pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jak przeprosić ?

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
patrycja333
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2011-08-01, 19:40

Jak przeprosić ?

Post autor: patrycja333 »

Przejde od razu do sedna sprawy. Poklocilam sie z chlopakiem, na ktorym mi zalezy od dosc dlugiego czasu. Zawsze mielismy dobry kontakt, niestety tez powiedzialam mu, ze cos czuje do niego. On mi powiedział wprost, ze mozemy zostac tylko dobrymi kumplami. No to ja chcialam zyc dalej, mimo, ze ciagle mialam go w sercu. Zaczelam chodzic z jego dobrym kolega. Wkurzyl sie niemilosiernie, zaczal mnie wyzywac. Jak z tamtym zerwalam, chcialam sie z nim pogodzic. Probowalam go przekonywac, pytac sie czemu jest na mnie taki zly, ale on zamknal sie w sobie. Dodal, ze mi nie wierzy w moja milosc bo widzial, jak chodze z jakimis kolesiami po miescie. A ja czuje, ze sie zakochalam i mi potwornie zle bez niego.
Tylko jak ja mam Go przeprosic ? Nawet nie wiem za co, bo nie chce mi powiedziec czemu tak w ogole jest wkurzony. Obiecalam, ze sie zmienie, probowalam wszystkiego, ale on idzie w zaparte. Powiedzial jeszcze, ze robi mi to wszystko na zlosc. Co mam zrobic, zeby bylo tak jak wczesniej ?
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

patrycja333 pisze:Poklocilam sie z chlopakiem, na ktorym mi zalezy od dosc dlugiego czasu
TO po co chodziłaś z jego kolega, gdybyś byla od początku szczera zapewne wszystko inaczej by się potoczyło, a tu nikt Ci nie doradzi, pozostaje tylko szczera rozmowa
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Pozwól, że spytam - ile masz lat?
Awatar użytkownika
Nielegal
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2011-07-26, 17:31

Post autor: Nielegal »

Ja nigdy nie przepraszam.
No chyba, że ewidentnie jest to moja wina - zamiast suchego "przepraszam" robię wszystko, żeby naprawić ów gafę.
patrycja333
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2011-08-01, 19:40

Post autor: patrycja333 »

ja 18, on 20...
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Taki trochę nie zdecydowany jest ten koleś...
ODPOWIEDZ