) Jakbyś się przeniosła do tamtego świata :)

A Igrzyska śmierci, gdybym chciała opisać wszystko to pewnie wyszłaby z tego dobra rozprawka. Więc mówiąc w skrócie: Film świetny, na prawdę wciągający, zupełnie straciłam poczucie czasu i nie odczułam tego, że trwał ponad 2 h. Skierowany zarówno do panów jak i pań w różnym wieku - wydaje mi się, że jest uniwersalny i zaciekawi każdego. :) Dla przykładu byłam z 30letnim bratem, który nie miał książki w rękach a był niemniej zadowolony niż ja. Podsumowując zachęcam wszystkich do wyciągnięcia znajomych na igrzyska, bo na prawdę warto obejrzeć! :) Jeden z lepszych filmów, jakie miałam ostatnio przyjemność oglądać
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

A ja się cieszę, że film trwał tyle czasu a nie dłużej. Moje siedzenie po prostu by nie wytrzymało. :)Ekranizacja to nie jest dosłownie przeniesienie książki na ekran i krok po kroku "czytanie na ekranie" tylko film jest na podstawie książki. Jak dla mnie Igrzyska mogłyby się nawet bardziej różnić od książki i nie przeszkadzało by mi to. Ci co takiego poglądu nie podzielają są i tak chyba zadowoleni bo właściwie to chyba nie było tylko wątku z córką burmistrza.
Za to centrum dowodzenia igrzyskami pokazali super, lepiej niż to sobie wyobrażałem (te wszystkie ich hologramy).
Teraz pozostaje czekać mi na wraith of the titans i filmowo w tym roku będę zadowolony. Chociaż mam nadzieje, że coś jeszcze powychodzi ciekawego tylko o tym nie wiem.
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

UP!
Dużo czasu minęło, a kto teraz czeka na 2 część filmową?
Pierwsza faktycznie trochę odbiegała od książki, chociaż tak mocno mi to nie przeszkadzało. Ciekawa jestem jak będzie tym razem :) Szczerze mówiąc książkę przeczytałam jakoś zaraz przed wyjściem pierwszej ekranizacji. Pewnie zdążyłam juz sporo szczegółów zapomnieć :P
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Władca pierścieni jest niesamowity, chociaż ja wolę szczerze mówiąc książkę, ma lepszy klimat i mnie bardziej wciągnęła. Na Igrzyska śmierci natrafiłam dopiero niedawno, przeczytałam pierwszą część książki. Filmu jeszcze nie widziałam, ale z tego co czytam to warto zobaczyć :)
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Ja przeczytałam książki igrzyska śmierci i widziałam film i nie mogę się już doczekać premiery drugiej części :) Bo wiem, że będzie dobra! Nie spodziewam się niczego innego :P
Awatar użytkownika
Aleksandra
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2013-09-20, 15:04

Post autor: Aleksandra »

mickeymouse pisze:Ja przeczytałam książki igrzyska śmierci i widziałam film i nie mogę się już doczekać premiery drugiej części :) Bo wiem, że będzie dobra! Nie spodziewam się niczego innego :P
Ja jestem w trakcie czytanie pierwszej części i jak na razie jestem zachwycona:) Jak doczytam do końca dam znać czy podzielam Twoją opinię;)
Awatar użytkownika
Afrodite258
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2013-09-07, 16:11

Post autor: Afrodite258 »

Igrzyska były mega :) Widziałam, czytałam. :) Ale co z tą drugą częścią, wiadomo już kiedy będzie w kinach??
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Jakoś długo jeszcze, w listopadzie i to pod koniec...
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Aleksandra pisze:
mickeymouse pisze:Ja przeczytałam książki igrzyska śmierci i widziałam film i nie mogę się już doczekać premiery drugiej części :) Bo wiem, że będzie dobra! Nie spodziewam się niczego innego :P
Ja jestem w trakcie czytanie pierwszej części i jak na razie jestem zachwycona:) Jak doczytam do końca dam znać czy podzielam Twoją opinię;)
Czekamy na Twoją opinię Aleksandra :)
Awatar użytkownika
Aleksandra
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2013-09-20, 15:04

Post autor: Aleksandra »

Nie wytrzymałam i obejrzałam film...;), a teraz grzecznie, w każdej wolnej chwili oddam się lekturze, bo film zrobił na mnie ogromne wrażanie i z niecierpliwością czekam na 2 część:)
Awatar użytkownika
gadulka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-08-28, 12:56

Post autor: gadulka »

Ja Igrzyska smierci widzialam dawno tamu, ale bardzo mi sie podobaly. Dla mnie Katniss Everdeen jest symbolem silnej i odwaznej kobiety. Tak sobie wyobrazam wspolczesna kobiete. Zreszta mialam sporo przemyslen po pierwszej czesci. Dlatego chetnie obejrza druga... "W pierscieniu Ognia" - sama nazwa juz mnie intryguje...
Awatar użytkownika
Afrodite258
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2013-09-07, 16:11

Post autor: Afrodite258 »

galaxy pisze:Jakoś długo jeszcze, w listopadzie i to pod koniec...
To nie dobrze... Bo już sobie chętki narobiłam na 2 :P
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Nadrobiłam zaległości i obejrzałam pierwszą część filmu :). Teraz czekam niecierpliwie na w "Pierścieniu Ognia", ciekawa jestem czy bunt na Panym się uda. Straszne jak byli traktowani Ci ludzie, a jeszcze gorsze jest to, że w historii można znaleźć wiele takich przykładów, oczywiście nie tak brutalnych ale jednak....
ODPOWIEDZ