pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kurzajki

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Kurzajki

Post autor: Rose »

Czy mieliście kiedykolwiek kurzajkę/kurzajki?
Jak z nimi walczyliście?
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Nie mam i nie miałam z tym problemów, ale mój tata miał usuwane zabiegowo, bo żadne maści nie pomagały.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Nigdy nie miałam takiego problemu.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Nie miałam nigdy. Koleżanka kiedyś miała całe ręce w kurzajkach, okropnie to wyglądało.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Ja nie miałam, ale mój brat owszem pomógł mu na to preparat zamrażający kurzajkę, pamiętam ze nawet była z tym reklama.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nie mam, nie miałam - jakoś mnie to ominęło ;].
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Nie miałam kurzajek. Moja koleżanka z grupy w Technikum miała z tym problemy, ilekroć ją zobaczę ciągle jest obklejona jakimiś plastrami czy nakłada kremy. Za ładnie to nie wygląda a co najważniejsze są strasznie uciążliwe.
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

Nie mam kurzajek na całe szczęście ;)
Jedna dziewczyna z klasy w gimnazjum miała i na oczach wszystkich na religii przebiła ją...a krew się lała i lała...fuuuj!
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Raisins pisze:Jedna dziewczyna z klasy w gimnazjum miała i na oczach wszystkich na religii przebiła ją...a krew się lała i lała...fuuuj!
O_o o matko, to musiało być okropne, w życiu czegoś takie bym nie zrobiła ;x
Awatar użytkownika
Oohla
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2010-09-13, 17:12
Lokalizacja: Nigeria

Post autor: Oohla »

Niestety, ja się ciągle z tym borykam. Preparaty zamrażające miały mnie delikatnie mówiąc 'gdzieś', bo po drugim z kolei zamrożeniu z dwóch zrobiło się cztery!
Chowam się z tym jak tylko mogę i już mnie to powoli irytuje. Teraz kupiłam jakąś przezroczystą maść w takiej tubce, którą to smaruje, ale większych efektów to nie daje.

Może znacie kogoś, lub orientujecie się co jeszcze można z tym zrobić oprócz kroku ostatecznego (czyt. zabiegu).
Awatar użytkownika
Burning
-#
-#
Posty: 726
Rejestracja: 2009-08-17, 20:29
Lokalizacja: Krk

Post autor: Burning »

Nie miałem nigdy tego.
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

moja siostra kurzajki na dłoniach usuwa preparatem Brodacid, dostępny on jest w aptekach bez recepty. Mniej więcej w tydzień pozbywa się kurzajki. Smaruje tym kilkanaście razy dziennie, gdy pierwsza warstwa zaschnie, smaruje kolejną i kolejną, pozostawia na trochę zrywa całość i znowu smaruje. Innym sposobem jest też przyłożenie kurzajki skórką od cytryny, zaklejenie plastrem i pozostawienie na 12 godz. ( skórka wcześniej musi leżeć 24 godz. w occie, a i przykładamy tą żółtą stroną)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja nigdy nie miałam ale koleżanka wyleczyła liściem babki lancetowatej Przez kilka dni codziennie cały czas przykładała liscie do kurzajki i przyklejała plastrem Na własne oczy widziałam ze znikły bo inaczej bym nie uwierzyła :)
ODPOWIEDZ